Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)  (Okunma sayısı 117766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fbkolik

• Ziyaretçi
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (2014-15)
« Yanıtla #315 : 18 Aralık 2014, 23:14:39 »
Burada Real'in vurup geçmesi lazım,vidaları biraz sıkınca Efes hücumda çok zorlanmaya başladı ama Real bildiğimiz Real değil ki,2. viteste oyun oynuyorlar.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #316 : 18 Aralık 2014, 23:14:45 »
Kleiza 12 de 8 3luk sayi atmis..:)

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #317 : 18 Aralık 2014, 23:18:01 »
YARIN laboral yenerse 4 ispanyol takımı aynı gruba gidiyor , kızılyıldız yenerse gs ile eşleşiyor EL yönetimi kara kara düşünüyordur hahaha
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #318 : 18 Aralık 2014, 23:22:02 »
69-61 önde kapattı Real 3. periyodu,biraz savunmada vites arttırınca bir anda öne fırladılar,Fernandez müthiş oynuyor.

• Üye
« Yanıtla #319 : 18 Aralık 2014, 23:29:17 »
Yarin alba cedevita macinda ben hakemlerin devreye girse bile cedevitaua mavi kazandirmalri çok zor..
Ayrıca sirplarin 2 türk takimi ile oynayacagina sadece gs ile seyircisiz olmasini isteyeceklerini düşünüyorum..yoksa FB ve efesle seyircili 4 mac yerine; gs ile 1 mavi yeterli görürler..kesinlikle gsnin seyircisiz mavi kizilyildiz olur..ayarlarlar onu...
4 kat risk azalacak sonuçta..
Yani 4 ispanyolnayni gruba gitmez cana bize gelir..ama Malaga için ayar çekip alba-cedevita macinda cedevitayi kayirabilirler..ama real ve barca grupta ne kadar İspanyol olursa o kadar iyi diyip baski kurarlar..sonuçta isler sikisstimi birbirlerine muhtaç olacaklar..:)

• Üye
« Yanıtla #320 : 18 Aralık 2014, 23:29:32 »
Real gaza basti..

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #321 : 18 Aralık 2014, 23:34:00 »
Efes çok kötü duvara tosladı,sadece Real'in azıcık savunmaya konsantre olması yetti,Efes transfer yapmazsa iyi savunma yapan her takıma karşı bu hücum performansıyla çok büyük sıkıntı yaşar,bir mucize olmazsa Efes bizim gruba geldi diyebiliriz,bu da çok iyi oldu .

Darısı yarın Alba Berlin'in ve Kızılyıldız'ın kazanmasına.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #322 : 18 Aralık 2014, 23:37:19 »
Efes çok kötü duvara tosladı,sadece Real'in azıcık savunmaya konsantre olması yetti,Efes transfer yapmazsa iyi savunma yapan her takıma karşı bu hücum performansıyla çok büyük sıkıntı yaşar,bir mucize olmazsa Efes bizim gruba geldi diyebiliriz,bu da çok iyi oldu .

Darısı yarın Alba Berlin'in ve Kızılyıldız'ın kazanmasına.

Gs de gelsin bizim guruba ortalık şenlensin :)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #323 : 18 Aralık 2014, 23:39:30 »
Gs de gelsin bizim guruba ortalık şenlensin :)
Gs diğer grupta abi,onların grup Real-Barca-Maccabi-Pana-Gs garanti,Malaga,Kazan ve Kızılyıldız da olası,vay anam vay :) Gs'nin gruptan çıkması iyi oldu iyi,zevkle izleriz onları.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2014, 23:40:55 Gönderen: fbkolik »

• Üye
« Yanıtla #324 : 18 Aralık 2014, 23:42:56 »
Vallaha yarin kizilyildiz ve alba kazansin super olacak...
Zaten kizilyildiz sirf intikam diye alir o mavi..caja da real ve barcayi istemez bence...
Ben gs bin daha da zor grupta olması için kazan kazansin istiyorum.yoksa novgorod kazansin derdim ki bize gelsin novgorod zalgiris yerine..

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #325 : 19 Aralık 2014, 00:33:55 »
Bu arada Kızılyıldız'ın Gs'nin grupta olmak isteyip istemeyeceği konuşuluyor ama orada asıl hesaplamaları Caja Laboral yapar bence,Real Madrid,Barca ve (çok büyük ihtimalle) Malaga ile aynı grupta olmayı isterler mi sizce?Bu 3 takım da İspanya liginde sürekli tokatlıyor Laboral'i,tabiki her maç farklıdır,oynanmadan belli olmaz ama basketbolda psikolojik üstünlükte çok önemlidir,Laboral'in bu 3 takımla kesinlikle aynı grupta olmak isteyeceğini sanmıyorum.Kızılyıldız ise tam aksine kazanmayı çok isteyecektir bence,zaten Kızılyıldız taraftarı da kazanmayı çok isteyip Gs ile aynı grupta olmayı istiyormuş,çok çok ağır favori bana göre Kızılyıldız.Orada asıl hesaplamaları Laboral yapacaktır ve inşallah kaybedecektir.

Tabi bunların tam tersi olur da Laboral kazanırsa hayal kırıklığına uğrarım :)
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2014, 00:47:47 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #326 : 19 Aralık 2014, 03:02:27 »
öncelikle bu forumda galatasaray ve ergin ataman'a 2 kez giydirmiş olduğum iletiler silindi umarım bu yazdıklarım silinmez.su galatasarayın fakir edebiyatından yediği ekmeği kimse yemedi.8 tane yabancı transfer edip sonra oyuncuların paralarının ödememek ve bunun sonucunda gelişen olaylar sadece bizim ülkemizde "kahramanlık" "direniş" "destan" gibi kelimelerle yan yana gelir.galatasaray'ın yaptığı tek şey sahtekarlık,dolandırıcılık,düzenbazlıktan ile anılır ama sağolsun lisesli medya bundan kahramanlık destanı çıkardı.yok 5 oyuncusu ayrıldı yok sakat var paralarını almadan oynuyorlar vs. bir ara hatırlarsınız bunu futbolda da yaptılar. arroyo'nun parasının ödenip diğer oyuncular 5 aydır para alamazken furkan gidince parayı tercih etti vs yorumlar yapılıyor.ne yapsın adam anma hizmeti mi veriyor?

ergin ataman maçtan sonra yumruk şov yapıyor geçen sene bizim staff'ın elini sıkmadan aynı şeyi yapmıştı yine görünce cinlerim tepeme çıktı.provakatörlük adamın oyun stili...belgrad'a bir gitsin teröristin kelime anlamını öğrensin orda bakalım bu sefer can güvenliği var mı yok mu? top 16'da bunları kevgire çevircekler o zamanda görcem ben ergin atamanın koçluğu.bu adam yüzen bir gemi görsün batan gemiyi ilk terk edecek kişidir.bakınız beşiktaştan galatasaray'a gelişi.bu adam ve türevleri bu ülkede prim yapıyor ya ona üzülüyorum.çünkü biz salağız oyuncuların paralarını zamanında tıkır tıkır ödüyoruz.sponsorlardan aldığın paraları futbola harca ,yönetimleri kulübün içini boşaltsın ve bundan destan çıkar bravo hakkaten işte budur galatasarayın başarısı.ahmet kandemir ergin ataman şansı diye bir cümle kullanmıştı harbiden bu adamdan bal damlıyor bal.

• Üye
« Yanıtla #327 : 19 Aralık 2014, 03:12:25 »
Duzeltelim..8 değil 9 yabancı oldu..8 tanesini ligde oynatti...simdi 2 daha alacakmis..bu sozlesme siniri ve lige bildirme limiti kactir biri bana aciklar mi net olarak?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #328 : 19 Aralık 2014, 07:28:46 »
Kleiza 12 de 8 3luk sayi atmis..:)
adamı takımımdan çıkardım ya ondan atmıştır. haftalardır 2-3 puan getiren adam ben çıkarınca bende aldığı toplmadan fazlasını (29) almış..

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #329 : 19 Aralık 2014, 07:31:33 »
...
ne yapsın adam anma hizmeti mi veriyor?

...

amme hizmeti olacaktı sanırım  ;) :D ;) :D