Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Euroleague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 766422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
sorunumuz kesinlikle mental eşiği geçemedik ilk yarılar başlarda daha dengeli başlayabilseydik belki farklı şeyler olacaktı yalnız böyle dağılıp toplayabilecek bir fenerbahçe görmemiştim hepsini ayakta alkışlıyorum bu maç bizim geleceğimizdir çok fazla işimize yarayacak ileride kaybederken kazandık
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2015, 20:06:34 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Hakemler müsade etseydi benzer senaryo Real maçında da olacaktı. Sağlık olsun. Herkese, bu güzel sezon için çok teşekkür ederim. Seneye Berlin'e gitmek için şimdiden sabırsızlanıyorum. :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
En çok sevindiğim nokta Bjelica geri geldi. Ama hala biraz sinir var üzerinde. Maç eksiği değil bu bence mental sanki biraz. Play offlarda  %100 olacaktır. O olmadan tanınmaz bir takım oluyoruz.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
En çok sevindiğim nokta Bjelica geri geldi. Ama hala biraz sinir var üzerinde. Maç eksiği değil bu bence mental sanki biraz. Play offlarda  %100 olacaktır. O olmadan tanınmaz bir takım oluyoruz.
gou'yuda ekleyebiliriz yanına o da geri geldi

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
Gerçek anlamda tecrübe oldu bu yıl. Şampiyonluk öyle kolay gelmiyor, ama Obradovic kalırsa ve bu güzel kimya bozulmazsa zaten önümüzdeki 5 yılın 4'ünde filan F4 yapacağız inşallah.

Çevrimdışı myildirim

• Üye

Kendisine Fenerbahçeliyim diyen herkes bu takımla sonuna kadar gurur duymalıdır, son 5 dakikayı gözlerim dolu ve titreyerek izledim, taraflı tarafsız herkes ayakta alkışlayarak takımı kutladı zaten.

Sadece bu maç özelinde değil ama ne türlü sonuç olursa olsun benim için bu takım efsanedir, duvarıma posterini asacağım, müstakbel çocuklarıma anlatacağım bir takımdır, bizlere bu gururu yaşatan, bu takımın kurulmasında emeği geçen herkese yürekten tüm kalbimle teşekkürler.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
gou'yuda ekleyebiliriz yanına o da geri geldi
Aynen o da geri geldi. Amerikalı olduğu için mental pek sıkıntısı olmuyor zaten. Ama o da sakatlıktan geldi iyi toparladı. Çok gururluyum. Hiç mücadele etmeselerdi de değişmezdi. Bu zamana kadar yaptıklarından 1 gram bile birşey götürmezdi benim açımdan.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Bu hocaya, bu takıma, Ülker gurubuna ve özellikle Ahmet ve Murat Ülker beyefendilere ve bu taraftara helal olsun. Semih'in paket yapmadığı Kirilenko-Kaun ikilisi kalmıştı onları da paketledi bugün :) Ona da ayrıca helal olsun.

Çevrimdışı exex

• Üye
Bu hocaya, bu takıma, Ülker gurubuna ve özellikle Ahmet ve Murat Ülker beyefendilere ve bu taraftara helal olsun. Semih'in paket yapmadığı Kirilenko-Kaun ikilisi kalmıştı onları da paketledi bugün :) Ona da ayrıca helal olsun.

Semih su oyunu hermac 20 dakika seviyesine cikarsa abi :(

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Reisin basın toplantısı yine derslikti bi insan bu kadar mı etkileyici konuşur. Herkesin ilgisini çekecek bi not da şuydu:
-Başkan ve sponsorumuzla konuştuk. Gelecek için aynı noktadayız. Şimdiden gelecek yıl en iyi takımı kurmak adına çalışıyoruz. ;)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Su macta 10 sayfa dolusu "Goudelock" kelimesi yazilmaliyken, sadece birkac defa bahsedilmis.  Cekinmeyin, kabul edin arkadaslar.  Sizin takimin tapulu mali bu adam.  Haykira haykira soyleyin: Goudelock Avrupa'nin en ozel skoreridir!
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2015, 20:43:40 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Goudelock icin her seviye icin yapamaz dendi her seviyede de en iyisini oynadi. Bu takimin en iyisi goudelocktir. Sonra vesely sonra bjelica. Ama hepsinin yeri ayni bende. En ustte

Çevrimdışı zeljkoo

• Üye
Yensek çok güzel olacaktı yinede ikinci yarıdaki mücadeleye helal olsun.Goudelock müthiş skorer olduğunu birkez daha kanıtladı.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Su macta 10 sayfa dolusu "Goudelock" kelimesi yazilmaliyken, sadece birkac defa bahsedilmis.  Cekinmeyin, kabul edin arkadaslar.  Sizin takimin tapulu mali bu adam.  Haykira haykira soyleyin: Goudelock Avrupa'nin en ozel skoreridir!
Epi topu final4 da 25 sayı ortalama tutturmuş ve 1maç dahi kazandıramamış birinden bahsediyosunuz. Aziz yıldırım için selçuk neyse goudelockta sizin için o sanırım :)
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2015, 20:53:22 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
onumuzdeki sene avrupanin anasini belleyecek bir kadro geliyor , ben mac sonu aciklamalarindan onu anladim.
sergio mu olur calathes mi olur , ikisi ayni anda mi olur vs vs.

semih erden sen de allahini seversen sahip oldugun potansiyeli anla artik.