Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 154584 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onurcan1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
2.yaridaki etkisiz oyunu özellikle etkisiz hucum sorununu tekrarlamazsak kadro kalitemizle net favoriyiz. Pota altını etkili savunursak sorun yaşamayız.  ;)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ekrem manyak bir manevra ile bizi raydan çıkardı..Kendisi raya giremiyordu ciddi kötülerdi..Bizim koç 2 guard yapıp oyunu kollayacağına Birseli de çıkarıp Bojoviçe verdi dümeni..Klavuzu karga olanın burnu.....!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Sadece gs ile mücadele etsek iyi. Winicki ve bojovici de yenebilirsek turu geceriz. Yoksa üçüncü maçta sancılar tutar bizi yine.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ekrem manyak bir manevra ile bizi raydan çıkardı..Kendisi raya giremiyordu ciddi kötülerdi..Bizim koç 2 guard yapıp oyunu kollayacağına Birseli de çıkarıp Bojoviçe verdi dümeni..Klavuzu karga olanın burnu.....!

aynen öyle Murat, bu arada biz 15 sayı fark açmışken de maçın sonuna kadar bizim guardlara baskı uygulatarak hataya zorladı ve biz çok hata yaptık ta bizim hoca neden onların guardlarına daha kendi sahalarından başlayarak baskı 
yaptırmıyor mesela. 20 de 4 3lük atış saçmaladığımızın göstergelerinden birisi. Nevriyenin post uplarına çare üretemeyişimiz ayrı bir mesele. Quanitranın Sanchoya son bloğu olmasa belki de uzatmalarda kaybetmiştik maçı.

Çevrimdışı akarship

• Üye
Bu arada halen hele de bugünkü oyunu gördükten sonra zerre kadar ümidim yok turdan, hoş turu geçsek nolacak, psikolojik üstünlük denen şey çöp takımla da oynasa sonuna kadar gsın elinde malesef.

Çevrimdışı exex

• Üye
+15 yeriz

Çevrimdışı CemiL

• Üye
  • Yer: Adana
Bir adam kendi ayağına sıkar mı arkadaş.Bizim koç +15 lerden kendi eliyle maçı verecekti nerdeyse.Hay senin Bojoviç'inede sana o diplomayı verenede.

Koç ve Bojoviç'e rağmen zorda olsa kazanmak ekran karşısında bol bol sövmeme rağmen genede iyi.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
@akarship

Abi alıntı yapamadım. Hata verdi. Bu sorunu çözemedim gitti.

Baskı Ekrem Memnun'un genel felsefesi ancak bu maçta fark inerken baskı ile inmedi.
3.çeyreğin başında fark 11 iken Bojovic girdi. Q,Tuğçe,Tuğba,Bojovic,Biba gibi hücum gücü son derece kısıtlı sadece Biba'nın eline bakan bir takım sürdü sahaya bizim Vinicki.. Nevriye bu dönemde Tuğçeye karşı 11 sayı buldu. Vinicki de sadece seyretti bu durumu. N'dour'u bir saniye bile sahaya sürmedi. Son çeyreğin başında Fark 2 olana kadar Bojovic'i almadı kenara. Olcay'ı da aklının ucuna dahi getirmedi bu süreçte. Maç kafa kafaya gelince de son saniyeye kadar bir sinir harbi şeklinde geçti. Maçta baktığımız zaman indeks ratingi (-) olan sadece 2 oyuncumuz var. Bojovic ve Tuğçe. Onları bu kadar uzun süre, aynı anda sahaya sürmenin de bedelini ödememize ramak kalmıştı.
Bu koça hiç güvenim yok, saygım da yok. lig maçını da son çeyrek 4 faullü Tina + 4 kısa ile oynayarak, Q'yu kenarda unutarak kendi elleriyle vermişti gsye. Tamam kötüyüz, kadro kalitemiz yeterli değil, rotasyonumuz sıkıntılı. Hepsinde zaten çoğu kişi hemfikirdir de bir de Winicki gibi çapsız bir adamla, kendi kendime boğuşuyoruz. 

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Skor 53-53 oldu Birsel ve koç maçı bu hale getirdi Ndour neden transfer etin. Rakip ayşegül dobleviç ve nevriye ile 3 kişi ile bizi yeniyorlar :((
Maçı birsel değil bojovic bu hale getirdi..birsel oyundayken +9, bojovic -7...
Biri butun  takimin en iyi diferansiyel yapanı; diğeri en kotusu.
Lütfen oyunu iyi okuyun insanları yaniltmayin.

• Üye
Resmen koç gs ye bojovic ile alin maçı sizi hediye ediyorum dedi...
Bojovic kendini bilmeden birde sut atmiyor mu deli oluyorum..
Bu kıza verilen her saniye sureye yazık...özellikle 3. Periyot sonu ve 4. Periyot başı neredeyse 10 dk sahada kalıp maçın içine etti..halbuki o surede Olcay oynasa 2 top çalar baskiyla ve 2 penetre edip faul alır takımı rahatlatirdi..
Yok ama bizim kocta o kafa ne yazık ki...tamam savunmayi iyi bilen ve yaptıran bir koç ama resmen oyuncu rotasyonlarinda falan takimin vitesini düşürüyor...ve bundan vazgeçmiyor.dikkat edin bojovic ligde oynamadigindan beri mac içi düşüşler azaldı..çünkü Olcay oynuyor..ama avrupada o sureleri bojovic alınca resmen takim geri vitese geçiyor..
Zel geldikten sonra zaten bojovic resmen iskarta olmustu.Olcay ve Tuğba bojovici yaptığının daha iyisini yapacak oyuncular...
Bojovici yollamasak bile bir tane 3-4 oyuncusu almamız şarttı ama dinletemedik..zaten tüm problem takim savunmasında 3-4 numaralardan oluyor..dubljevic ve Nevriye yi savunacak ayakları cabuk oyuncu yok..kaldı ki bu hatun hücumda da dış sütü olan biri olsa nevros ve dubljevic bu kadar rahat olmayacaktı...
Ama almadılar..o çok bilmişlerdir almadılar oyuncu...ne diyelim allah bildiği yapsın onları..

Takıma gelince...
Birsel bence kotu oynamadı...iyi gunundeydi..ama birsel gibi oyuncu çok daha iyi olabilir .mac sonu çok kritik 3 sayı attı...çok rahatlattı takimi...
Tuğba bence vasatliktan öteye gitmiyor...
Zel iyi oynuyor ama maçta en kritik 2 yerde hata yaptı..ilki fark 11 ken bos turnikeyi zorladı tina ya vereceğine blok yedi ve fark eridi..ve son attıkları değil ama ondan önce atamadığı 2 ft vardı.
Biba iyi oynuyor..tecrübesi ve akli zelle beraber iyice sahaya yansımaya başladı..
Tuğçe kim ne derse desin oyunda kaldığında bence faydalı...belki daha fazlasını istiyoruz ama o surede elinden geleni yapıp en az 2-3 top kazandırıyor takıma..
Charles kotu yüzde ile oynadı..umarım 2. Maçta olmazsa 3. Maçta gerçek tina gibi oynar ve tur rahat gelir..
Q ya laf söylemeye gerek yok..bence takımın en iyisiydi..bravo..son topta bone u kesip maci kazandırdı..
Cansu su mac icin neyse ama Olcay ve ndour sure almaması koçun hatası..yazık ediyor kızlara.
Takimin kötüleri bojovic ve koctu bugün..
Aptalca oynamaz isek bence 2. Maçı alırız...gs ciddi anlamda bizden daha dengesiz bir takim...savunma ile ayakta duruyorlar..iyi savunma yapan takim gs yi çok kolay yener..çünkü 3-4 numara uzerinden sayı buluyorlar..o kanal kapanirsa yenilirler..
Bakalım 2. Maçta Martinez oynayacak mi.?

• Üye
Koçun bojovic ısrarı adamı deli edecek..rakibe baskı yapacağı a Martinez yokken gitti neler neler yaptı..olacak is değil...
Bazen sahaya öyle bir 5/sürüyor ki sayı atma imkânımız nerdeyse 0...
Kardeşim oyunda ya zel ya Charles mutlaka olmalı bir defa..
Ayni şekilde ya birsel ya biba...hicbirinin sahada olmadığı besler bile yapıyor...
Bojovic-tugba-cansu-tugce-quanitra gibi...olacak is değil..

Çevrimdışı akarship

• Üye
@akarship

Abi alıntı yapamadım. Hata verdi. Bu sorunu çözemedim gitti.

Baskı Ekrem Memnun'un genel felsefesi ancak bu maçta fark inerken baskı ile inmedi.
3.çeyreğin başında fark 11 iken Bojovic girdi. Q,Tuğçe,Tuğba,Bojovic,Biba gibi hücum gücü son derece kısıtlı sadece Biba'nın eline bakan bir takım sürdü sahaya bizim Vinicki.. Nevriye bu dönemde Tuğçeye karşı 11 sayı buldu. Vinicki de sadece seyretti bu durumu. N'dour'u bir saniye bile sahaya sürmedi. Son çeyreğin başında Fark 2 olana kadar Bojovic'i almadı kenara. Olcay'ı da aklının ucuna dahi getirmedi bu süreçte. Maç kafa kafaya gelince de son saniyeye kadar bir sinir harbi şeklinde geçti. Maçta baktığımız zaman indeks ratingi (-) olan sadece 2 oyuncumuz var. Bojovic ve Tuğçe. Onları bu kadar uzun süre, aynı anda sahaya sürmenin de bedelini ödememize ramak kalmıştı.
Bu koça hiç güvenim yok, saygım da yok. lig maçını da son çeyrek 4 faullü Tina + 4 kısa ile oynayarak, Q'yu kenarda unutarak kendi elleriyle vermişti gsye. Tamam kötüyüz, kadro kalitemiz yeterli değil, rotasyonumuz sıkıntılı. Hepsinde zaten çoğu kişi hemfikirdir de bir de Winicki gibi çapsız bir adamla, kendi kendime boğuşuyoruz.

İniguezi beğenmiyorduk bu daha kötü çıktı, yazdıklarına katılıyorum. Bojoviçi süreceğine oraya Olcayı bile koysan Shavontenin verimini de artırırsın. Tuğba da benim için çok büyük hayal kırıklığı kesinlikle. 30 küsür yaşında oyuncu almak yerine genç oyuncu transfer etmek ve onlara süre vermek çok daha mantıklı hamle. Ama
saçma sapan bir hoca bütün gençleri yanında tutuyor, oynatmıyor. N'dour da bence biraz süre bulsa katkı verecek takıma. Bibanın da asla istenen seviyede olmadığına ve seneye ilk hamlenin onu göndermekle başlaması gerektiğine inanıyorum. 1/8 3lük atış nedir abi. Pennyi mumla arıyoruz resmen.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2015, 09:29:23 Gönderen: akarship »

Çevrimdışı valance

• Üye
bojovic branş tarihinin en kötü yabancı transferi dediğimde bana burda o kadar da değil demişti bi arkadaş
az bile söylemişim bojovic oyuncu filan değil winnicki de koç değil
maçı izlemedim yorumuna güvendiğim adamların yazdıklarına bakıyorum biz uzun süredir böyle kötü bi takım izlemedik diyorlar
nerdeyse martinezsiz gs'a maç veriyormuşuz REZALET
seri 1-1 olur son maçı da eko alır eleniriz
caferağada gs'a 15 avans verir sonra taraftarla maç alırdık şimdi 15 sayı öne geçiyoruz ordan maç vermek için çırpınıyoruz
şu gerçek bu seriyi geçelim eka +20'ye yatırır bizi aynı şekilde gs için de öyle.
murat abi bi de evsahibi olmak için çaba var diyordu o zaman da dedim aman uzak dursun taurasiye burda kupa kaldırtmayalım
ha ayrıca şube yöneticisi utanmadan maç sonu zoaaaaaaa yazıyor twitterda şube kimlere kaldı allah sizi bildiği gibi yapsın
« Son Düzenleme: 04 Mart 2015, 09:56:10 Gönderen: valance »

Çevrimdışı valance

• Üye
yüzde 1 milyon 1-1 olur seri..
öbür türlüsünü aklım mantığım almıyor

Çevrimdışı iloturo

• Üye
@akarship

Abi yine alıntı yapamıyorum.

Vinicki ile ilgili ligdeki gs maçından bu yana görüşlerim sabit. Inıguez'i kesinlikle aratan bir hoca. Ciddi bir temizlik yapılması lazım seneye. İdari kadrodan, sahadaki kadroya kadar. N'dour da bu yaşta kenar süsü oldu kız. Canitez'in süre aldığı bir maçta bir yabancı oyuncu nasıl 1 sn bile sahaya çıkmaz. Çok enteresan.
Rakipte 1 kıta dışı rotasyonu eksik. Martinez maç başında sakatlanmış, sadece 4 dakika sahada kalmış. Bone sakat diyorlardı. Sancho belki de geldiği günden bu yana en vasat performansı sergiledi. Oyun kurucusu Ayşegül olan, forveti Casas olan, en skoreri bu yaşta nevriye olan bir takıma karşı son blokla kazandık. Son 10 yılın en vasat gs takımı vardı dün sahada. Buna rağmen Vinicki elinden geleni yaptı rakibi maça ortak etmek için. Tina biraz kıpırdansa orada da bunları yenebiliriz ama o da sene başını mumla aratıyor.
Turu geçsek ne olur? Sene başında dediğim gibi yine final oynayıp, finalde yeniliriz. İkincilik madalyalarını da koleksiyon yaparız. Tek teselli şunlara elenmemenin prestiji olur. O prestij de geçen seneki tarihi hezimetten sonra ne kadar kaldı bizde artık bilemiyorum.