Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 150540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
6.5 dakika kala Zellous'un faullleri ile 48-48 iken skor, Zellous devreye girmişken, faulleri atar atmaz tak diye koşa koşa kadını kenara aldı. Sonra da 2 dakikada 8-0'lık seri yedik. Maç gitti. Allah'ın baş belası adamı.

Tuba, Bojovic, Tuğçe'yi aynı anda sahaya sürerek zaten oyun aklı çok düşük olan takımın seviyesini sıfırın altına indirdi. Angel'ı gönderdi, N'Dour'u yok etti.

Şu berbat halimizle bile finale çıkacaktık ama bu koç bozuntusu yüzünden o da olmadı.

Avrupa şampiyonunu yenerek geldik buraya diye böbürlene böbürlene konuşan, basketboldan zerre anlamayan birisi olunca başımızda Winickiler, Bojovicler yakışır zaten bize.

Aynı anda aynı şeyi düşünmüşüz seninle, Shavonte kenara gelirken yok artık dedim bastım küfürü kepaze herife. Hele Tuğbayı alıyor oyuna ki koca bir sezon sefilleri oynamış, yanında da 2.sefil Bojoviç var, o anda bıraktım maçı falan.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Koçun çapı 33.30 a kadar yetti...gerisinde yaptığı hataları lise takim koçu yapmazdı maalesef....
Vaughn un oynadığı ikili oyunlari biz oynamaya çağımıza bu kadro ile hücumda saçma sapan isler yaptık bojovic ile...
Yahu Tuğba sayı atmada bile savunmada iyiydi..biba yokken sahada olması gereken oydu..ama nerde o akil...nerde ndour nerde Olcay...
Allah belani versin menejer bozuntusu..bir daha gormetiz umarım suratını...yetti artık vallaha yetti...

• Üye
Son lafım da o yönetici kılıklı ergene.basketboldan bir haber adam para veriyor diye şube emanet edersen olacağı bu...
Oyuncak zannediyor koca şubeyi...bir de üstüne doğru söyleyince twitter da engelliyor...hey allahım...sen nelere kadirsin.

• Üye
Aynı anda aynı şeyi düşünmüşüz seninle, Shavonte kenara gelirken yok artık dedim bastım küfürü kepaze herife. Hele Tuğbayı alıyor oyuna ki koca bir sezon sefilleri oynamış, yanında da 2.sefil Bojoviç var, o anda bıraktım maçı falan.
Zellous un çıkmasi hata...ama son 4.5 dakika bisel-bojovic oynamak yerine birsel Tuğba oynamamak daha büyük hata. 
Ya ne diyeyim..ben bu adamı yol üzerinde memleketine bırakırım..yerli bir koç ile play off oynarim..

Seneye menejer serap abla yada esmeral olsa bari...koç da ömer hoca ...(buhara)...adamın turlu oyunlarla kovdu takımdan rezil menejer...
İstisnasız her turk yardımcı kocun altını oydu..hepsini koclarla karşı karsiya getirdi hazımsızlık insan...

Bu arada maçın son 5 dk si resmen birsel koça bence tavır yaptı topu bojovice bırakarak..madem çok guveniyorsun al sana dedi resmen...

Hic ama hic kizmiyorum...

• Üye
Herif sahada ayni anda bojovix-tugba-biba-tugce ve q ile oynayacak kadar oyuncularını tanımayan bir adam...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
İmza....Kendisinede Twitter'da soyledim zaten.

Buraya yazdıklarım inanın hafif kalıyor. Kızmayayım diyorum bir taraftan. Hani ne bekliyorduk ki bu takımdan diye ama hiç yoktan 1 euroleague finali oynamanın heyecanını yaşayacaktık. Onu da elimizden aldı Winicki.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
48-48'den sonra 11 kez pozisyon bizdeydi. 3 top kaybı ve 8'de 0 ile hücum ettik. Şaka mı bu ya...Hani bir ara Oktay Mahmudi'nin takımlarından sürekli pr basketi yerdik.bugün vaughn'dan yedik hepsini. Kadının bir de bomboş kaçırdıkları var, onları atsa daha rezalet. Neyse zaten finale çıksak 50'lik olacaktık ama şu köy takımına da elenmek koyuyor insana...
Ama bu ayıbı kimse ortadan kaldırmaz. Üçüncü falan olursak, işte kupa ile dönüyoruz mesajını bekliyorum bizim sanal yöneticiden

Çevrimdışı hatai

• Üye
winnicki, oyunu son beş dakikada kaybettik, demiş. vay be demek ki nerede kötü oynadığımızı görmüş. ama niye müdahale etmedin diye sorsak, ne diyeceksin?
bir de bu koç Polonya'dan başka ülkede takım çalıştırmamış. Ne diye takımın başına getirmişler bu adamı? nasıl bir mantık bu? Bu akşam koç ve menajer görevden alınmalı. oyuncuların çoğu takımdan gönderilmeli ki tepkimiz anlaşılsın.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
Herif sahada ayni anda bojovix-tugba-biba-tugce ve q ile oynayacak kadar oyuncularını tanımayan bir adam...
Bu Efsane 1 5 ti..
Tam bu sırada karsı taraf naptı? Tum uzunlarını iceri aldı.1 ara 3 uzun oynadılar hatta.
En son umutlar ölür !

• Üye
Evet o sırada sahada palau-elhotova-vesela-hanusova-vaughn oynadılar.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
Hanusova Supriz yumurta oldu...Bilioduk ama bunu... Hanusova = Şebnemin ince uzun versyonu.
Ki Vaughn a 10dk. 4 faul yaptıramamak da ayrı ayıp.
Tina Büyük Hayal kırıklıgı..Ciddi soyluyorum onun oynayabilecegi en iyi takım Nadezdha.
Q...Zaten o bize Ceyhun'un kazıgı..Sanders var iken Q yu almak cidden mantıksız.
Zaten EKA'da paso yedekti, onlarda tutmadı.
Ama asla afedemeyecegim 1i varki, gecen hafta kendisi okul acıyodu.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2015, 23:37:44 Gönderen: ilkerz »
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Yok şu şubeyi bu şubeyi kapatalım bunlara karşıyım Futbolda sokağa atılan paralara voleybol ve basketbol branşlarımız her sene Avrupa'da F4 oynar.. Bayan Basketbol şubesine gelecek olursak beni geçen yıl ve bu yıl bu branştan soğuttular resmen Winnicki kadar ben kötü bir koç gerçekten görmedim ya boyle bir şey olamaz. Birsel çok beğendiğim bir oyuncuydu ama gerçekten bitmiş..bir tane klas oyuncusu olmaz mı ya bir takımın sıkışınca topu eline güvenerek verebileceğimiz?? Bjelica gibi Gou gibi Bogdan gibi Kim gibi Iván gibi( gerçi her topu Ivan'a atarak bunu zarar haline getiriyoruz o ayrı) Angel ya Angel olsa asla yenilmezdik bu yetenek fakiri takıma..lütfen kimse artık bu sene bitene kadar mümkünse topic açmasın bu Takımın başlığı altında

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Gs liler 3 sene önce forumlarda ve sosyal paylaşım platformlarında KAPATIN dediğinde gülüp eğlenenler şimdi aynısını yapıyor. Çare o değil bu Klubün alt yapısına her sene 2 trilyon harcayıp çat diye kapatamazsın. Asıl orada burada AZİZ YILDIRIM yağdancıları ne zaman çıkıp da bunun hesabını kongrede orada burada sorar o zaman deriz kapansın diye.

Türkiye liginde fb patentli alt yapı ürünü 52 oyuncu var ve sen bunlardan hiç fayda alamamışsan soruna önce buradan bakacaksın... sonra kapansın dersiniz.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı hathat

• Üye
Tebrikler Didem hanım !
Tebrikler kızlar !
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı CemiL

• Üye
  • Yer: Adana
Söylemekten dilimizde tüy bitti Didem Akın denen zat kovulmadıkça bu şubeden bir halt olmaz.Toplu temizlik şart oğlu şart...