Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 151245 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Bunlara bizi elemenin hazzını vermememiz açısından güzel oldu.
Sene başında dediğim olay gerçekleşecek gibi. Üst üste 3.kez finale çıkıp 2.lik madalyalarını koleksiyon yapmaya devam edeceğiz gibi gözüküyor.  Olur da tek maçlık bir mucize olur mu ondan sonra?
Bojovic ve N'dour gibi iki yabancıdan sıfır katkı alıp sadece 3 yabancı ile bu işi yapmak cidden zor.
Biba'ya da sürekli destek çıkan birisi olarak kendisini ayrı olarak tebrik ediyorum. Seneye de kadroda düşeneceğim ilk isimlerden birisidir.
NDour tamamen hocanın günahı..hiç hazırlamadı onu..zaten ne Cansu ne de Olcay bir gram ilerleme kaydetmedi bu adamla...halbuki bu oyuncuları kullansa çok farklı bir rotasyonumuz olurdu

Çevrimdışı 789

• Üye
  • Yer: ankara
Geçen sene de GS'nin Eka'yı yenmesi işimize gelmişti başta. Eka'dan kurtulduk diye düşündük ama final elimizde patladı.
Bence bu sene de Kursk Eka'yı elesin de finalde onlarla oynayalım muhabbeti yersiz. Tek maçta ne olacağını kimse bilemez diyoruz hep, ki Kursk Eka'yı öyle ya da böyle hakkıyla iki kere yenmiş takım. Bu durumda Eka Kursk'u geçse de finalde onlarla oynasak demek daha mantıklı duruyor. Ama o iş öyle değil tabii :)
Bir de en başta bizim Prag'ı geçmemiz gerekiyor ki, onların ev sahibi avantajı vs derken o da zor olacak bence. Dün oynadığımız gibi oynarsak geçeriz büyük ihtimal ama önceki maçtaki gibi oynarsak F4'a veda ederiz.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Oradan Buradan defalarca 25 şubattan önce yazdık..Bu koç Ndour u oynatmaz belki kendine göre haklı olduğu yanlar var Allah aşkına 15 dakıka 4 numarada süre alacak birini bulun diye.Hatta kösiceden Sırp Kız ayrıldı gözümüzün önünde almadılar. 30 bin avroya Macaristan Sopron a gitti sezonun geri kalanı için yazık yahu.

O kadar yazdık tüm şubecilere TİJANA KRİVACEVİC http://www.fibaeurope.com/euroleaguewomen/cid_-tmRPCfrIrYRSO2M5V49E1.teamID_2465.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.season_2015.roundID_10359.playerID_52546.html
90 Doğumlu 4-5 oynuyor orta mesafesi iyi P n r iyi oynar çok iyi yürek koyar atlar zıplar top keser..O kadar kötü yönetiliyoruz.

Kadın para alamadığı için Kösiceden ayrıldı Soprona 30 bin dolara gitti.

Ndour oynatmıyacaksan almıyacaksın.Bu kız şuan zaten kötü değil Artı birde oynadıkça pişerse birçok oyuncu eline su dökemez.Tecrübeli diye aldkları Bojovic'i gördük.Onun yüzünden olcay kenarda bekliyor.Zaten Fenerbahçe'nin tüm branşlarda ki kaderimi bu anlamıyorum.Bursada okan parlar başka yerde başkası ama iş Fenerbahçe hocalarına gelince Obradovic hariç laf olarak atıp tutarlar ama iş icraate gelince yedekde beklerler.Olcan'ı hiç sevmem ama adam diyorki ben Fenerbahçe'de kalsaydım olcan olamazdım.Gelde eleştir.Salih örneği var.Sonrada ozanı almak istiyorsun.Bencte Olcay,Cansu,Tuğçe, Ndour yedek beklerken Bojovic ve Tuğban'ın çok süre almasını anlıyamıyorum.
TİJANA KRİVACEVİC'e gelince o ve onun gibi oyuncu çok.Ama işin özü Transfer yapmak istemiyorlar.Bence Tina hariç hiç transfer yapmmasalardı Cappie,Angel,Matovic gibi oyuncuları yollamasa o bile yeterdi.özellikle Bojovic ve Winnicki Fenerbahçe'in klasına göre bir altta kaldılar.Peki madem Transfer yapılmayacak bizede hataları söyleyip izlemek takıma bu haliylede sahip çıkmak düşer.Bojovic hariç takım çok kötü değil ama bir gün iyi bir gün kötü olmaları ve rotasyonunda dar olması.Bençtekilerede güvenilmemesi soru işaretleri.Ha bu takımla Avrupadada ligimizdede kupayı kaldırsada şaşıracam ama benim haksız olduğum yinede ispatlanmıyacak.Almasada yine sahiplenecem.İnşallah Bu takımlada bir yerlere geliriz.

« Son Düzenleme: 12 Mart 2015, 17:37:57 Gönderen: ahadeli »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
NDour tamamen hocanın günahı..hiç hazırlamadı onu..zaten ne Cansu ne de Olcay bir gram ilerleme kaydetmedi bu adamla...halbuki bu oyuncuları kullansa çok farklı bir rotasyonumuz olurdu
Hocanın günahı cok. Sadece N'dourla bitmez onun günahları. Seneye de kalırsa bu hoca yine farklı olmayacak N'dour. Oyuncuya da yazık, bize de. İsterse Loreen Jackson olsun. Bana faydası olmadıktan sonra.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ayrıca dun bir kez daha basketbolda saha avantajının önemini gördük. Saha avantaji onlarda olsa turu onlar gecerdi. Ligde de gs bizim üstümüzde bitirirse gecmis olsun.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ya koç kalacak yanina sağlam bir yerli yardımcı koç gelecek ve didem gidecek...
Yada öyle bir koç gelecek ki didem denen hatun altında böcek gibi edilecek ve etkisi azalacak..başka yol yok şube için...kovamiyorsan etkisini sıfıra indireceksin.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye

Ndour oynatmıyacaksan almıyacaksın.Bu kız şuan zaten kötü değil Artı birde oynadıkça pişerse birçok oyuncu eline su dökemez.Tecrübeli diye aldkları Bojovic'i gördük.Onun yüzünden olcay kenarda bekliyor.Zaten Fenerbahçe'nin tüm branşlarda ki kaderimi bu anlamıyorum.Bursada okan parlar başka yerde başkası ama iş Fenerbahçe hocalarına gelince Obradovic hariç laf olarak atıp tutarlar ama iş icraate gelince yedekde beklerler.Olcan'ı hiç sevmem ama adam diyorki ben Fenerbahçe'de kalsaydım olcan olamazdım.Gelde eleştir.Salih örneği var.Sonrada ozanı almak istiyorsun.Bencte Olcay,Cansu,Tuğçe, Ndour yedek beklerken Bojovic ve Tuğban'ın çok süre almasını anlıyamıyorum.
TİJANA KRİVACEVİC'e gelince o ve onun gibi oyuncu çok.Ama işin özü Transfer yapmak istemiyorlar.Bence Tina hariç hiç transfer yapmmasalardı Cappie,Angel,Matovic gibi oyuncuları yollamasa o bile yeterdi.özellikle Bojovic ve Winnicki Fenerbahçe'in klasına göre bir altta kaldılar.Peki madem Transfer yapılmayacak bizede hataları söyleyip izlemek takıma bu haliylede sahip çıkmak düşer.Bojovic hariç takım çok kötü değil ama bir gün iyi bir gün kötü olmaları ve rotasyonunda dar olması.Bençtekilerede güvenilmemesi soru işaretleri.Ha bu takımla Avrupadada ligimizdede kupayı kaldırsada şaşıracam ama benim haksız olduğum yinede ispatlanmıyacak.Almasada yine sahiplenecem.İnşallah Bu takımlada bir yerlere geliriz.

Ya Bojovic'in niye alındığı belli de..Neyse zamanı gelince çıkar ortaya her şey

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Vallaha biba boyle oynayacaksa seneye de kalsın...diyorum içinden...ama seneye iyi bir 4 numara alınmalı..vera yada dubljevic...seneye umarım moore+Charles olur.
Amerikalı olmayacağı için PG boyle durumda iyi bir yerli yada EU PG bulmamız şart..
« Son Düzenleme: 13 Mart 2015, 12:19:47 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı furkan

• Üye
Ya Bojovic'in niye alındığı belli de..Neyse zamanı gelince çıkar ortaya her şey

Fazla bilmiyorum bu işleri ama Babkina olayı gibi değildir umarım.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Fazla bilmiyorum bu işleri ama Babkina olayı gibi değildir umarım.

Bojoviç evli Furkan

Çevrimdışı furkan

• Üye
Bojoviç evli Furkan

Eyvallah :)

İnsan daha önceden benzeri şeylere şahit olunca yine mi diyor kendi kendine.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

10-12 Nisan tarihlerinde Çek Cumhuriyetinin başkenti Prag da düzenlenecek EuroLeague Final Four Yarı Finalinde rakip evsahibi ZVVZ USK Praha;

10 Nisan 2015 Cuma

Tsi 19.00 Fenerbahçe - ZVVZ USK Praha

Fenerbahçe EuroLeague de B grubunu 1. sırada bitirip çeyrek finalde G.Saray Odeabank ı eleyerek Final Four a yükseldi.

ZVVZ USK Praha ise A grubunu 3. sırada bitirip çeyrek finalde İspanyol CB Avenida yı eleyip Final Four a yükseldi ve Final Four un evsahipliğini üstlendi.

Bu maçı kazanan takım Pazar günü 19.00 da final maçına çıkarken, kaybeden takım 16.00 da 3.lük maçı oynayacak.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2014-2015 Sezonu)
« Yanıtla #1017 : 25 Mart 2015, 10:35:09 »
Vallaha olurmu olur Artık bu takımda bir şey duyunca yok ya olurmu öyle şeyler demiyecem.Geçen sene Roberto çok kötü oynayan Anastasiya Vladimirovna Verameyenka'ya süre veriyor,çıkıyor birdaha giriyor ama olmadımı olmuyor ısrar etmektense başka oyuncu soksana.Aslında iyi bir oyuncu üçlükleride süper.Kaç maç onun yüzünden maç kaybettik ama onu oynatmaya devam ettiler sonuçta bir öğrendikki 2-3 aylık hamile.Diyelim ki Hoca bilmiyor Didem Hanım siz ne işe yararsınız,yada doktoru,Masorü veya herhangi biridemi anlamaz.bu takım neler gördü Cenk Renda gibi bu takıma yön verecek adamlar lazım bence.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
Geçen senenin hezimetinden sonra bu kupayı çok istiyorum ama bu idarecilikle,Bu Hocay'la,Bu Takımla zor görünüyor.Karşımızda çok güçlü rakipler var.Ama diyelim ki bu kadar soruna rağmen sansımıza,Balımıza, çok iyi bir günümüzde bu kupayı aldık.Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama bu kadar yapılan yanlışın üstü örtülmeyecekmi?Bu konuda samimi fikirlerinizi bekliyorum.Böyle kötü yönetilen takım ilerde çok vahim olaylarada neden olur diye korkuyorum.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Prag:1.73
Fenerbahçe:2.16