Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 151405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Martinez oynuyo Murat...

Evet öyleymiş..Hala lafımın arkasındayım abi..Maç çok ortada..Kazanma şansımız yüzde 40 bence ki az değil
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
@Tekirdağlı

Psikolojik olarak sinmezsek maçın içinde kaldıkça onlar stres olacaktır. Bu da kazanma ihtimalimizi artırır ama nasıl olsa evimizde bir maç daha var havasında large çıkarsak sahaya başlamadan biter maç zaten. Tina'ya bu maçta çok ihtiyaç var. Silkinmesi lazım artık. 

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Evet öyleymiş..Hala lafımın arkasındayım abi..Maç çok ortada..Kazanma şansımız yüzde 40 bence ki az değil
[/quote

Valla normal şartlarda tamam ama seyirciyi de işin içine katarsan o şans yüzde 10'a iner...Biz de oyuna ağırlığını koyacak biri yok ki, şu ilk maçın yorumu sadece şans...Adamlarda Ayşegül tek guard bizim kenardaki kukla baskı falan denemiyor..Ya al Olcay'ı ver üstüne...Cansu kulübeye mahkum, keza Ndour..Nevriye'nin karşısında rahat rahat dururdu..Adamlar zaten sıkıntılı hücumda Dublejevic, Sancho ile Nev'e bakıyorlar ama biz garip bir savunma ile bunlara şut idmanı yaptırıyoruz.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
burayı seyrederken ben de çıldırdım ama adam sakin sakin seyretti kenarda...Zaten ilk maçı şansla aldık..Yani son iki Gs hücumunda basket faul olmadıysa o pozisyonlar sadece şanstı..iki sayı öndeyken bırakın beraberliği maçı verecektik, ama atamadılar...Yarın 1-1 olur, Martinez de oynayacak Bone da daha fazla süre alacak. Ayrıca nerden baksan 6-7 bin kişi toplarlar, gövde gösterisi yapacaklar... 

Abi şans değil ya naptın ciddi manada kötü yönetim de 2. yarı için ama şans deme...

Maça öyle başlayabiliyorsan neden devam ettiremiyorsuna bakmak lazım..

Bence hakemler gayet iyi maç yönetti onlar adınada..En basiti Lytle gibi sert bir oyuncu ilk faulunu 3. çeyrek yaptı abi.

Maç çok ortada..Öyle sürklase edecek bir oyuncuları olmamasının sıkıntısını çekeceklerdir bu maç
« Son Düzenleme: 05 Mart 2015, 12:36:05 Gönderen: murat kaya »
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Abi şans değil ya naptın ciddi manada kötü yönetim de 2. yarı için ama şans deme...

Maça öyle başlayabiliyorsan neden devam ettiremiyorsuna bakmak lazım..

Bence hakemler gayet iyi maç yönetti onlar adınada..En basiti Lytle gibi sert bir oyuncu ilk faulunu 3. çeyrek yaptı abi.

Maç çok ortada..Öyle sürklase edecek bir oyuncuları olmamasının sıkıntısını çekeceklerdir bu maç

sorun o zaten Murat bu takım maçın tamamını iyi oynayamaz ki..Bırak kenar yönetimini guard'ı yok 1 kere...maça hükmedecek oyuncusu yok...Birsel'in son saniye üçlüğü ve Tina'nın çembere değmeyen topunu Nev'in önüne geçip tamamlayan Q'nun iki sayısı olmasa 4. çeyrekte basketimiz yok neredeyse...Rakibin guardı yok pivotu gitmiş sakat gelmiş...35'lik Nev seni mahvediyor seyrediyorlar kenarda...Şanstan kastım bu..dubljevic'in pozisyonu basket faul de olabilirde veya Bone'un..ikisi de riskli toplardı...

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Koç aynı zihniyetle bu maça da çıkarsa, kazanabileceğimizi hiç sanmıyorum.Tuğçe hem hücumda hem 4 numara savunmasında beklentilerin çok altında. Nevriye maçın en skoreri oldu.
Bir kere Ndour'un en az 25-30 dk sahada kalması lazım. Savunma, reb, ve skor olarak daha çok katkı verebilir.
Olcay süre almalı. Birsel ve Olcay yorgunluk veya faul problemine girmediği sürece Bojoviç sahada olmamalı.
Oyunun tıkandığı veya skor bulamadığımız kriz anlarında da Birsel-Cansu-Biba-Ndour-Tina beşinin parkede olması da temennimiz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Murat

• Üye
Futboldaki Emenike ısrarının benzeri burda Bojovic ısrarı gibi gözüküyor. Şiddei farklı olsa da durum bu...

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Bu maci kaybederiz
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
biletlerin çoğu bitmiş 1000 tane falan kalmış..yarın fena tribün olur

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
bankalara karsi sansimiz yok

Çevrimdışı badboys

• Üye
Birsel of birsel..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Erdem2295

• Üye
Takımı izlemiyordum bu yıl.Oyun olarak gerilediğimizi tahmin ediyordum ama bu kadar da gerilediğimizi bilmiyordum.Şu turu geçsek bana yeter.Lig için falan da ümidim pek yok.

Çevrimdışı badboys

• Üye
Cok kotuyuz,tinada formsuzluk mu fazla zorlamak mi ben cikartamadim ama formda degil
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
ivana matoviç

Çevrimdışı Erdem2295

• Üye
2 takım da geçen yıla göre çok gerilemiş.Bir de Ndour hep böyle facia oynuyorsa sıkıntı büyük.