Gönderen Konu: 2014 FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası  (Okunma sayısı 130311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: 2014 FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası
« Yanıtla #210 : 30 Ağustos 2014, 18:36:44 »
Oğuz umarım şu maçta gösteriği özveriyi Obradovic ve Fenerbahçe için de gösterir.

Umarım...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #211 : 30 Ağustos 2014, 18:49:12 »
işte bu.kazandık ve galibiyetle başladık.yalnız rica ediyorum ben de nefret ediyorum ergin den ama şu millit akımda fenerbahçeli gs li olayını bırakın yaa.emir hangi takım için oynadı milli takım için.bitmiştir.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #212 : 30 Ağustos 2014, 18:50:49 »
Ergin'in Obradoviç'i arayıp teşekkür etmesi gerekir.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #213 : 30 Ağustos 2014, 18:59:08 »
Fantastik bir galibiyet oldu.

Son çeyrekte fark 12 lere çıkınca müthiş moralim bozulmuş ve oyunculara hiç bir saygım kalmamıştı. Ama Oğuz ve Emir'le birlikte inanılmaz bir mücadele verip, büyük mutluluk yaşattılar bana.

Maç sonu Ergin Ataman'ın yorumu iyi güldürdü beni :D
"Dedi ki: Y.Zelenda ters basketbol oynuyor. Amerika ise normal basketbol oynuyor. Yarın Amerika'yı yeneceğimizi düşünüyorum..."
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #214 : 30 Ağustos 2014, 19:00:13 »
Oğuz umarım şu maçta gösteriği özveriyi Obradovic ve Fenerbahçe için de gösterir.

Umarım...

Yalnız Hakan abi Obra ile çalışmaya başladığından bu yana Oğuz sürekli üstüne koyarak devam ediyor.
Nihayetinde olması gerekeni yapıyor ama parayı alıp yatan oyuncu geleneği olan bir ülkede yaşadığımızdan bu durum bile benim gibi yurdum insanını ümitlendiriyor. :)
...

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #215 : 30 Ağustos 2014, 19:05:54 »
Oğuz'un attığı sayıları görünce yaşadığım duygu ile Malaga deplasmanında Kleiza ardı ardına 3 tane üçlük atınca yaşadığım duygu aynıydı.Oğuz hep böyle oyna.

Keşke rotasyonda ceza şutu kesebilen bir iki isim daha olsaydı.Takımda net dış şut sokacak sadece Cenk var.Cevher,Serhat,Melih,Berkay gibi isimler olsaydı hücumumuz çeşitlenirdi.Ergin Atamanda dış şutu seven bir koç niye 4 numarada Kerem Gönlüm kazmasıyla muhattap oluyor anlamıyorum.Yani maça da 4 Gsli ile başlaması da insanın aklına haliyle Milli takım ve kulüp takımı kavramlarını karıştırıyor izlenimi veriyor.Tanjevic yapmazdı böyle şeyler.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2014, 19:09:36 Gönderen: Undisclosed Desires »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #216 : 30 Ağustos 2014, 19:07:53 »
işte bu.kazandık ve galibiyetle başladık.yalnız rica ediyorum ben de nefret ediyorum ergin den ama şu millit akımda fenerbahçeli gs li olayını bırakın yaa.emir hangi takım için oynadı milli takım için.bitmiştir.

İlgilenene saygı duyarım. 03 Temmuz'dan beri hiç bir Türk Milli Takımı beni ilgilendirmiyor. (Altyapı takımları hariç...) Bunun salt Ergin'le de ilgisi yok. Futbol, basketbol, voleybol aynı noktadayım ve 3 senedir böyleyim. Tanıyan dostlarım bilir. Sende alışırsın yakında. Yani Türk Milli Takımını desteklemenin anayasal bir zorunluluk olduğunu sanmıyorum. Bu tür şeyler içten gelirse güzeldir. Benim içimden gelmiyor.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #217 : 30 Ağustos 2014, 20:02:40 »
İlgilenene saygı duyarım. 03 Temmuz'dan beri hiç bir Türk Milli Takımı beni ilgilendirmiyor. (Altyapı takımları hariç...) Bunun salt Ergin'le de ilgisi yok. Futbol, basketbol, voleybol aynı noktadayım ve 3 senedir böyleyim. Tanıyan dostlarım bilir. Sende alışırsın yakında. Yani Türk Milli Takımını desteklemenin anayasal bir zorunluluk olduğunu sanmıyorum. Bu tür şeyler içten gelirse güzeldir. Benim içimden gelmiyor.
neyse abi kendi bileceğin iş karışamam tabi.anayasal bir zorunluluk da yok.milli takım yenildiğinde dalga geçilmediği alay edilmediği sürece benim için bir sakıncası yok.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #218 : 30 Ağustos 2014, 20:19:58 »
Tony Parker'sız Fransa hem asitsiz, hem de ılık bir kola kadar tatsız...
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2014, 20:20:14 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #219 : 30 Ağustos 2014, 21:47:29 »
Parker'ın olmadığını bileydim oyumu Fransa'ya vermezdim. :(
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #220 : 30 Ağustos 2014, 23:13:56 »

Voleybolda da ayni seyi yapiyor bu gencler.  Nedendir bilinmez, Vakifbank'in ikinci takimi gibi hareket eden sozde milli takimin en yogun savunuculari :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #221 : 30 Ağustos 2014, 23:16:25 »
Ben voleybol ve basketbol disindaki milli takimlari destekliyorum ama Ergin'in yonettigi hicbir takimi desteklemem.   Rezil olsalar umrumda olmaz.  Aynisini Vakifbank gibi olan voleybol milli takimi icin de dusunuyorum.  Bize reva gordukleri davranislardan sonra desteklemek icimden gelmiyor.  Zaten desteklenecek bir oyun da oynamiyorlar ya neyse...

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #222 : 30 Ağustos 2014, 23:48:08 »
Vay arkadaş. :D

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #223 : 31 Ağustos 2014, 00:00:27 »
Galiba bu grubun icinde bende varim :) Basligin disinda bi konu gibi gorunsede fikir olarak konuya uygun.Biz o takimi Turk milli takimi oldugu icin ulkemizi temsil ettigi icin destekliyoruz baska bisey icin degil.

Ligde ve CL olaylarinda hakkimiz yenmistir dogrudur.Federasyon Vakifbanka bazi konularda kiyak gecmistir o da dogrudur.Fakat Milli Takim Vakifbank'in arka bahcesi degildir.Bunu somut orneklerle kanitlayabiliyor muyuz ? Bu kaniya nasil vardik mesela ?

Bu kaniya nasil vardik, Erdenay?  :)

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #224 : 31 Ağustos 2014, 00:13:13 »
Atayizler açıklasın abi :)