Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Euroleague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 769130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı south

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Euroleague (2014-2015 Sezonu)
« Yanıtla #60 : 10 Temmuz 2014, 14:20:21 »
bi sıkıntı olcağını düşünmüyorum sıralamada bence böyle olur:
Barcelona
Fenerbahçe
Panathinaikos
Kazan
Milano

Panayla Kazan yer değiştirebilir Gentile,Langford ve Jerrelssız Milano dışarıda kalır.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #61 : 10 Temmuz 2014, 14:21:05 »
Aslında şöyle bir avantajımız var, Top16 grubumuz her türlü bu gruptan kolay olacak :D

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #62 : 10 Temmuz 2014, 14:22:00 »
Gherardini: "On paper our group is really difficult, we can't lose time, we have to be ready"

Parayı bastırır artık Gherardini reis, Lebron'u getirir :D

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #63 : 10 Temmuz 2014, 14:23:03 »
Arkadaşlar elemelerden Kazan gelirse her türlü grup değişikliği olacak. Ya C ( bizim grup ) ya da D grubuna gelecek.

olmayacak abicim..2 sezon once de olmamıstı...
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 14:27:34 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #64 : 10 Temmuz 2014, 14:23:22 »
Yanlış hatırlıyorum o zaman Kazan da geçip bizim gruba gelecekse
Hemde cinayet şeklinde ölüm grubu oldu öyleyse
Bu gruptan 7-3 ile ikinci çıkarız hatta 6-4 ile bile ikinci çıkılır heralde

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #65 : 10 Temmuz 2014, 14:25:08 »
Utkan Şahin ‏@utkansa

Şunu da açıklayalım. Kazan elemelerden gelirse her türlü C Grubuna gidecek.

Utkan Şahin ‏@utkansa

Kazan, A ve B Gruplarına Rus takımları olduğu için gidemiyor.D grubuna değişeceği takım olan Neptunas A grubuna gidemediği için gidemiyor
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 10 Temmuz 2014, 14:26:35 »
Aslında şöyle bir avantajımız var, Top16 grubumuz her türlü bu gruptan kolay olacak :D

ahaha ;D kesinlikle  az önce de yazdım kaçakçıların geçen seneki top 16 grubundan 10 kat zordu unics te gelirse 100 kat zor olacak neyse ben de her türlü çıkacağımızı düşünüyorum yine de büyük konuşmayalım tabi
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 14:27:19 Gönderen: active »

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #67 : 10 Temmuz 2014, 14:28:18 »
1.çıkmak=3.çıkmak
2.çıkmak=4.çıkmak olduğundan kaçıncı çıkacağımızın bir önemi yok.Kazan da gelirse top16'nın bu kadar zor olma ihtimali yok bence.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #68 : 10 Temmuz 2014, 14:28:40 »
olmayacak abicim..2 sezon once de olmamıstı...

Kazan çıkarsa kesin geliyor abi

EL sitesinden:

If, after the Qualifying Rounds, a team that qualified to the Euroleague Regular season is from
a country where there is already a representative in the same group, it will trade
places with the other qualified team as long as this does not produce the same scenario.

özetle elemelerden gelen takım, aynı ülkeden bir takımla aynı gruba düşmesi halinde, eğer aynı senaryo tekrarlanmayacaksa (yani becayiş sonucu iki ülke takımı mecbur bir araya gelmeyecekse) diğer takımla yer deiştirir
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #69 : 10 Temmuz 2014, 14:29:19 »
aha mıctık o zaman...

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #70 : 10 Temmuz 2014, 14:30:09 »
Bu turda zor rakiplerle oynamak,top16da zor rakiplerle oynamaktan kat kat iyidir.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #71 : 10 Temmuz 2014, 14:35:06 »
Bu, 'grupta zor rakiplerle başlamak' fikrini anlarım ama gruba ''çok da zor değil'' demek acayip garip geliyor bana.

Takım neredeyse tekrar kuruldu. Deplasmanlara nasıl bir tepki vereceğimiz, organizasyon olayını nasıl halledeceğimiz çok önemli. Pana'nın Calathes alma şansı var. Kaldı ki en kötü hallerinin bile o salonda neye dönüştüğünü + Obradovic faktörünün verdiği aşırı gazı düşünmek lazım. Milano dengeli bir takım. Guard rotasyonuna yeni bir Curtis bulamayacaklarını söylemek de hayalcilik olur. Kazan'ın kesin olarak geleceğini düşünüyorum. Oralar için gereksiz iyi bir kadroları var. Pesic'in Bayern'i en zor deplasmanlardan birisi.

Niye yazıyorum? Ben genel olarak pozitif bir adamımdır fakat bu gruba iyi bakmak yine kendimizi çok abartmak manasına geliyormuş gibi geliyor.

Grup gayet zor. Neresinden çıkarsan çık fark yaratmıyor durumu da biraz yanlış anlaşılıyor. Geçen sene CSKA'nın yerinden çıkabilseydik keşke. O kadar fazla değişken var ki.

Sonuç olarak; bence gayet zor bir grup. Bu kadar değişmiş bir takım için bayağı zor bir sınav demek.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 14:35:32 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #72 : 10 Temmuz 2014, 14:36:24 »
Gerçekten de tabiri caiz ise tam ölüm grubu olmuş. Ama şu var ki, bu bizim için avantaj olur.
Hatırladığımız gibi geçen Barcelona ve CSKA'nın olduğu gurupta harika sonuçlar alarak başlamıştık. Böyle takımlarla oynayacaksak sezon başı olması sanki biraz avantaj gibi.

Bir de maç takvimi hangi ayda başlayacaktı acaba?
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #73 : 10 Temmuz 2014, 14:37:27 »
Bu, 'grupta zor rakiplerle başlamak' fikrini anlarım ama gruba ''çok da zor değil'' demek acayip garip geliyor bana.

Takım neredeyse tekrar kuruldu. Deplasmanlara nasıl bir tepki vereceğimiz, organizasyon olayını nasıl halledeceğimiz çok önemli. Pana'nın Calathes alma şansı var. Kaldı ki en kötü hallerinin bile o salonda neye dönüştüğünü + Obradovic faktörünün verdiği aşırı gazı düşünmek lazım. Milano dengeli bir takım. Guard rotasyonuna yeni bir Curtis bulamayacaklarını söylemek de hayalcilik olur. Kazan'ın kesin olarak geleceğini düşünüyorum. Oralar için gereksiz iyi bir kadroları var. Pesic'in Bayern'i en zor deplasmanlardan birisi.

Niye yazıyorum? Ben genel olarak pozitif bir adamımdır fakat bu gruba iyi bakmak yine kendimizi çok abartmak manasına geliyormuş gibi geliyor.

Grup gayet zor. Neresinden çıkarsan çık fark yaratmıyor durumu da biraz yanlış anlaşılıyor. Geçen sene CSKA'nın yerinden çıkabilseydik keşke. O kadar fazla değişken var ki.

Sonuç olarak; bence gayet zor bir grup. Bu kadar değişmiş bir takım için bayağı zor bir sınav demek.

Eren bizim hatamız herşeyi yalnız bize zor bellememiz.

Şu an bu gruptaki her takım (Kazan ve Barcelona dahil) diğer gruplara dileniyor

Kolay değil ama herkese zor
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #74 : 10 Temmuz 2014, 14:37:56 »
Gerçekten de tabiri caiz ise tam ölüm grubu olmuş. Ama şu var ki, bu bizim için avantaj olur.
Hatırladığımız gibi geçen Barcelona ve CSKA'nın olduğu gurupta harika sonuçlar alarak başlamıştık. Böyle takımlarla oynayacaksak sezon başı olması sanki biraz avantaj gibi.

Bir de maç takvimi hangi ayda başlayacaktı acaba?
Hocam geçen yıl 17 Ekimde başlamış,yine benzer bir tarihte başlar.Tahminim 16 Ekimde başlar maçlar.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 14:40:12 Gönderen: mgul »