Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 151347 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RUB

• Üye
  • Yer: Avşa
    • Captain_1907
Bu sene için çok önceden bırakmış olsamda bayan basketi dayanamayıp izledim.  Hem voleybol hem basketbol benim için bitmiştir bu sezonluk.
Hepimiz ölelim FENERBAHÇE yaşasın!!!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
4 uzun + 1 pg ile oynayan, 2 ve 3 numarası olmayan hayatımda gördüğüm en kimyası bozuk takım bu gs takımı. Buna rağmen psikolojik üstünlükleri ile yendiler yine bizi.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
manejer yok
koç yok
parke üstünde arzulu‚ hedef sahibi oyuncu yok

deplasmanda kazanmak süpriz olurdu
yine de kazanma noktasına gelindi ama son toplarda genel oyun karakterimizi ortaya koyunca yenildik
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
Yarı finalde Prag mı?
GS'yi geçersek rakip Eka olmayacak mı?

O tek rus takımının f4e kalması durumunda olacak olandı. (Normal kural) Eka bugün garantiledi ve f4te iki rus takımı olması kesinleşti. Bu gibi durumlarda iki rus takımı eşleştiriliyor. Pragda bugün kazandı ve f4e kaldı. Gs'yi son maçta yenmemiz halinde rakibimiz yarı finalde prag olacak.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
Bende izliyorum dayanamıyorum istemeden de olsa bu branşı ama maçları çok rahat, tamamen beklentisiz bir şekilde izliyor ve canımı sıkmıyorum. Size de bunu öneririm. Bu şubede baştan ayağa her şey değişmeli tekrar beklenti duyularak izlenilebilmesi için. Senelerdir bir çok beraber takip ettiğim arkadaşım tamamen izlemeyi bıraktı mesela.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Ndour yerine Dubljevic'i biz alsaydık, Bojovic yerine de kimi alırsak alsaydık işin şekli hem ligde hem de Avrupa'da çok farklı olurdu.

Çevrimdışı 789

• Üye
  • Yer: ankara
O tek rus takımının f4e kalması durumunda olacak olandı. (Normal kural) Eka bugün garantiledi ve f4te iki rus takımı olması kesinleşti. Bu gibi durumlarda iki rus takımı eşleştiriliyor. Pragda bugün kazandı ve f4e kaldı. Gs'yi son maçta yenmemiz halinde rakibimiz yarı finalde prag olacak.

Yeni F4 sistemiyle o kural değişmiş olmalı.
http://www.fibaeurope.com/EuroLeagueWomen/cid_-tmRPCfrIrYRSO2M5V49E1.pageID_kOmJ-BBrImsWzZElQnx7p2.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.season_2015.html
Şuraya bakarsanız Eka ile eşleşiliyor.
Prag'la da muhtemelen Kursk.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Yok 2 rus eşleşecek
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı myildirim

• Üye
Ndour yerine Dubljevic'i biz alsaydık, Bojovic yerine de kimi alırsak alsaydık işin şekli hem ligde hem de Avrupa'da çok farklı olurdu.

Dediğim gibi sene başı menajerler tarafından bize önerilmiş ihtiyacımız olan bir oyuncu profiliydi kesinlikle. Ndour transferinin hata olduğunu düşünmüyorum, potansiyeli çok yüksek bir oyuncu hatta avrupa basketbolunun yeni sanchosu olabilecek potansiyelde fakat hata bence şurda, biz hangi oyuncuyu yetiştirebilmişiz ki şimdiye kadar ndouru yetiştirelim? Bize ndorun hazırı gerekiyordu fakat öyle bir oyuncuyu da ruslar bize bırakırlar mıydı bilemem.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2015, 23:29:48 Gönderen: myildirim »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
murat'ın dediği geçerli...iki rus takımı eşleşirse rakip Prag
« Son Düzenleme: 06 Mart 2015, 23:52:26 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
Yeni F4 sistemiyle o kural değişmiş olmalı.
http://www.fibaeurope.com/EuroLeagueWomen/cid_-tmRPCfrIrYRSO2M5V49E1.pageID_kOmJ-BBrImsWzZElQnx7p2.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.season_2015.html
Şuraya bakarsanız Eka ile eşleşiliyor.
Prag'la da muhtemelen Kursk.

Tamam, belirttiğim gibi orada yazan genel kural, fakat 2 rus ya da 2 aynı ülke takımı eşleşirse özel durum devreye giriyor. Misal voleybolda da sistem aynı f4lerde. Hatta eskiden de bu sistem uygulanıyordu bayan basketbolda ve sürekli eski efsane spartak ummc ile eşleşiyordu yarı finalde. Bu arada diğer rus takımıyla oynayan kursk sanıyordum, ekaymış ruslarla oynayan önceki yazımda karıştırdım. Kursk bugün yenilmiş bourgese. 2 rus garanti değil yani şu an ama muhtemelen rusyada kazanır kursk büyük bir sürpriz olmazsa.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2015, 23:38:52 Gönderen: myildirim »

Çevrimdışı 789

• Üye
  • Yer: ankara
Şimdi anladım. Teşekkürler.

O zaman önce GS'yi yenip sonra da Kursk'un Bourges'u elemesi için dua edeceğiz.
Eka'yı geçmek zaten mucize olur ama Prag'ı eleme konusunda bile iyimser konuşmak pek mümkün değil ne yazık ki mevcut oyunumuzla :)

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
artık birsel yerine iyi guard bakmak lazım

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

EuroLeague çeyrek finalde 3. ve son maç;

11 Mart 2015 Çarşamba

20.30 Fenerbahçe-Galatasaray Odeabank  FBTV Canlı

1. maçı 58-56 kazanıp, 2. maçı 57-59 kaybettik.

Galip gelen takım Final Foura yükselecek.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı CemiL

• Üye
  • Yer: Adana
Abdi ipekçi'de berbat bir koç yönetimimiz ve rezil bir oyun oynamamıza rağmen işi orda bitirmek elimize o kadar çok geldi ki ama gel gör ki değerlendiremedik.

Seri'yi burda bitirir Final Foura yükseliriz.Bunu takıma inanarak değil seyirciye ve oluşmasını beklediğim atmosfere inanarak söylüyorum.

Konuşulacak birşey yok aslında karşı takım o kadar kötü ki geçmişteki hangi kadromuz bu takımla oynasa her maç en aşşağı +20 ile lehimize biter.