Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol Ligi (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 144902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YBahadir

• Üye
Belki turu geçeriz ama şampiyonluktan ümidim yok. Angel'in gittiğin gün takımın kimliği ve ruhu da gitti maalesef. Takımda işler kötü gittiğinde isyan eden, çıldıran, topu yiyen tek oyuncu idi Angel... Bu hırsı çoğu zaman kendisine zarar veriyor bazen saçmalatıyordu ama takımı da uykusundan uyandırıyordu. Kadro olarak hala Avrupa'nın en iyi 3 kadrosundan birisiyiz. Ama takım değiliz artık. Dolayısıyla hiç bir şekilde şampiyonluk adına ümidim yok.

İsfendiyar Zülfikari de bildiğin akreple dolaşıyor cebinde. Zira kadın basketbol şubesinin nadasa bırakılacağını duydum. Tıpkı Erkek Voleybolu gibi. Erkek voleybolu kadın voleyboluna kurban edildi. Kadın basketbolu da anladığım kadarı ile Erkek Basketbola kurban edilecek.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Belki turu geçeriz ama şampiyonluktan ümidim yok. Angel'in gittiğin gün takımın kimliği ve ruhu da gitti maalesef. Takımda işler kötü gittiğinde isyan eden, çıldıran, topu yiyen tek oyuncu idi Angel... Bu hırsı çoğu zaman kendisine zarar veriyor bazen saçmalatıyordu ama takımı da uykusundan uyandırıyordu. Kadro olarak hala Avrupa'nın en iyi 3 kadrosundan birisiyiz. Ama takım değiliz artık. Dolayısıyla hiç bir şekilde şampiyonluk adına ümidim yok.

İsfendiyar Zülfikari de bildiğin akreple dolaşıyor cebinde. Zira kadın basketbol şubesinin nadasa bırakılacağını duydum. Tıpkı Erkek Voleybolu gibi. Erkek voleybolu kadın voleyboluna kurban edildi. Kadın basketbolu da anladığım kadarı ile Erkek Basketbola kurban edilecek.

Kadın basketbolu zaten geçen sezon Ekaterinburg'da kaybettiğimiz finalle bitmişti. İsabet olur yatırımın kesilmesi.Buraya harcanan para voleybol takımına gitsin her sene avrupa şampiyonu oluruz

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Kadın basketbolu zaten geçen sezon Ekaterinburg'da kaybettiğimiz finalle bitmişti. İsabet olur yatırımın kesilmesi.Buraya harcanan para voleybol takımına gitsin her sene avrupa şampiyonu oluruz

birincisi her sene ligde şampiyon olacağız yada euroligi kazanacağız diye birşey yok kaldı ki bizden daha çok para harcayan eka nında hali ortada kaldıki geçen sene evsahibi takım onlardı.

ikincisi kulübün her branşı çok iyi yönetilirda bu şube mi sadece kötü yönetiliyor her branşta maşallah kupaları kimseye bırakmıyoruz. diğer branşlara harcanan paralarda ortada

üçüncüsü buraya yatırım kesilse sponsor aynı parayı verir mi verse de yada sponsorun katkısı önemli bir miktarda olmasa da bu para nereye harcanır allah bilir. bayan voleybolun şampiyonlar liginde elenmesinin sebebinin para olmadığnı kupada kısmen gösterdik. keza futbolda bizim harcadığımız paea diğerlerinden az mı. erkek voleybolunda halkbank gerçeği var onlara aydınlar gibi kuvvetli bir sponsor bulamadıktan sonra başa çıkmak çok zor neredeyse imkansız.

dördüncüsü ise fenerbahçeliler her branşı desteklemeli hem taraftarlık açısından, hem spora ilgi duyuyorsan (fenerbahçe de bir spor kulübü değil mi) hem de insani açıdan.

son olarak biz türkiyenin en büyüğü ve dünyanın da en büyük külüplerinden biriysek kapatmak mı çözüm.

ben yensekte yenilsekte erkek voleybol ve bayan basket takımımızı takip etmekten izlemekten zevk alıyorum. almayanlar izlemesin takip etmesin daha doğru olur kesinlikle.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Bunlarla yaptığımız son 11 maçın(1'i hazırlık) hepsini kazandık.
Bunlarla deplasmanda yaptığımız son 8 maçın (2'si hazırlık) hepsini kazandık.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
birincisi her sene ligde şampiyon olacağız yada euroligi kazanacağız diye birşey yok kaldı ki bizden daha çok para harcayan eka nında hali ortada kaldıki geçen sene evsahibi takım onlardı.

ikincisi kulübün her branşı çok iyi yönetilirda bu şube mi sadece kötü yönetiliyor her branşta maşallah kupaları kimseye bırakmıyoruz. diğer branşlara harcanan paralarda ortada

üçüncüsü buraya yatırım kesilse sponsor aynı parayı verir mi verse de yada sponsorun katkısı önemli bir miktarda olmasa da bu para nereye harcanır allah bilir. bayan voleybolun şampiyonlar liginde elenmesinin sebebinin para olmadığnı kupada kısmen gösterdik. keza futbolda bizim harcadığımız paea diğerlerinden az mı. erkek voleybolunda halkbank gerçeği var onlara aydınlar gibi kuvvetli bir sponsor bulamadıktan sonra başa çıkmak çok zor neredeyse imkansız.

dördüncüsü ise fenerbahçeliler her branşı desteklemeli hem taraftarlık açısından, hem spora ilgi duyuyorsan (fenerbahçe de bir spor kulübü değil mi) hem de insani açıdan.

son olarak biz türkiyenin en büyüğü ve dünyanın da en büyük külüplerinden biriysek kapatmak mı çözüm.

ben yensekte yenilsekte erkek voleybol ve bayan basket takımımızı takip etmekten izlemekten zevk alıyorum. almayanlar izlemesin takip etmesin daha doğru olur kesinlikle.

ezeli rakibine karşı o kupa kaybedildikten sonra olay bitmiştir...bundan sonra 10 sene üst üste alsan ne olur ki zaten alacağın yok...tam 8 milyon dolar bu şubeye harcanan para...1-2 milyon dolara da benzer takım kurarsın..

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
ezeli rakibine karşı o kupa kaybedildikten sonra olay bitmiştir...bundan sonra 10 sene üst üste alsan ne olur ki zaten alacağın yok...tam 8 milyon dolar bu şubeye harcanan para...1-2 milyon dolara da benzer takım kurarsın..

yüzde 1 dahi katılmıyorum kulübün en önemli branşı futbol değil mi o takım son haftada kaç kere şampiyonuğu verdi o zaman sizin gibi düşünenlerin yapması gereken açık saygı duyuyorum ama milyonda 1 dahi katılmıyorum.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
geçen seneye kadar ben de seninle hemfikirdim ama hakikaten bu şubenin rezillikleri hiç bir yerde yok..20 yıldır izliyorum inan bana çivisi çıkmış derler ya ondan beter...sırf menajer değil senelerdir oyuncular da ayrı...birisi hamile kalır birisi benden hayır beklemeyin çocuk doğuracam der abuk sabuk yönetim kararları
Bu şartlarda buraya harcanan paraya yazık...alt yapıda bir sürü oyuncu var, koyarsın yanlarına da 4 yabancı 1 milyon dolara koca şubeyi götürürsün yine de kalırsın final foura...

Çevrimdışı YBahadir

• Üye
Çok yetenekli olduğunu düşündüğümüz gençlerimiz var. Melis, Melisa, Cansu, Şelale ve Hülya... Bunların yanına NDour'u da katarak tecrübeli ama ucuz bir kaç oyuncu ile güzel bir harman oluşturabiliriz.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
Aguyu rahatça gexeriz gibime geliyor...tahminin 3-1 bitecek seri...
Finalde ise deplasmanda en kotu 1 macta çok iyi oynamaliyiz .tüm parçalar oynarsa adam gibi alabiliriz 1 mac...
Gs de bone yok...
Nuria-aysegul-casas-sebnem-dubljevic-nevriye-sancho ve son zamanlarda mecburen 3 numarada bahar la oynuyorlar...
8 kisilik rotasyonlari var ama Nevriye hariç bence katkı verecek yerlileri yok.aysegul-bahar ve Şebnem den final serisinde ekstra yemediğimız her maçta şansımız %51..
Özellikle pota altında bone yokken quanitra ve Charles ayni anda sahada iken çok zorlanacaklar..kilit nokta Nevriye bin üzerine oynamak her maç..bolca yorup erken faul aldirirsak 3+2 yüzünden çok ama çok problem yasarlar...umarım bizim teknik kadro bunu çözecek kapasitededir..

Birsel-bojovic-tugba-zel ve biba ; normal şartlarda nuria-aysegul-sebnem-casas ve 3 oynayan bahari çatır çatır yer...
Uzunlarda ise dubljevic-nevriye-sancho ya karşı tugce-charles ve quanitra...
Burada sonucu tugcenin vereceği ekstra katkı ve quanitranin erken faul problemine girmemesi belirleyecek...
Bizim yapmamız gereken dediğim gibi nevriyeyi veya dubljevici devre dışı bırakmak olmalı..her ikisi devrederken gsnyi yenmek zor olur bizim için.ama kilit nokta yerli olanı devre dışı bırakmak..yani Nevriye.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
Bagun AGU maçını kazaniriz diye düşünüyorum.çünkü aguye hep ters gelen oyuncularimiz var..özellikle biba onlara büyük problem..

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

İlk çeyrek sonunda 5 sayı önde iken 13-2 lik seri verip çeyreği 21-15 geride kapadık.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

1 tane hakem sürekli aleyhimize karar veriyor (Erşan Kartal)

Spikerler bile verdiği hücum faulde hiç bir şey yok dediler.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Q un ayağı eziliyor, Q ya teknik faul!!, birkaç dakika önce de antrenöre teknik faul çalmışlardı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

İlk yarı sonunda 41-40 gerideyiz.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi myildirim

• Üye
İnanılmaz kötü bir hakem triosu var sahada, maçı beraber takip ettiğim bjkli arkadaşım bile daha önce böylesini görmediğini söyledi, özellikle bizim hücum ettiğimiz pota altındaki elinde düdük olan yaratık. Mübarek günde çıldırdım ya, olacak iş değil.