Gönderen Konu: Fenerium  (Okunma sayısı 5783 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerium
« : 11 Haziran 2014, 22:00:32 »
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2014, 17:00:47 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerium
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2014, 11:21:32 »
Ürünler hem materyal bakımından çok kalitesiz hem de fiyatlar çok pahalı bence, Ersun hocanın giydiği beyaz montu sormuştum 400 TL civarı bir fiyat söylediler kaliteliydi o malzeme ama asgari ücretin 700 küsur lira olduğu memlekette bence çok yüksek fiyat. Maliyeti 60-70 TL yi 1 kuruş geçmez kesinlikle. Madem taraftarın da orijinal ürün kullanması isteniyor o zaman bu malzemenin fiyatı 180-200 TL gibi bir fiyat olmalı, 1 forma 110 TL olmamalı, her kesime hitap eder kalite ve fiyatta malzemeler olmalı ürün gamında yani Kiğılı elini eteğini bu işlerden çekmeli ve başka birilerine bırakmalı bu işi. Kiğılı dan sms mesajı gelmiş 15 TL indirim kazanmışım da 229 TL bir gömlek olduktan sonra neyin 15 TL indirimi Abdullah abi yani :)

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2014, 12:48:25 »
Ürünler hem materyal bakımından çok kalitesiz hem de fiyatlar çok pahalı bence, Ersun hocanın giydiği beyaz montu sormuştum 400 TL civarı bir fiyat söylediler kaliteliydi o malzeme ama asgari ücretin 700 küsur lira olduğu memlekette bence çok yüksek fiyat. Maliyeti 60-70 TL yi 1 kuruş geçmez kesinlikle. Madem taraftarın da orijinal ürün kullanması isteniyor o zaman bu malzemenin fiyatı 180-200 TL gibi bir fiyat olmalı, 1 forma 110 TL olmamalı, her kesime hitap eder kalite ve fiyatta malzemeler olmalı ürün gamında yani Kiğılı elini eteğini bu işlerden çekmeli ve başka birilerine bırakmalı bu işi. Kiğılı dan sms mesajı gelmiş 15 TL indirim kazanmışım da 229 TL bir gömlek olduktan sonra neyin 15 TL indirimi Abdullah abi yani :)

Katılıyorum bence bir formaya 110 tl çok ideal fiyat BENCE 70-80 tl arası olmalı...
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2014, 17:38:59 »
Ürün pahali kesin ama kalitesiz kısmına kesinlikle katılmıyorum
Fenerium öyle beya böyle son 10 senenin en başarılı projesidir. Klübü ciddi kaynak sağlıyor
Ama pahalı kesinlikle
Keşke her projemiz fenerium gibi olsa

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2014, 17:46:00 »
Fenerium öyle beya böyle son 10 senenin en başarılı projesidir. Klübü ciddi kaynak sağlıyor
Ama pahalı kesinlikle
katılıyorum. gs store işleten bir abimle sohbetim vardı. "Yavaş yavaş fenerium un çizgisine bizde yetişicez" demişti.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2014, 18:37:14 »
Ama pahalı kesinlikle

Terzilik baba mesleği, kumaştan da Kiğılı kadar anlarım Cem, LCW ile hemen hemen aynı kalitede malzeme kullanıp 3 katı fiyata satılmaya çalışılıyor, dikişler falan da fecaat ayrıca. Çok daha güzel olabilir benim görebildiğim kadarıyla ve çok da maliyet yükselmez kesinlikle.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2014, 18:44:42 »
Zeki abi Kiğılı nin yöneticilik kabiliyetlerine laf edebiliriz hatta tarzi ilr ilgiki laf da edebiliriz ama Kiğılı yahu bu . Türkiye nin en önemli markalarından

Lcw ile bence alakasi bile yok kumaş kalitesinin
Ama pahali o konuda tartismak gereksiz
Fenerium çok değerli ve klüp adina çok iyi.bir proje bence
Bu kurumun amacı ticaret ve para kazanmak
Bunuda bizim duygularimizi da kullanarak çok iyi yapıyorlar

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2014, 18:52:38 »
Zeki abi Kiğılı nin yöneticilik kabiliyetlerine laf edebiliriz hatta tarzi ilr ilgiki laf da edebiliriz ama Kiğılı yahu bu . Türkiye nin en önemli markalarından

Lcw ile bence alakasi bile yok kumaş kalitesinin
Ama pahali o konuda tartismak gereksiz
Fenerium çok değerli ve klüp adina çok iyi.bir proje bence
Bu kurumun amacı ticaret ve para kazanmak
Bunuda bizim duygularimizi da kullanarak çok iyi yapıyorlar

abim ben kötü bir proje falan demedim ki,
1 - Ürün kalitesi yükseltilebilir ben çok kaliteli olduklarını kesinlikle düşünmüyorum.
2 - Her bütçeye uygun ürün yapılabilir
3 - Önce de yazdım yine tekrarlayayım taraftarın sahte ürün kullanmaması için fiyatların indirilmesi şart.

Senede Yaklaşık 2000-3000 TL arasında harcama yapıyorum ben Feneriumdan, ürün yelpazesi çok geniş ama çoğu kişiyi hiç ilgilendirmeyebilecek ürün de çok fazla, 1 tespihe 300 TL etiket olmaz, 1 forma 110 TL olmaz abim, Kiğılı çok büyük bir marka evet ama bu kafayla giderse o da sonunda kapatır kepenkleri.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2014, 22:04:41 »
Mutabıkiz zeki.abi.
Fenerbahçe taraftari bu kadar kulübe sahip.cikarken birşey olmaz ama haklısın bukadar sömürmek haksızlık :)

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9 : 22 Nisan 2016, 20:07:56 »
Bugün ekşi'de okuyunca bakayım dedim de basketbolla ilgili hiç ürün yok neredeyse. Bir de Panathinaikos ve Olympiakos'un mağazalarının web sitelerini konulmuştu, olmayan ürün yok neredeyse. Maalesef çok gerideyiz bu konularda.

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #10 : 28 Nisan 2016, 16:28:13 »
Fenerium
@fenerium
Basketbol Takımımızı Ölümsüzleştiriyoruz. Çok Yakında 3D Figürleriyle Fenerium'larda

https://twitter.com/fenerium/status/725320006104432641?lang=tr

Kulübümüzden beklenmedik hareketler  ;D ;D

Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2021, 17:34:23 »
şu ana kadar 87.687 yeni sezon forması satılmış fiyatların 290 ₺'den 319 ₺'ye yükselmesine rağmen 1 ayda inanılmaz bir sayı.paribu'daki 1 saat içinde elde edilen geliri de düşününce bizim taraftar hakikaten manyak :D

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2021, 17:51:14 »
şu ana kadar 87.687 yeni sezon forması satılmış fiyatların 290 ₺'den 319 ₺'ye yükselmesine rağmen 1 ayda inanılmaz bir sayı.paribu'daki 1 saat içinde elde edilen geliri de düşününce bizim taraftar hakikaten manyak :D
Çok fazla hasta taraftar var ve en hastası bizim taraftardır :D

Ben sadece basketbol ürünleri alırım eğer ki alacak olursam :D Bu para belki ancak Samatta'nın yıllığını çıkartır.Allahım ne boş adamlar aldı bu yönetim ya :(

Oyuncu yetiştirip satmadığımız sürece batacağız gibi duruyor.BJK bitik zaten,GS ise son kez bir deneme yapıyor.Bizim en büyük şansımız geliri en yüksek kulüp olmamız,bir başarı sonrası zaten borçların çoğu kolaylıkla kapanır.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13 : 19 Ağustos 2021, 16:21:21 »
feneriumda kaleci forması satılıyor mu bilginiz var mı?

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #14 : 26 Eylül 2022, 12:34:44 »
Salon eve yakın olduğu için genelde mağazadan forma alırız, bu kez tembellik yaptık internetten aldık. Hep XXXL alırız dolayısı ile öyle sipariş verdik. Ancak gelen formalar oğluma da bana da düdük makarnası gibi oldu. Aradım bugün, 4X’i ile değiştirelim diye, bu aldığımız çubuklunun 4X’i yokmuş. Bir başka çubuklu var, onun fiyatı da aldığımıza göre oldukça düşük. Neden bu aldığımızın 4XL’ı yok, diğerinin var (hiç üretilmemiş) anlamak mümkün değil. Kız da doğru düzgün cevap veremiyor bu soruya. Aradaki fark için başka ürün alın diyor. İptal/iade edelim tekrar alalım diyorum. Bu ürün için iade yok diyor. Dedim ki “neden daha önceki forma size’ı ile uyumlu değil bu formalar.” Kız “kilo almışsınızdır” dedi utanmadan, orada şafak attı bende  ;D

Velhasıl; internet sitesinden bir daha hiç bir şey almam. Zaten iki adım yere 13 günde gönderebildiler formayı. Yazık, bu şekilde bir hizmet (alışverişinden, müşteri hizmetlerine) gerçekten çok kötü…