Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Euroleague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 766439 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
böyle terbiyesizlik olmaz ya.. amme hizmeti yapmıyorlar sonuçta bize , parasını alıp oynuyor... ne yenildiğimiz gs maçı ne panatinaikos deplasmanı bu kadar rahatsız etmemişti beni. rezillik var ilk çeyrekte resmen

edit.  gou ve jan hariç

terbiyesiz takim simdi de berabere getirdi maci..dedigin gibbi amme hizmeti yapmiyorlar.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
hadi be buraya kadar getirdik alalım maçı :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
terbiyesiz takim simdi de berabere getirdi maci..dedigin gibbi amme hizmeti yapmiyorlar.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
ahh goudelock çok ihtiyacimiz vardi be sana

Çevrimdışı exex

• Üye

İlk yarıdaki gibi oynadılar DİMİ *
sapla samanı ayırt edin. mücadele etmediler diyorum ,bak edincede maç ortaya geliyor.... Amme hizmeti yaparken fark 20 lerdeydi . 2.yarı ne değişti maç bu hale geldi ...

gerektiği kadar kibar olmaya çalışıyorum ama gerekirse saygısızlaşabilirimde  :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
basta Obradovic olmakla emegi gecenlerin hepsine tek tek tesekkur ediyorum, gurur duydum , helal olsun.
berlin'de sampiyon oluruz.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
GOUDELOCK BU SEVIYELERIN OYUNCUSU DEGIL. BUYUK MACLARDA OYNAYAMAZ. (F4 U 25 SAYI ORTALAMASIYLA BITIRDI)

Çevrimdışı guraygun

• Üye
  • Yer: şırnak
ahh melih ah. canı sağolsun. bu şekilde oynadıktan sonra yenmek yada yenilmek çok da önemli değildi. Maçın özeti şu eğer bu takım isteksiz ve ruhsuz bir şekilde oynarsa NSK eskişehir basketi bile yenemez ama az biraz hırs inanç olursa rakip cska da olsa ve skor ne olursa olsun bir şekilde yenebilir.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
bugün unutulmaz

Çevrimdışı guraygun

• Üye
maçın kırılma anı hiç tartışmam skor berabere iken fast breakda  bjelicaya çalınan hücüm faul idi.  bir de obra reisin semihe haksızlık ettiğini bir tek ben mi düşünüyorum. maça oğuz yerine semih ile başlasa idi o riboundar yada pozisyon hataları adamını kaçırmalar olmazdı. bu takımın semihe semihin de fenere ihtiyacı var

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Hakemler eşitliği yakaladığımız noktada öne geçmemize izin verseydi kazanmıştık. Bir hızlı hücumumuzda Bjelica'ya çalınan bir steps ve hemen ardından bir başka hızlı hücuma çıkış anımızda Bjelice - Kirilenko pozisyonunda Bjelica'nın dirseğine çalınan hücum fauller maçın kırılma anı oldu. Geriden gelip eşitliği yakaladıktan sonra bir türlü öne geçmeyi başaramaz isen enerjin ve elbette moralin bir yerde tükeniyor. Bunu yaşadık. Yazık oldu. 28 sayıdan dönüp efsane bir galibiyet olacaktı. Böyle bir geri dönüş galiba final-four rekoru olacaktı. Olmadı.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Bu takima guvenmeyi ne zaman ogrenceksiniz ya. Futbol takimi degil bu takim hala farkinda degilsiniz. Hepsine helal olsun.

Çevrimdışı exex

• Üye
Real maçındaki ve bu maçın 2.yarısındaki mücadele,emek alınteri için teşekkür ederim takıma.

sadece yarım devre felakettik , OBRADOVİC  gerekeni söylemiş devre arasında

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Son 3 dk içinde maç berabereyken 1boş 3sayılık atış zisis le kaçtı 1hızlı hucumda bjelicaya hucum faul çıktı. Goudelock un son 2 turnikeside bence basket fauldu. Zaten 1kere öne geçsek arkamıza bakmayacaktık. Hatta 84-80 ken son 10 saniye kala melihin şutu bile girse bambaska bi senaryo olurdu. 4.periyotta cska nın rahat 2-3şans son salise basketi varki top şansı da bizde değildi. Kaçan 12serbest atışa daha sıra bile gelmedi. Cska ya karşı 26 sayı farkı 15 dk içinde sıfırlayan bu takım ayakta da alkışlanır şapka da çıkartılır. Elbeette hepimiz sampiyonluk hayaliyle gittik madride ama ben kendi adıma çok mutlu gurur dolu bi 3 gün yaşadım bu takım sayesinde. Emeği geçen herkese çok tesekkurler. Bu bi başlangıçtı bizim için. Çok daha güzel ve güneşli günler ileride bizi bekliyo...
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2015, 20:05:28 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı guraygun

• Üye
yenildiğimiz şu maçta aldığım keyfi futbol takımının yendiği tüm maçlarda almamışımdır