Gönderen Konu: Fenerbahçe TV  (Okunma sayısı 9660 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Ynt: Fenerbahçe TV
« Yanıtla #15 : 24 Şubat 2016, 12:04:23 »
Su anda fenerbahce-c.police macini izliyorum ama su studyodan mac anlatma olaylari hakikaten cok kotu.salondaki sesi alamamak duyamamak su zamanda bunu yapamamalari gercekten amatorluk.basketbol voleybol maclarinj salondan anlatilsa bizde o salonun sesini duyabilsek.boyle asiri yapmacik oluyor.
Ya yayinin sesini versinler ya da bu sekilde bir sey yapsinlar.mac izlemek iskence oluyor alttan iskece gibi verdikleri taraftar sesleriyel.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #16 : 24 Şubat 2016, 20:42:27 »
Su anda fenerbahce-c.police macini izliyorum ama su studyodan mac anlatma olaylari hakikaten cok kotu.salondaki sesi alamamak duyamamak su zamanda bunu yapamamalari gercekten amatorluk.basketbol voleybol maclarinj salondan anlatilsa bizde o salonun sesini duyabilsek.boyle asiri yapmacik oluyor.
Ya yayinin sesini versinler ya da bu sekilde bir sey yapsinlar.mac izlemek iskence oluyor alttan iskece gibi verdikleri taraftar sesleriyel.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onu geçtim anlatan voleyboldan da anlamıyor.
Oyuncu isimlerini yanlış aktarıyor.

SmartSpor dan Adnan Paşaoglu, iyi anlatımı olur. Neden orjinal yayını vermezler. Bu öküze maç anlattırırlar anlamıyorum.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #17 : 03 Mart 2016, 14:54:29 »

"HD yayın için geri sayım sürüyor" diye haber vardı bugün FBTV de.

Sanırım Fenerbahçe Ülker Arenaya taşınacaklarmış ve orada HD altyapıda kuruluyormuş.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #18 : 09 Mart 2016, 14:49:42 »
"HD yayın için geri sayım sürüyor" diye haber vardı bugün FBTV de.

Sanırım Fenerbahçe Ülker Arenaya taşınacaklarmış ve orada HD altyapıda kuruluyormuş.
Hd isi subat ayinda ve saracoglunda yeni studyolarda olacakti.simdide hazirana atmislar.ve arena diyolar.

Bizim denizlinin yerel tvlerinde daha kaliteli goruntu var yeminle.hala uzatiyorlar.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #19 : 09 Mart 2016, 23:44:16 »
HD yayını n'apacaklar ki? Alaattin Metin'in suratını HD görsek ne, görmesek ne?

Çooook uzun zaman oldu bu kanalı açmayalı gerçi... Hâlâ maç önü programlarına o mu çıkıyor? Obradovic düşmanı eski hakeme basketbol programı yaptırmaya devam mı?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #20 : 09 Eylül 2016, 11:53:35 »
Gözümüz aydın arkadaşlar...
http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=51982
artık daha net göreceğiz o suratları...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2018, 14:11:58 »
Seçim sürecinde yaptıklarıyla ve seçim sonu durumuyla konuşulması gerekenlerden birisiydi. Senelerdir izlemez olmuştum. Eski alışkanlık, yine elim varmıyor açmaya... Umarım ciddi ve olumlu değişiklikler gerçekleşmiştir. Bir Kıvanç'ı severdim, garibim n'apsın işte... Polyanacılık yapmaya mecburdu.