Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol Ligi (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 144903 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

3. periyot sonunda 58-59 öndeyiz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Ardarda hücum faulleri, hatalı yürümeler, kaçan serbest atışlar...

Maçı kaybetmek için ne lazımsa yapıyoruz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Maçı 78-70 kaybettik ve seride 1-0 geriye düştük.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
Rezilleri oynadık.  Maçın iyilerinden biri tuğçe iken ve Q erken faul problemine girmişken inatla tuğçeyi köşede bekleten winnicki ile daha ne kadar rezil olcağız bakalım. Zellous'tan da bi cacık olmaz onu alıp getirenede selamlar!

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Bence çok kotu oynamadik son 4 dakika hariç...maçı alabilir dik hakemlere rağmen...
İddia ediyorum biz bu seriyi 3-1 kazanacağız..alacağız 2 gün sonraki maçı..sadece ciddiyet..ama gakemlerle ilgili önlem almalı kulüp...
Ve bu mal koç son 5 dk yi adam gibi yönetmeli..bu kaçıncı mac son 5 dakikada basabasken verilen...
Molayı gidip 22 saniye kala biz faul atarken alacak kadar mal bir herif..ciddi inanılmaz büyük bir hata...ulan oyun durmuş neyin molası..

• Üye
2 gün sonra saha avantajını alırız tecrubemizle...sonra zaten evinizde biter seri...
Bugün maçı aksak bile 2 gün sonra maçı verirdik...cumartesi günü daha ciddi oynayıp mac sonunu isi bitirelim..

Çevrimdışı exex

• Üye
maçı yine son 5 dk da kaybetmişiz. Elenelim bari...

• Üye
maçı yine son 5 dk da kaybetmişiz. Elenelim bari...
Muhteşem bir kocumuz var...son 22 saniyede biz FAul atarken mola alan...ama ondan önce 2 sayı önde olup 6 sayi geri düşerken 4 dakika mola almadı...
Yani su adam hala bu takimin başında...resmen rezillik var şubede...akil tutulması...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
 Yorumları yanlış okumadıysam maçı 2 kanal birdenmi verdi?
Fenerbahçe Tvden izledim ama Belki batıl inanış diyeceksiniz.Kıvanç özünde sapına kadar Fenerli ve çok iyi biri olduğuna eminim fakat Fenerbahçe Maçlarını ne zaman sunsa ya yeniliyoruz yada çok zor yeniyoruz.veleybol maçında bir oyuncumuz 2 servis attı 3.yü atacakken X kişi çok formda şimdi servis turunu bekliyoruz dedi.anında x kişi dışarı vurdu.Nasıl anlatılır bilmiyorum ama kagıda dökemezsemde Kıvanç maçı anlatırken övmeyecek.Tinayı övdü övdü son dakikalarda tina hem sayı yapamadı hemde arka arkaya hatalı yürüme verildi.

Hakemler çok kötüydü ama sonlardaki 2-3 karar maçın kırılma anıydı.Hakemlere tepki verin sesiz kalmayın.Didem Hanım sizin göreviniz ne yahu yandaki Masa görevlilerine gidip şikayet ettsenize bu kadar göz göre göre hatalı çalınmaz.top bibadan çıkmadı kaçkere seyrettik.enkritik zaman da .ha teknik faulmü verecekler versinler,gerekirse bir daha versinler ama sesini çıkar kardeşim.
birde telefon geldi ozaman 2 sayı öndeydik birde Zellous 3 atış kullanacaktı muhtemelen 5 sayı önde olacaktık bir baktım berabereyiz.Zellous hiçmi atamadı anlamadım.

Ndour neden köşede duruyor yabancı sınırlamasındanmı?
Ben çok söyledim Q nun yerine sanders alınmalı dediğimde bana amma kızmıştınız.Q da iyi bir oyuncu ama sanders kadar değil.
Aylar önce ASKİ-Fenerbahçe maç oynuyor maçı anlatanlar yorum yapıyor.ASKİ Galatasaray'ı yendi .Çok iyi takım ama Rotasyonu dar sonlarda yorulurlar bizim Rotasyonumuz geniş biz hakimiyeti ele alaırız diyorlardı.Bu kişisel soru gerçekten Bizim Rotasyonumuz genişde benmi göremiyorum.?

Bayan Basketbolu nerden nereye geldi.Dianalı,Peny Taylor'Lı,Nevriye'li günleri özlüyorum.Angel gittiğinden bu yana takım düzelmedi.

Fenerbahçe Ülker Çok iyi diyoruz evet ama iki takımı karşılaştırırsak arada daglar kadar Fark var.Baştan idari Menecer ve menejerler çok iyi,Takımın Rotasyonu geniş.Beğenmediğiniz Nikos Zisis bile döktürdü çok krtik atışlarla takımına extra katkı verdi.Oyuncular arasındaki birlik beraberlik beni ençok sevindiren.Bu kızlarımızda yok.En önemliside Hoca farkı.ikisi arasından dağlar kdr fark var.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Dağlar kadar fark diyorsunuz da fark yeterince ifade edilmiş olmuyor. Bence birisi Everest diğeri mariana Çukuru. Ya neyse...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Muhteşem bir kocumuz var...son 22 saniyede biz FAul atarken mola alan...ama ondan önce 2 sayı önde olup 6 sayi geri düşerken 4 dakika mola almadı...
Yani su adam hala bu takimin başında...resmen rezillik var şubede...akil tutulması...
Adam resmen dalga geçiyor bizle hatta sadece o değil malum kişiler de

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
artik ben de biraktim bu subeyi. revizyona gidilmedigi surece takip etmeyecegim

• Üye
Yorumları yanlış okumadıysam maçı 2 kanal birdenmi verdi?
Fenerbahçe Tvden izledim ama Belki batıl inanış diyeceksiniz.Kıvanç özünde sapına kadar Fenerli ve çok iyi biri olduğuna eminim fakat Fenerbahçe Maçlarını ne zaman sunsa ya yeniliyoruz yada çok zor yeniyoruz.veleybol maçında bir oyuncumuz 2 servis attı 3.yü atacakken X kişi çok formda şimdi servis turunu bekliyoruz dedi.anında x kişi dışarı vurdu.Nasıl anlatılır bilmiyorum ama kagıda dökemezsemde Kıvanç maçı anlatırken övmeyecek.Tinayı övdü övdü son dakikalarda tina hem sayı yapamadı hemde arka arkaya hatalı yürüme verildi.

Hakemler çok kötüydü ama sonlardaki 2-3 karar maçın kırılma anıydı.Hakemlere tepki verin sesiz kalmayın.Didem Hanım sizin göreviniz ne yahu yandaki Masa görevlilerine gidip şikayet ettsenize bu kadar göz göre göre hatalı çalınmaz.top bibadan çıkmadı kaçkere seyrettik.enkritik zaman da .ha teknik faulmü verecekler versinler,gerekirse bir daha versinler ama sesini çıkar kardeşim.
birde telefon geldi ozaman 2 sayı öndeydik birde Zellous 3 atış kullanacaktı muhtemelen 5 sayı önde olacaktık bir baktım berabereyiz.Zellous hiçmi atamadı anlamadım.

Ndour neden köşede duruyor yabancı sınırlamasındanmı?
Ben çok söyledim Q nun yerine sanders alınmalı dediğimde bana amma kızmıştınız.Q da iyi bir oyuncu ama sanders kadar değil.
Aylar önce ASKİ-Fenerbahçe maç oynuyor maçı anlatanlar yorum yapıyor.ASKİ Galatasaray'ı yendi .Çok iyi takım ama Rotasyonu dar sonlarda yorulurlar bizim Rotasyonumuz geniş biz hakimiyeti ele alaırız diyorlardı.Bu kişisel soru gerçekten Bizim Rotasyonumuz genişde benmi göremiyorum.?

Bayan Basketbolu nerden nereye geldi.Dianalı,Peny Taylor'Lı,Nevriye'li günleri özlüyorum.Angel gittiğinden bu yana takım düzelmedi.

Fenerbahçe Ülker Çok iyi diyoruz evet ama iki takımı karşılaştırırsak arada daglar kadar Fark var.Baştan idari Menecer ve menejerler çok iyi,Takımın Rotasyonu geniş.Beğenmediğiniz Nikos Zisis bile döktürdü çok krtik atışlarla takımına extra katkı verdi.Oyuncular arasındaki birlik beraberlik beni ençok sevindiren.Bu kızlarımızda yok.En önemliside Hoca farkı.ikisi arasından dağlar kdr fark var.
Abi 65-64 öndeyken 3 atıştan 1 ini attı zel...ama sonra 66-64 öndeyken mac 76-70 olana kadar koç mola alması 5 dakika..hücumda tikandik ama gene mola almadı..mola aldığı yer oyun durmusken Tuğçe ft atmadan önce oldu..ve 2 ft yi de kacirdik koç sayesinde..yani adam yari sahaya top taşımaktan bihaber..o derece akil tutulması var..Prag ve Kursk maçlarında ayni şekilde son 5dakikada basabasken hücum da tikandigimiz için gitti...ne yazık ki bu koç çözüm üretmekten aciz ve basiretsiz bir adam..
Hakemlere denecek laf az..2 bedava teknik..ikisinde agir karar..1 tanesinde top bizdeyken rakibe ...gene 3/sayı biz öndeyken top rakipten çıkmışken gözünün önünde bibadan çıktı dedi..bina topu çalmıştı...ayrıca 7 hücum faul...ve 3 tanesi resmen yanlış karar...
Yani oyuna bu kadar etki edilebilir..resmen 10 sayı diferansiyel yarattılar gene.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Bu Adam'ı yakasından tutup atacak bir tane delikanlı yönetici yok mu ya??? O kadar sinirleniyorum ki insan küfür etmemek için kendini zor tutup sokak jargonu kullanıyor !!

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Yahu Winicki İlk yarı Whealen ı sahadan silen Bojoviçe 1 dakıka süre vermedi 2. yarı..İlk yarı Whealen 4 sayı atmıştı oysa..

Bu adam bildiğin kötü ya.
HaBaBaM GüM GüM GüM