Gönderen Konu: Fenerbahçe Bayan Voleybol Teledünya Türkiye Kupası (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 100300 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin

Fenerbahçe - İlbank
Burhan Felek Spor Salonu
Saat: 17.00
Yayın: Sports TV

İlk maçı takımımız 3-0 kazanmıştı.

Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Az forma şansı bulan oyuncuların oynadığı bir maç olsun.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Şu maçta da Aneta-Kim-Garay oynarsa yok artık diyeceğim !

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
As oyuncular dinlendirilsin. Yedeklerimizin bolca oynadığı bir maç olsun.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
8 Mart Fenerbahçe-Galatasaray maçı var Burhan Felek'te. As oyuncuların gerçekten dinlendirilmesi lazım.

Burakcnar

• Ziyaretçi
Kim hadi neyse de Garay dinlendirilsin artık.Kız'ın 2 gün boş vakti yok.Kulüp bitiyor mili takım başlıyor milli takım bitiyor 2 gün sonra kulüp tekrar başlıyor.Bauer oynasın Garay yerine.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
2 mart ilbank, 8 mart gs, 11 mart çanakkele ertelenmiş lig maçı.. başarılar tüm maçlarda kızlara

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Oradayız,hallederiz,sıkıntı yok.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
Galatasaray maçında Vakıfbank maçından fazla seyirci olması lazım. Şampiyonluk havasına girelim artık.

Burakcnar

• Ziyaretçi
Galatasaray maçında Vakıfbank maçından fazla seyirci olması lazım. Şampiyonluk havasına girelim artık.

Bugün beşiktaş iyi ''taraftar'' toplamış maça.Dikkat ediniz seyirci değil taraftar.Tribünden birkaç video izledim çok sağlam tribün yapmışlar.Bizim eyvallah voleybolda en fazla seyirci toplayan takımız falan filan ama hiç bir maraton tribünü dolusu ''taraftar'' geldi mi maça?Hep seyirci geliyor taraftar futboldan başka bir işle uğraşmıyor.O maçtan tek dileğim çok rahat alacağımız maçı ayda yılda bir gelen taraftarlar yüzünden hükmen kaybetmemek.

Bunlarda videolar
http://instagram.com/p/lC37uthZlr/
http://instagram.com/p/lDE6erhZs6/

Edit:Takım tam hatırlamasam da 25 maçın üstüdür kazanıyor.Yaklaşık son 15 maçında set dahi vermiyor.Avrupa'da herkesi darmadağın ediyor.Peki bu sene hangi maçta bu kadar taraftar geldi?Vakıfbank maçında geldi diyorsanız taraftar seyirci farkını anlayamamışsınız demektir.Birde şu sözde voleybolu bilen seyirci muhabbetini de geçelim lütfen..Çok sinirliyim taraftar gruplarına.Sinirden konu Fener-İlbank maçından taa nerelere geldi.Yazıklar olsun biz futbolu değil Fenerbahçe'yi seviyoruz diyen yalancı taraftar gruplarına.Aslında bu başarıları hak etmiyoruz da neyse allahtan paramız var.Birde bir afiş vardı bizim taraftarların.Aynen şöyle yazıyordu afişte ''Armanın hakkını verenler asla yalnız kalmazlar'' #yersen
Konuyu acayip saçma yerlere getirdim farkındayım bunu yazmanın yeri burası da değil ama ben yazayım yine de belki bir sesimizi duyan olur!
« Son Düzenleme: 02 Mart 2014, 23:14:23 Gönderen: Burakcnar »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
Genel olarak sana katılırım ama Vakıfbank maçına sağlam seyirci geldi oyuna bizzat da müdahale etti. Hakemi de etkiledik rakip oyuncuyu da Guidetti'yi de. En basitinden ikinci set tempomuz düşmüştü ama Naz servise geldiğinde ortalık yeniden canlanıyordu ıslıklar tepkiler vs. Bu olayın bilincinde bir taraftar olduğunu gösterir.
Mesela geçen sezon Cev Finalinde 7 8 bin kişi vardı belki ama maçla alakası çok büyük kısmanın. Bir ara kavgalar çıktı pankatlar indi kalktı. Kim'i tanımayan binlerce taraftarın o maça geldiğine eminim yarı yarıyadır :)
Ben final serisinde beklenen seyirciye ulaşacağımızı düşünüyorum çok umutsuz değilim.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
Küfür konusunda benim de endişelerim var. Sadece Galatasaray maçı olduğu için voleybolla alakası olmayan birçok kişi gelecektir. Umarım voleybolseverler baskın olur. Küfür konusunda da bilgilendirmek lazım bir şekilde. Hükmen mağlubiyet ve -1 puan tüm dengemizi bozabilir valla

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Herşey bitti salona gelen 300 500 tane kişiye mi sıra geldi ki. Taraftar/seyirci ya işte gelenlerden Allah razı olsun irdelediginiz nedir ben anlamıyorum ciddi ciddi.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
Benim için eyvallah tek korkum küfür olayı. Mutlaka olucak bundan kaçınılmaz da 3 anons muhabbetine dikkat etmek lazım. Kesin böyle bir şey olmaz da denemez o tehlike var birkaç provokasyon olur küfürün önünü zor alırsın

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Galatasaray'a küfür etmek sevaptir diycem bana gıcık olacaksınız şimdi :) ;)