Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 151162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
Abi daha kapsamlı bişey yazmak istiyordum ama küstüm bunlara.

+ Oyuncu ve Transfer değerlendirmesi yapmak istiyorum ama elim bile gitmyor inan bana..

abi sen cok guzel yaziyorsun yaz da okuyalim be

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Abi daha kapsamlı bişey yazmak istiyordum ama küstüm bunlara.

+ Oyuncu ve Transfer değerlendirmesi yapmak istiyorum ama elim bile gitmyor inan bana..
Burayamı küstün yada Takımamı küstün anlamadım ama bence yorumları yapmak için burdayız.bİZ konuşmaktan başka bir şey yapamıyoruz malesef,İdareciler Taraftarı dinlemesede,eleştirilerimize karşın bizleri banlasada bizler kendi aramızda görüşşerimizi birbirimizle paylaşmasını biliyoruz.Bu formu açanlara da  ve sürmesinde görevli olanlarada teşekkür ederiz.
Zaten biz birbirimizle konuşmaktan ve görüş alışverişi yapmaktan öteye gidemeyiz.Herşey güzel gitsede biz hiç konuşmasak.

(Viteckova dediğin her attığı üçlügün %90 nını sokan oyuncumu?+40 da Birsen takım 60 altına düşmezken üçlükleriyle skora katkı veren oyuncunun maçlarda oynamıyacağını belirtti ama ismini duyamadım..onun olmaması bir avantaj.Petrovic'te bizim takıma istediğiniz oyuncuydu sanırım.) bu konudada bilgilerinizi bizede anlatın.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Abi Viteckova bundan 10 sene önce Avrupanın en keskin şutörüydü..Hatta 190 lık boyuna rağmen ayaklarıda çabuktu ve ciddi bir potansiyeldi..Özellikle Gambrinus daki zamanlarında..O zamanlarda Mvp oldu.Kupaları aldı.Avruda F4 ler..Kupa falan..Sonra Gambrinus kapandı.1 sene sonra Brno adıyla devam etti.Arkasından USK PRAG a geçti..Usk yılları da fena geçmedi..Lakin 2010 yılında 2. oldukları Dünya şampiyonasından sonra formu düştü..Son 2 senesi pek parlak değildi..Lakin bu sene fena oynamadı...

1 kısa eksildi sonuçta..Match up ı sıkıntı yaratacak bir oyuncuydu...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Boş yere ümitlenmeye gerek yok bence :(

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Mevcut şartlarda finali göremememiz benim için sürpriz olur.
...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
 Vallaha biz süprizi çoktan yaptık.Rotasyonumuz bukadar dar olmasına ragmen,Winnicki'nin hatalarına ragmen,Takım içi uyumsuzluğa ragmen,Angel gibi skorer savaçının gitmesine ragmen,Toplamda 10 maglubiyet almamaıza ragmen,Bojovic'e ragmen,bunlardan  daha çok ragmenler olmasına ragmen biz burdayız.bugünlere gelmeklede süprizi yaptık bu takım

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
- The Turkish giants have never lost this season when leading at half-time, winning all nine games when this was the case.
- Fenerbahce have won all seven games when they have committed less turnovers than their opponents.
- ZVVZ USK Prague have won all four games when restricting their opponents to less than 60 points.

Maçla ilgili ilgimi çeken notlar...

İlk yarıyı önde kapatıp, rakipten az top kaybı yaparsak, bir de 60 sayıdan fazla atarsak maçı kazanırız gibi. istatistikler öyle diyor :)

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
Tina, Biba ve Zellous'un skorlarına çok ihtiyacımız olacak. Birsel'de haftasonu eski Birsel gibi oynasa, sonra oynamasa da olur.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
aylar önce foruma parkede mücadele eden takımlarımız içersinde avrupa şampiyonluğu şansı en fazla olan takımın bu takım olduğunu yazmıştım. final maçı kadar zor maç.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
Maç sonunda malum yöneticimizden "Shavonte Zellous şüpheniz olmasın" minvalinde bir tweet gelir.
...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

EuroLeague

Final Four Yarı Final Maçı

Bugün;

Tsi 19.00 Fenerbahçe - ZVVZ USK Prag  FBTV Canlı
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

1. periyot sonunda 18-17 öndeyiz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

İlk yarı sonunda 28-27 öndeyiz.

Düşük skor Prag a yarar, skor artmalı 2. yarı..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
20 dk seyrettim basketboldan soğudum

Çevrimdışı exex

• Üye
Birsel basketbol okulu açmıştı dimi ? Kendisi ilgilenmesin bu konularla , yoksa "maçın ilk yarısının bitimine 10 küsür saniye kala topu kendi sahasından ( takımı yöneten ,sahadaki koç olarak ) alıp hızla getirip 5 saniye kala dışarı atmasını "  o küçük ögrencilere bile açıklayamaz