Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 150342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Söylemekten dilimizde tüy bitti Didem Akın denen zat kovulmadıkça bu şubeden bir halt olmaz.Toplu temizlik şart oğlu şart...

bilmem hangi yöneticinin yeğeni olur kendisi...kim kovacak...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
Dido Ankara'lı değil mi?
Maşallah tıpkı burada ki 550 ruh ikizi ve zilyon bürokrat gibi koltuğa yapıştı mı bırakmıyor.
Zaten yönetimden de koruması var.
Bu gidişle şube bile kapanır ama dido'nun kulüpte ki varlığı baki kalır :(
...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
futbola gelir belki

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
takımın performansı sene başından bu yana gittikçe artacağına düştü tıpkı tina nın performansı gibi. takıma takviye yapılacağına angel'ın önceden planlanarak oyunlar oynanarak gönderilmesi. hoca iyi savunma yaptırıyor derken ortada ne savunma ne de oyun kaldı. sezon bitti ndour gibi oyuncu daha oynamaya başlamadı.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
sadece didem akın değil zülfikari, hoca ve birsel de ayrılmalıdır. başarısızlıkta en az didem akın kadar payları var.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2015, 17:05:22 Gönderen: Kevin Rankin »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Zülfikari bu tablodaki en son adamdır..İyidir kötüdür ayrı ama en azından bir şeyler yapmaya çalışıyor. Sorun onun önünde onun yerine karar verenlerin olması.. Öyle sadece didem akın falan da değil..AY ve MU bu tablonun baş sorumlusudur...Zülfikari'nin burada yapacağı tek şey, Aydınlar'ın yaptığı gibi, parayı ben veriyorsam davulu da ben çalarım demesidir. Ama öyle davul onda tokmak başkasında olursa tablo budur..
NOT: herke Birsel'in artık anne olmak istediğini falan konuşuyor. Avrupa Şampiyonası'nda oynadıktan sonra bırakırsa şaşırmam zaten
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2015, 17:26:43 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
bjk maçıydı herhalde maçın başında birsel üst üste üçlükleri soktu sonra daha maçın başında gitti yarı sahada üçüncü faulunu aldı oyundan çıktı ondan sonra zaten fark açıldı filan. kadro dışı kalan olcay oldu.

angel olayı zaten. gazetede haber çıkartılması sonra yalanlattırılması, daha angel kado dışı filan kalmadan ortada hiç olay yokken zellius adı çıkmaya başlamıştı, angel gitmeyi kabul ederse maya moore gelecek dedikodusu, dabovic transferinden vazgeçilmesi, sonra tabiki zellius transferi. takımın başarısından önce başka şeylerin düşünüldüğü ortada. angel bugün çok çok önemli bir oyuncu, dabovic te öyle ligdeki istatistikleri belli dünya kupasında amerika maçıydı herhal seyreden herkes ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu görmüştür. dün ikisi olsaydı böyle mi olurdu. angel türkiye'ye yeni gelmiş bir oyuncu değil ilk lezbiyen oyuncu da değil.

kaldı ki takımın performansında da ciddi düşüş var, tina charles tan pay biçmek lazım. bence angel olayının takımda da etkisi mutlaka olmuştur.

ndour gibi bir oyuncu alınıyor avrupa'nın en önemli oyuncularından biri olacak diye oynatılmıyor. bence kesinlikle şu anda bile çok iyi bir oyuncu.

ben de bahsettiğin gibi düşünüyordum geçmişte parayı veriyor takımı maçlara geliyor destekliyor diye ama şubenin içinde olduğu yaptığı yorumlardan belli. aziz yıldırım adam kayırmıştır ama ne bojovic ne winnicki tanır, mahmut uslu kararlar alıyorsa sen de al basketbol şube sorumlusu adı üstünde bu işin sorumlusu.

Çevrimdışı exex

• Üye
Gs liler 3 sene önce forumlarda ve sosyal paylaşım platformlarında KAPATIN dediğinde gülüp eğlenenler şimdi aynısını yapıyor. Çare o değil bu Klubün alt yapısına her sene 2 trilyon harcayıp çat diye kapatamazsın.

bizde vergi ödemiyeceksek kapatmayalım tabiki :) En düşükten hesap edelim 50 trilyon vergi ödemesek senede 16 milyon euro  yapar. Erkek voleybol kadın basketbol çok rahat finanse edilir bu paralarla . Ama her sene hem vergini öde , hem sponsorlarına engel konulsun , hemde 0 başarı . Bu şartlarda kapatalım. Yatırımımız  vergiden düşekse artarak devam etsin...

gs örneği pek olmamış bence , bu konuda...
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2015, 20:01:40 Gönderen: exex »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
bakalım kongreden sonra Aziz başkan ne yapacak. Ankara ne cevap verecek..Ama Gs ile birlikte küçülürsek bu şubelerde şaşırmayalım. Ya da her şubenin kendi kendine idare edilmesi gibi bir sisteme...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
bizde vergi ödemiyeceksek kapatmayalım tabiki :) En düşükten hesap edelim 50 trilyon vergi ödemesek senede 16 milyon euro  yapar. Erkek voleybol kadın basketbol çok rahat finanse edilir bu paralarla . Ama her sene hem vergini öde , hem sponsorlarına engel konulsun , hemde 0 başarı . Bu şartlarda kapatalım. Yatırımımız  vergiden düşekse artarak devam etsin...

gs örneği pek olmamış bence , bu konuda...

Vermeyelim kardeşim..

Ama benim demek istediğim bu değildi..Farkımız olsun diğerlerinden.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı exex

• Üye
Vermeyelim kardeşim..

Ama benim demek istediğim bu değildi..Farkımız olsun diğerlerinden.

abi haklısın bize yakışmaz ama görmek lazım biz çekilince neler oluyor , sistem devam ederse liglerde sıkıntı olmaz ama ilgi  dahada gerilerse bu dallarda mecburi sponsorlar ortaya çıkacaktır. Yoksa tabiki senin fikrin bu yöndede olabilir , düşüncene saygısızlık etmek için yazmadım :)
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2015, 00:03:12 Gönderen: exex »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
bjk maçıydı herhalde maçın başında birsel üst üste üçlükleri soktu sonra daha maçın başında gitti yarı sahada üçüncü faulunu aldı oyundan çıktı ondan sonra zaten fark açıldı filan. kadro dışı kalan olcay oldu.

angel olayı zaten. gazetede haber çıkartılması sonra yalanlattırılması, daha angel kado dışı filan kalmadan ortada hiç olay yokken zellius adı çıkmaya başlamıştı, angel gitmeyi kabul ederse maya moore gelecek dedikodusu, dabovic transferinden vazgeçilmesi, sonra tabiki zellius transferi. takımın başarısından önce başka şeylerin düşünüldüğü ortada. angel bugün çok çok önemli bir oyuncu, dabovic te öyle ligdeki istatistikleri belli dünya kupasında amerika maçıydı herhal seyreden herkes ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu görmüştür. dün ikisi olsaydı böyle mi olurdu. angel türkiye'ye yeni gelmiş bir oyuncu değil ilk lezbiyen oyuncu da değil.

kaldı ki takımın performansında da ciddi düşüş var, tina charles tan pay biçmek lazım. bence angel olayının takımda da etkisi mutlaka olmuştur.

ndour gibi bir oyuncu alınıyor avrupa'nın en önemli oyuncularından biri olacak diye oynatılmıyor. bence kesinlikle şu anda bile çok iyi bir oyuncu.

ben de bahsettiğin gibi düşünüyordum geçmişte parayı veriyor takımı maçlara geliyor destekliyor diye ama şubenin içinde olduğu yaptığı yorumlardan belli. aziz yıldırım adam kayırmıştır ama ne bojovic ne winnicki tanır, mahmut uslu kararlar alıyorsa sen de al basketbol şube sorumlusu adı üstünde bu işin sorumlusu.

Senin söylediklerinin çoğuna katılıyorum.Zaten bu konuda detaylı paylaşımlardada bulunmuştum.Sadece senin en altta Aziz Başkanla ilgili yazını pek anlamadım.
Birincisi;Aziz Başkan 1 Milyon Üyü Kampanyası çıktığından bu yana Amotör şubelerle pek ilgilenmiyor.Onun yüzündende hemen hemen her Branşta Transfer yanlışlıkları yapıldıçBayan Basketbol Takımının Başına İsfendiyar Beyi koydular.Oda başından beri hata üstüne hata yaptı ama hiçbir zaman kabul etmedi.Hatta İsfendiyar Başkan ve Didem Menejer Twitter üzerinden eleştiri yapan herkesi engellediler.Sezon Başında 10 oyuncuyu yolladılar 4 Transferle kapadılar.sonra Önce kübra olayı sonra Angel olayı sonrada Olcay'a kancayı taktılar.Maçtan önce İsfendiyar Başkan açıklama yapıyor ''biz çok yatırımlar yaptık.Yepyeni kadro kurduk.Biz bitti demeden bitmez.Biz iki kupayı aldık kalan iki kupayıda alacak güçteyiz.'' Buna çocuklar bile güler.

İkincisi; En kötü hoca,en kötü kadro ve en kötü rotasyon.Winnicki bize yakışan hoca değil.ve hiçbirşeyin sorumluluğunu üstlenmiyor.Bojovic sonlarda biraz kıpırdasada bugüne kadar gelen enkötü oyuncu.

Üçüncüsü ; Enson oynadığımız USK Prag maçı rezaletti.Çünkü bu takımı bu kadroyla bile fark atmalıydık.Ama UMC yi kesinlikle yeneceğimize hiç bir zaman inanmadım.Maçı dikkatli seyredenler Didem Menejerin hareketlerinden bu maçı alamıyacağımızı anlamıştır.Aslında o yüzün o hallere geldiğinede çok üzülemedim.Bizlerin tüm eleştirileri haklı çıktı.Oynarsın kaybedersin anlarım.Hoca gerçekten çok kötü birde 2 dakika kalmış sanki aradaki farkı kapatacak gibi mola alması dahada komikti.

Dördüncüsü;Rotasyonumuz dar ve oynuyanlar belliki kötü,Özellikle Biba ve Zellous ilk yarı hiç yoktular.Tina'yı zaten anlıyamıyorum bir iyi bir kötü,Ndour'u süs diyemi aldık.Neden bençtekileride oyuna sürmedik.Sadece Savunma yaparak kazanılmıyacağını Winnicki'ye öğretmek gerekir.

Beşincisi;Devletin yarattığı haksız rekabeti ancak kulüpler ortak davranırsa çözerler sadece Fenerbahçe'yi kimse takmaz.Vergiden muaf tutmadıkları taktirde ve bizde sponsor bulmadığımız sürece daha kötü süreçler bizi bekler.Sezon Başındaki rotasyonun dar tutulma sebebini küçülmeye bağlıyan arkadaşlar vardı ,Winnicki,Bojovic,,Tina,Ndour,Tugba,Zellous'a paralar verilmedimi.? Al Aydın Oğuz'u Merve.Melis,Şelale'i A takıma al 6 kişiye verdiğin paraylada 6 kişi değilde 3 veya dört çok iyi oyuncular alsan bu takımdan daha iyi olurdu.Hemde elindeki Olcay'ıda ,Cansuyuda, kazanmış olurdun.Birsen Sezon başından bile kötü bir kişi çıkıpta şu kızla ilgilenip neden formsuz oldugunu ögrenemedi.

Altıncısı;Diyelimki küçülmemiz gerekecek,ozaman Alt yapıdan al gençleri oynat ben bunada razıyım.

Bazen basında çıkardı Aziz başkan takım kötü gittimi soyunma odasına gidermiş,Oyunculara kızarmış,Hocaya hesap sorarmış.Vallaha doğru veya yanlış haberde olsa ben haklı görüyorum.Koskoca Fenerbahçe'nin sorumluluğu üstünde İsfendiyar başkan da alacaktı hocayı hey sen ne yapıyon soracaktı.Toplantılar yapacaktı.Öyle hem dandik adamları alıyorsun hemde gidip bir köşede olanlara dur diyemiyorsan olacağı bu.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2015, 02:53:38 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
Aynen katılıyorum..bu tabloda bir suç varsa zulfikari nin...başkanın yada uslu nin değil..onların sucu 1 milyon üye diye bu şubeyi kazandığı maçtan sonra "zoa" yazacak kadar ergen birine teslim etmek..üzgünüm ama durum bu...
Gidip te başkana falan suç bulmayin...
Zaten son 3 yildir elini eteğini kadın basketboldan çektiği için şube bu halde...ilgilendiğinden değil..
Didem ve zulfikari benim gibi birçok kişiyi doğruları yüzlerine hakaret etmeden söylüyoruz diye engellediler..her şeyi çok biliyorlar ya...sonuç ortada...
Eksik gs yi çok da yenmek yada aski sağolsun kupada gs yi eleyerek bize büyük kıyak yaptığı için o kupalar geldi...
Bu takimin uzun soluklu takım olmadığı ancak günlük performanslarla kupa alabileceğini yazdık..
Takimin kriz anlarında sahada o duruşu sergileyemez dedik dinletemedik...şampiyon olabiliriz ama bu ancak gs deplasmanında gene boyle herkesin iyi gününde olduğu Gin olursa olu..dua edelim bone dönmesin...
Ne yazık ki nu şubeye ciddi bir yerli koç (ömer buhara) ve serap abla gelip akılcı isler yaparlarsa tekrar düzelir..o didem le bu isler yürümez...ve mümkünse zulfikari yerine başka yönetici bulsunlar...boyle ergenlerle olmaz o is..daha ne dediğinin farkında değil...
Umarım bugün Kursk bizi yener yoksa bu adam konuda basari sanar...düşünün halimizi...
Yapulacak isler yazdığımız gibi çok basit esasında..ama önce doğru yapılanma.

• Üye
Galiba winnicki dönmeyecek f4 sonrası..ertuğrul hoca e devam edeceğiz diye haber var...isabet olur..

• Üye
Su an Kursk maçına bakıyorum..her şeye rağmen su takim buradan kupa alabilirdi.
Ama o son hamleyi yapmadı o abuk zihniyet...almadılar bir tane şutör 3-4 oyuncusu...ahh ahh...
Yani deli olmamak elde değil...
Bu arada şampiyon olmak istiyorsak ligde bu oyunu oynamaliyiz gs deplasmanlarinda.