Gönderen Konu: Ersun Yanal  (Okunma sayısı 12578 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ersun Yanal
« : 10 Mayıs 2014, 11:58:12 »
Yıllar sonra hak ettiği şampiyonluğu gönül verdiği camiada hoca olarak yaşadı.
Futbola hayata spora bakış açısı olarak.bu ülkenin önünde bir 'spor adamı'.. daha önce çalıştırdığı takimlardaki ortaya koyduğu vizyon önemliydi ama net sonuç elde edilemediği zaman o vizyon boşta kalıyordu.
Sezon başı 1 senelik kontrat imzalamak yürek ister. Fenerbahçe camiasi olarak cok zor günler yaşarken göreve gelmesi cezaret işiydi ama hocam.bu işin altından kalktı hemde çok iyi kalktı.
Tabiki 4 x 4 lük bir takım değildik ama EZE EZE HAK EDEREK şampiyon olduk.
Ersun hoca daha fazla saygıyı kesinlikle hak ediyor. Kulübümüz zor günlerden geçerken Ersun hoca ile devam etmemek gibi bir hata yapmayiz diye düşünüyorum ve umud ediyorum....
Daha uzun yıllar çalışmamız dileğiyle. .

Bize gönül veren bizi düşünen insanlara sahip çıkalım.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2014, 19:53:17 Gönderen: Chauncey Billups »

gurol1967

• Ziyaretçi
Ynt: Ersun Yanal...
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2014, 12:06:58 »
Başlık için teşekkürler abicim geç bile kaldık.

''ADAM GİBİ ADAM '' ERSUN YANAL.
Geliş şekli herkesin malumu şu an takımı haftalar önce Şampiyon yapmasına rağmen
durumu herkesin malumu ve yazık.
Kendi adıma bir taraftar olarak FENERBAHÇE'ye yakışır tavır,üslup ve duruşu ile takımı
Şampiyon yaparak '3 Temmuz'un rövanşını' aldırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yazacak çok şey var bu başlığa da sonra yazarız gene.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2014, 12:10:07 »
Sen sana layık ,takımı Şampiyon yapmış bir Hocan ile sözleşme imzalamazsan her gün
türlü türlü Hocanı itibarsızlaştıracak haberlerin üfürülmesine de zemin hazırlamış olursun.
Hocanı kifayetsiz muhteris müptezel sözde medya maymunlarına meze yaptırırsın.
Buyrun son örnek ;

Ersun Yanal’ın yerine o geliyor
AMK GAZETE
Sarı-lacivertliler şampiyonluğu doyasıyla kutluyor ancak kulislere düşen son iddia, kutlamaları bile gölgede bırakacak cinsten… Edinilen bilgilere göre Fenerbahçe’de geçen hafta sürpriz bir gelişme yaşandı. Takımın iki kaptanı Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, yanlarına bir diğer tecrübeli isim Dirk Kuyt’ı da alarak Başkan Aziz Yıldırım’a ziyarette bulundular. Üç yıldızın Aziz Yıldırım’dan bomba etkisi yaratacak bir talepte bulundukları öğrenildi.
Üç futbolcunun, “Gelecek sezon Yanal ile çalışmak istemiyoruz. Bu sezon gerekeni yaptık. Ancak seneye Yanal varsa biz yokuz” dedikleri belirtildi. Bu sözler Yıldırım’ı şaşırtırken, oyuncuların sonraki talebi de başkanın şaşkınlığını azaltmadı. Volkan ve Emre “Biz Ertuğrul Sağlam ile çalışmak istiyoruz” ifadesini kullandılar. Şu anda Eskişehir’in başında olan Sağlam’ın kulübüyle 1 yıl daha kontratı var.

Çevrimdışı a_yavuz60

• Üye
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2014, 12:38:34 »
Kendi takımını ve Avrupa'da oynayacağı futbolu heyecanla bekliyorum.Uzun yıllar beraber oluruz inşallah.Önce Kocaman adam sonra Ersun Hoca'm ile doğru adımlar atıyoruz.Gerçekten bir antrenör takımı olma yolunda ilerliyoruz.İnşallah Ersun Hoca'm la beraber bu adımları atmaya daha hızlı devam edeceğiz.Ona olan güvenimiz,saygımız,sevgimiz sonsuz.    İstanbul'u Yakalım Hep Beraber YANAL'ım...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2014, 12:38:56 »
Gazetenin adında hayır yok ki haberinde hayır olsun.
Hoca ile sözleşme imzalanmayan her Allah'ın günü böyle saçma sapan haberleri duymaya devam ederiz.
Ertuğrul gibi Fenerbahçe kompleksini(güya alt yapımız çıkışlı bir oyuncu) her bulunduğu ortamda dillendiren bir zatı şahaneden başka bir aday mı bulamadılarda oyuncular o'nu istiyor denilmiş?
Ha ayrıca bu üçlü(içlerinden bir tek Kuyt'ın alternatifini bulabilirsek gönderelim) cidden yokuz diyorlarsa bundan güzel bahane olmaz. :D
Hoca ile beş yıllık sözleşme imzala yeniden yapılanmaya git. :)

Konu ile ilgili kendimce birşeyler karalamak gibi bir düşüncem olduğundan kısa kesip sadece şunu söylüyorum; kulüp tarihinin en özel şampiyonluklarından birisini kazandırmış, resmen üç aslında dört haftadır şampiyonluğu kutlatan bir hoca, geçtim yeni sözleşmeyi baştan kendi takımını kurma kredisini bile sonuna kadar hak ediyordur...
...

Çevrimdışı AyseGul

• Üye
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2014, 12:40:23 »
 Emre ve Volkan ertugrul saglamla degil, senol gunesle calismak istiyorlarmis, bana oyle dediler :o

Ersun hoca O IMZAYI ATACAK (saglik sorunlari yoksa) ;)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2014, 12:42:33 »
Yürü be Ayşegül sen Hollanda'dan o desteği ver imza kesin gelir

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7 : 10 Mayıs 2014, 14:30:16 »
FENERBAHÇE hangi branşta olursa olsun FENERBAHÇELİ olan,FENERBAHÇE'DE göre almak için Ersun Yanal gibi can atan kişiler ile çalışmalıdır.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2014, 15:35:48 »
Kendi takımını ve Avrupa'da oynayacağı futbolu heyecanla bekliyorum.Uzun yıllar beraber oluruz inşallah.Önce Kocaman adam sonra Ersun Hoca'm ile doğru adımlar atıyoruz.Gerçekten bir antrenör takımı olma yolunda ilerliyoruz.İnşallah Ersun Hoca'm la beraber bu adımları atmaya daha hızlı devam edeceğiz.Ona olan güvenimiz,saygımız,sevgimiz sonsuz.    İstanbul'u Yakalım Hep Beraber YANAL'ım...
Hosgeldiniz aramiza.
Dileklerinize de insaallah diyorum.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 10 Mayıs 2014, 15:37:35 »
Emre ve Volkan ertugrul saglamla degil, senol gunesle calismak istiyorlarmis, bana oyle dediler :o

Ersun hoca O IMZAYI ATACAK (saglik sorunlari yoksa) ;)

Siz de Hosgeldiniz.

Çevrimdışı a_yavuz60

• Üye
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2014, 16:09:08 »
Hosgeldiniz aramiza.
Dileklerinize de insaallah diyorum.
    Eyvallah Hocam. :)

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Üsküdar
  • Fenerbahçe Tribün Lojistik Destek
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2014, 16:10:06 »
Düştük yine yollarına, sevdamızı haykırmaya...
http://www.youtube.com/user/sensibleturk

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #12 : 10 Mayıs 2014, 16:21:37 »
Yönetim neyin derdinde anlamıyorum. Zaten şimdiye kadar sözleşme yenilememekle Ersun hocaya çok büyük ayıp ettiler. Bir an önce sözleşme yenilenmesi lazım. Ersun Yanal'ın da (her ne kadar ortamı yumuşatmaya çalışan açıklamalar yapsa da) bu durumdan rahatsız olduğunu düşünüyorum.

Transferde Aykut hocaya verdikleri gibi tam yetki versinler, işine karışmasınlar yeter.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #13 : 10 Mayıs 2014, 16:25:23 »
Yönetim neyin derdinde anlamıyorum. Zaten şimdiye kadar sözleşme yenilememekle Ersun hocaya çok büyük ayıp ettiler. Bir an önce sözleşme yenilenmesi lazım. Ersun Yanal'ın da (her ne kadar ortamı yumuşatmaya çalışan açıklamalar yapsa da) bu durumdan rahatsız olduğunu düşünüyorum.

Transferde Aykut hocaya verdikleri gibi tam yetki versinler, işine karışmasınlar yeter.

Aykut hoca da zaten işine karışılıyor diye istifa etmişti :)

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #14 : 10 Mayıs 2014, 16:48:03 »
Aykut hoca da zaten işine karışılıyor diye istifa etmişti :)

Öyle ama istifa ettiği sezona kadar çok fazla karışılmadı diye biliyorum. Gerçi o zamanlar başkan Aykut hocayı kendisine kalkan olarak kullanıyordu. Bu yüzden karışmamıştır.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2014, 16:48:29 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic