Gönderen Konu: Fenerbahçe Bayan Voleybol Teledünya Türkiye Kupası (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 100302 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Bu Zülfiye'yi ben nerden hatırlıyorum?
Bizde sanırım yedek pasör dü bir ara.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Tebrikler takıma,dikkatimi çeken ortalarla iyi oynadık,Bauer mükemmel di,4 blok olmak üzere 12 sayı ile oynamış,toplamda 16 blok yapmışız,olağanüstü.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
2011 sezonunda ze nin ilk geldiği sezon Nilüfer Belediye den transfer etmiştik hakan abi. Sezon Sonu yolları ayırdık zaten

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Bloklar ve servislere kocaman bir masallah

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Kupada İlbank ile çeyrek final rövanş maçı 4 Mart saat 17.00 de İstanbul da.

Böyle dandik bir eşleşmenin dahi rövanşını oynatıyorlar ya... 2 sene önce koskoca bir sezonun emeğini tek maça bağlamışlar ve play-off yarı finalini tek maç üzerinden oynatmışlardı. Ünal Karabıyık'ın yatacak yeri yok. Aklıma geldikçe sinirlerim bozulur. Şu dandik serilerin bile rövanşı olurken, lig şampiyonluğunun kaderini tek maç üzerinden çizmek...

Fenerbahçe düşmanlığından kaynaklı ne aşağılık planlara şahit olduk. Her branşta...

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Sınırlama yüzünden Bauer gibi bir ismin yerine Gökçen oynuyor ... Bir de tam kadro oynasak :)

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
Merhabalar,  forumun yeni üyesiyim. Sarı Meleklerin maçı için işten erken çıktım. Takımımız mükemmel bir oyun sergiledi ilerki günlerde dahada iyi olacaklarını düşünüyorum. Özetle Efsane geri döndü  :) Tebrikler Sarı Melekler..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Merhabalar,  forumun yeni üyesiyim. Sarı Meleklerin maçı için işten erken çıktım. Takımımız mükemmel bir oyun sergiledi ilerki günlerde dahada iyi olacaklarını düşünüyorum. Özetle Efsane geri döndü  :) Tebrikler Sarı Melekler..

Hoşgeldiniz

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
Hoşbuldum  :)

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa

Hoşgeldiniz Seyhan Hn.
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
Hoşbuldum, teşekkürler

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Efsane geri döndü demek için daha erken olduğunu düşünüyorum. Ama şu gerçek ki, geçen sezonu düşününce efsane iyi yolda, hemde çok iyi yolda...

İnşallah her şey çok daha güzel olacak. Umarım.

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
İnşallah, bu şubenin yaşattığı mutlulukların yenileri gelecektir. Önce müzemizde eksik kalan Cev Cup'ı alalım. Sonra sırasıyla yine güzel anlar yaşamaya koyduğumuz virgülden devam....

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Tebrikler meleklerim. Rakip yedeklerle çıktı kendini lig maçına hazırlıyor anlaşılan ama biz de 1. setin sonlarından itibaren kademeli olarak yedeklere döndük. Oynamayan bir Gökçen kaldı yanılmıyorsam. Yedeklerle bile gayet güzel oynadık. Koçu tebrik etmek lazım . Elinden geldiğince bütün oyuncuları kullanmak onlardan yararlanmak ve hazır tutmak istiyor.Bir ara fantazi bie yapıp Eda yi çapraz oynattı son sette yanılmıyorsam. İleride Allah muhafaza oluşabilecek sakatlık durumunda Eda yı çapraz olarak oynatabilirim düşüncesi mi geçti kafasından bilinmez. Ama bunları düşünüyor olması bile güzel.Öte yandan Meliha nın manşetlerini beendim. Hücumda fena değildi. Bizim bloklara karşı tabi etkisiz kalması normal. Çiğdem Can acep Meliha yı izliyor mudur? Yani takıma alt yapıdan gelecek smaçör yok bildiğim kadarıyla Meliha yı kapmalıyız. Yoksa Gs Vakıf Ecz kesin kapar
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Eda nın çapraz olarak girmesinin nedeni ikili değişiklik yapmak istenmesi (pasör çaprazı Seda yı çıkarıp pasör Nilay ı almak ve pasör Elif i çıkarıp pasör çaprazı almak) ancak kadroda başka pasör çaprazı olmadığı için pasör çaprazı Elif Başaran ın da zaten oyunda olduğu ve smaçör olarak oynadığı için biraz mecburiyetten yapıldı.

Aslında bu durum yedek oyuncu kadromuzdaki sıkıntılı durumu da ortaya koydu. Bizim takımın bench i kuvvetlendirmeye ihtiyacı var.

İlbank da oynayan Meliha ve Ezgi bu yüzden takip edilmeli. Defansı ve manşeti biraz daha iyi olan Meliha, hatta alınabiliyorsa Ezgi de gelecek sene kadroya katılmalı. Türk oyuncu olarak alınabilecek en iyi alternatifler gibi görünüyor.

FENERBAHÇE