Gönderen Konu: Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 431815 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Türkiye Erkekler Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #525 : 19 Ekim 2014, 18:16:45 »
ahahahahaha
ulan ne komik bir maç ve maç sonu oldu
iki takımda birbirinden aptalca hatalar yaptı.
son saniye basketi ile banvit koydu
Abi Banvit Dragicevic'i çok mu aramış :D

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #526 : 19 Ekim 2014, 18:17:00 »
Gs inanılmaz kötü Marko gidince iyice Arroyospor oldular.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #527 : 19 Ekim 2014, 18:27:25 »
Galatasarayın bugünkü oyunu bizde olsa var..Ülker Arenada cam çerçeve bile inebilirdi :)

İki takımda inanılmaz kötü.Şu guard eksikliğimizle bile favoriyiz.Furkan,Vesely ve Bjelica varken rahat ribaund alamaz o kadar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #528 : 19 Ekim 2014, 18:33:26 »
galatasaray takımı koskoca maç boyunca 6 asist yapmış doğru duydunuz 6 asist.... ahahahahahahahahah

ayrıca rotasyon süreleri muhteşem..
Aroyyo 34 dakika
Mcov    36 dakika
ERceg   35 dakika
Furkan  31 dakika

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #529 : 19 Ekim 2014, 18:48:27 »
Macı 3. ceyrekten itibaren izledim.Furkan yine tek bir tane sut denemedi.Semih tum konsantrasyonunu sahaya versin Furkan'ın aldıgı ribauntu alır hucumda da katlar.Ezikler berbat bir takım degil 1 ay 10 ay beklesen birsey olmaz.Erceg bence berbat bir oyuncu sadece 3'luk deneyecek baska hicbirsey yok.Tutarsa kral tutmazsa gecmis olsun.Smith zaten yakında postalanır.Vukuatları devamlı artıyor.İsmail Senol'ın kısmi felc gecirdi dedigi Jawai'nin bırak berbat basketci olmasını sahada yıgılıp kalacak diye korkuyorum.Vuyukas son derece yumusak bir uzun,bu kadroyla birsey olmaz zaten onun icin insallah bayan takımı dagılır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #530 : 19 Ekim 2014, 18:50:06 »
Nolan Smith haddini bilsin Avrupa'nın en iyi hocalarından ERgin Ataman'a böyle saygısızlık yapamaz.
ona yapılan saygısızlık Türk halkına yapılmıştır aslında Ergin hoca bireysel ilişkilerde Phil Jackson dan sonra Dünya üzerindeki en iyi isimdir , babacan tavırları şefkatli kolları ile oyuncuları sarıp sarmalar niye böyle bir sorun oldu anlam veremedim . kesin Nolan hatalıdır.
biletini hemen kesmek gerekir diye düşünüyorum,

Emir'in sezon başı itibari ile büründüğü olgun tavrın sorumlusu tabiki Mİlli takım kampındaki ona dokunan el'dir :)
bakmayın siz milli maç sırasında hiç konuşmadıklarına veya sevinmediklerine . şimdi Emir FEnerbahçe de Ergin galatasarayda maç içinde samimi tablo sorun olur demişler..
Emir in bu sene göstereceği inanılmaz olgun ve iyi performansın  tabiki baş sorumlusu Ergin Ataman dır. Ermi i de Avrupa basketboluna kazandırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz
diğer kazandırdırdığı .. eehh ııhhh vallaha aklıma isim gelmedi kusura bakmayın o kadar çok var ki hangisi yazsam bilemedim.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2014, 18:55:59 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #531 : 19 Ekim 2014, 18:52:25 »
Banvit faul yapmak dururken Galatasaray'ın maçın bitimine 2 saniye kala skoru eşitlemesini sağlayacak o üçlüğü atmasına niye izin verdi; bir türlü anlayamadım. Neyse ki, kalan 2 saniyeyi iyi değerlendirdiler.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #532 : 19 Ekim 2014, 18:56:38 »
Banvit faul yapmak dururken Galatasaray'ın maçın bitimine 2 saniye kala skoru eşitlemesini sağlayacak o üçlüğü atmasına niye izin verdi; bir türlü anlayamadım. Neyse ki, kalan 2 saniyeyi iyi değerlendirdiler.
abi aptallıktan başka hiçbirşey denmez sanırım

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #533 : 19 Ekim 2014, 18:57:37 »
Nolan Smith haddini bilsin Avrupa'nın en iyi hocalarından ERgin Ataman'a böyle saygısızlık yapamaz.
ona yapılan saygısızlık Türk halkına yapılmıştır aslında Ergin hoca bireysel ilişkilerde Phil Jackson dan sonra en iyi isimdir niye böyle bir sorun oldu anlam veremedim . kesin Nolan hatalıdır.
biletini hemen kesmek gerekir diye düşünüyorum
Cem Hoca ironi yapıyorsun sanırım ama adam twitter'da giydiriyor,sonra havuluyu fırlatıyor.Perf. zaten dalgalı yani kadroyu Ergin Ataman kurmusken onu mu gonderirler yoksa Smith'i mi gonderirler.Ben Smith'in fazla uzun omurlu olacagını sanmıyorum.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #534 : 19 Ekim 2014, 18:57:40 »
ona yapılan saygısızlık Türk halkına yapılmıştır aslında Ergin hoca bireysel ilişkilerde Phil Jackson dan sonra en iyi isimdir niye böyle bir sorun oldu anlam veremedim . kesin Nolan hatalıdır.
biletini hemen kesmek gerekir diye düşünüyorum

Gerginin yanında Phil Jacksonun esamesi okunmaz, yedirmeyiz Dopingcimizi. Maçın 2. periyodundan itibaren seyrettim saçma sapan bir maç oldu, arroyonun 3lükleri girmeyince gs kazanamaz teorisi neredeyse furkanın canhıraş gayretleriyle son buluyordu. son sn basketiyle Banvit kazandı ama her 2 takımda da büyük sorunlar var bence. :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #535 : 19 Ekim 2014, 18:59:41 »
Cem Hoca ironi yapıyorsun sanırım ama adam twitter'da giydiriyor,sonra havuluyu fırlatıyor.Perf. zaten dalgalı yani kadroyu Ergin Ataman kurmusken onu mu gonderirler yoksa Smith'i mi gonderirler.Ben Smith'in fazla uzun omurlu olacagını sanmıyorum.
abi inan umurumda değil beter olsunlar.. :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #536 : 19 Ekim 2014, 19:03:44 »
abi inan umurumda değil beter olsunlar.. :)
Her dalda beter olsunlar hoca insallah UEFA BJK ya verdigi cezayı bunlara da verir.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #537 : 19 Ekim 2014, 20:09:16 »
Ksk Gabriel. 2 de 0  3 sayi isabeti... yine atamadı herif.:)
Bizim maçı bekliyormuş :)
erocup macinda 3tane uclugu vardi galiba hafta icinde

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #538 : 19 Ekim 2014, 20:15:43 »
O değilde maç sonunun öyle bitmesi çok acı oldu sevgili milli takım hocamız Ataman için..Çok pis 0.1 saniye kala top çemberi geçmiş..hıhıhıhıhıh
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #539 : 19 Ekim 2014, 20:52:50 »
ona yapılan saygısızlık Türk halkına yapılmıştır aslında Ergin hoca bireysel ilişkilerde Phil Jackson dan sonra Dünya üzerindeki en iyi isimdir , babacan tavırları şefkatli kolları ile oyuncuları sarıp sarmalar niye böyle bir sorun oldu anlam veremedim . kesin Nolan hatalıdır.
biletini hemen kesmek gerekir diye düşünüyorum,

Emir'in sezon başı itibari ile büründüğü olgun tavrın sorumlusu tabiki Mİlli takım kampındaki ona dokunan el'dir :)
bakmayın siz milli maç sırasında hiç konuşmadıklarına veya sevinmediklerine . şimdi Emir FEnerbahçe de Ergin galatasarayda maç içinde samimi tablo sorun olur demişler..
Emir in bu sene göstereceği inanılmaz olgun ve iyi performansın  tabiki baş sorumlusu Ergin Ataman dır. Ermi i de Avrupa basketboluna kazandırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz
diğer kazandırdırdığı .. eehh ııhhh vallaha aklıma isim gelmedi kusura bakmayın o kadar çok var ki hangisi yazsam bilemedim.

Kendisi en geç sezon sonuna Rusya yolcusu.
Hoops and rap