Gönderen Konu: 2014 FIFA Dünya Kupası (Brezilya)  (Okunma sayısı 55921 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: 2014 FIFA Dünya Kupası (Brezilya)
« Yanıtla #270 : 14 Temmuz 2014, 06:34:08 »
Bugun gercekten cok uzuldum, Messinin elinde dunyanin gelmis gecmis en iyi futbolcusu olmak sansi vardi, olmadi. Herseyi yapti ama hucumda sadece kendisi vardi. Aguerodan beklenti buyuktu ama turnuvanin hayal kirikligi oldu benim adima. Di Maria ayni sekilde. Mashcerano, Romero da karakter koydu ama olmadi. Higuainin ve Palacionun malliklari..

Sunu da yazayim, kendimi bildim bileli sporun her turunu izlemeye calisirim. Ama bir sene icerisinde tum dallarda sampiyonluk goremedim. Her sene bir sikinti cikti. Bu da benim sanssizligim herhalde..

Sent from my iPhone using Tapatalk

2010-2011 sezonunda 5i biryerde yapmıştık takım olarak, bütün branşlarda şampiyonduk Rufat :)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #271 : 14 Temmuz 2014, 08:45:18 »
Arjantin antrenörünün yaptığı değişiklikler maçı verdi resmen. Lavezzi ilk yarı takımın en iyisi idi. Almanya hakettiği gibi kazandı sonuçta. Tebrik etmek lazım.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #272 : 14 Temmuz 2014, 12:30:37 »
Arjantin kapasitesi kadar oynadı, Messi hayal kırıklığı yarattı. Çabuk pes etti, kabullendi.

Dünya kupası finaline çıkmışsın. Böyle fırsat, bir futbolcunun ayağına kaç defa gelir? Kazanmak için birşeyler yap. Olmadı mı? O zaman her şeyi yap. Hakeme itiraz et, sert bir faul yap, kart gör ortalığı kızıştır, takım arkadaşlarına, kenar yönetime bir mesaj ver, seyirciyi ayağa kaldır.

Belki bana kızanlar olacak ama madalya töreninde üzgün küskün küçük emrah tavırları..

Maradona'daki legal illegal kazanma hırsı, istek, mücadele, isyan hiçbiri yok.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #273 : 14 Temmuz 2014, 15:45:43 »
Sabella'nın geçmişi ve futbol anlayışını bilen biri değilim. Ancak Dünya Kupası'nda ben de oluşturduğu intiba Arjantin'in biraz da ona karşı mücadele etmiş olması oldu turnuvada.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #274 : 14 Temmuz 2014, 16:31:41 »
Bakıyorumda gruplardan finale kadar şöyle koltuğa yaslanıp ayaklarımı uzatıp keyifle izleyeceğim bir Arjantin maçı bulamıyorum. Gruplardan sonra finale kalınması Messi'ye bağlanıyor, kesinlikle katılmıyorum.

Gruplardan sonra 4 maçta sadece (1'i uzatmalarda) 2 gol atabilmiş Arjantin. Asıl finali getiren 4 maçta 1 gol yiyen Arjantin savunmasıdır.

Messi'nin altın top ödülünü alması bencede skandal ve de tamamen ticari.

Altın top için Portekiz'e 4 atan, Brezilya'ya 7 atan ve kupayı kazanan Almanya'dan en az 4 oyuncu sayabilirim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #275 : 14 Temmuz 2014, 16:35:56 »
Bakıyorumda gruplardan finale kadar şöyle koltuğa yaslanıp ayaklarımı uzatıp keyifle izleyeceğim bir Arjantin maçı bulamıyorum. Gruplardan sonra finale kalınması Messi'ye bağlanıyor, kesinlikle katılmıyorum.

Gruplardan sonra 4 maçta sadece (1'i uzatmalarda) 2 gol atabilmiş Arjantin. Asıl finali getiren 4 maçta 1 gol yiyen Arjantin savunmasıdır.

Messi'nin altın top ödülünü alması bencede skandal ve de tamamen ticari.

Altın top için Portekiz'e 4 atan, Brezilya'ya 7 atan ve kupayı kazanan Almanya'dan en az 4 oyuncu sayabilirim.
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."