Gönderen Konu: Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)  (Okunma sayısı 103453 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
Ynt: STSL 11. Hafta, 30.11.2014 - [19.00] Fenerbahçe-Eskişehirspor
« Yanıtla #405 : 01 Aralık 2014, 15:55:43 »
eşek camura bir kez düşermiş,
ama bizim takım camurdan hiç cıkmıyor
1. defansın arkasına atılan  uzun top gol pozisyonu
2. defansın arkasına atılan  uzun top gol pozisyonu
3.  defansın arkasına atılan  uzun top gol pozisyonu
4. defansın arkasına atılan  uzun top gol
5. defansın arkasına atılan  uzun top gol pazisyonu

hoca görüp care üretmiyor yardımcıları görüp uyarmıyor oyuncular kendileri düşünüp buna care bulamıyorsa
bu takımda herkeze zeka testi yapılması şart
kusurabakmasınlar KURTTEPEDEN BAKIRKÖYDEN 11 kişi cıkartsan sahaya belki 20 gol yerler ama aynı pozisyonun kopyasını 5  6 kez vermezler
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı exex

• Üye
Ynt: STSL 11. Hafta, 30.11.2014 - [19.00] Fenerbahçe-Eskişehirspor
« Yanıtla #406 : 01 Aralık 2014, 19:51:08 »
hay senin eline  .... :)
Ihale sana kaldı eren 8)

Bende tam onu demeye girmiştim abi :D :D

Forumda bundan sonra gs bjk ve ts maçlarınada başlık açalım.Hatta ben açayım hepsini (TOTEM) :D :D :D

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
STSL 12. Hafta, 06.12.2014 - [18.45] Balıkesir-Fenerbahçe
« Yanıtla #407 : 02 Aralık 2014, 01:49:42 »
Hiç içimden gelmiyor ama neyse..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

fbkolik

• Ziyaretçi
Ynt: STSL 12. Hafta, 06.12.2014 - [18.45] Balıkesir-Fenerbahçe
« Yanıtla #408 : 05 Aralık 2014, 19:37:54 »
Şu takımı yenemeyeceklerse yazıklar olsun,çok fazla söylenecek birşey yok.Rakip berbat bir takım olmasına rağmen bizdeki şu oyuncu grubuyla,şu disiplinsizlikle ve Bekir-Alves-Kadlec gibi stoperden başka herşeye benzeyen adamlarla kazanırız diyemiyorum yine de.Dünyanın en sorunlu oyuncu kadrosu bizde olabilir.Arayıp tarasan,çok uğraşsan bile Caner-Alves-Emre-Emenike-Sow gibi inanılmaz sorunlu adamları aynı çatı altında toplamak büyük başarı.Hadi yine Emre'ye katlanırsın diyelim,ne olursa olsun mükemmel bir oyuncu da diğer adamlar hem sorunlu hem de rezil oyuncular.Caner ortalama üstü gibi duruyor ama yarın birgün avrupaya gidelim Caner'de sol bekimiz olsun,bakın o zaman Caner'i ne yapıyorlar.

Bu takımın Aragonesli dönemden beri 1 kere bile maçını kaçırmadım,Bienvenulü,Zieglerli,Orhan Şamlı,Serdar Kesimallı kadronun bile maçını kaçırmadım,ama artık bu maçta da puan kaybı olursa en önemlisi de son 2 haftaki gibi rezil oyun olursa izlemeyeceğim.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #409 : 06 Aralık 2014, 08:11:52 »
Artık Prandelli'de kovulduğuna göre şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Aziz Yıldırım bu ligin en kötü teknik direktörüdür.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #410 : 06 Aralık 2014, 13:14:19 »
Şu takımı yenemeyeceklerse yazıklar olsun,çok fazla söylenecek birşey yok.Rakip berbat bir takım olmasına rağmen bizdeki şu oyuncu grubuyla,şu disiplinsizlikle ve Bekir-Alves-Kadlec gibi stoperden başka herşeye benzeyen adamlarla kazanırız diyemiyorum yine de.Dünyanın en sorunlu oyuncu kadrosu bizde olabilir.Arayıp tarasan,çok uğraşsan bile Caner-Alves-Emre-Emenike-Sow gibi inanılmaz sorunlu adamları aynı çatı altında toplamak büyük başarı.Hadi yine Emre'ye katlanırsın diyelim,ne olursa olsun mükemmel bir oyuncu da diğer adamlar hem sorunlu hem de rezil oyuncular.Caner ortalama üstü gibi duruyor ama yarın birgün avrupaya gidelim Caner'de sol bekimiz olsun,bakın o zaman Caner'i ne yapıyorlar.

Bu takımın Aragonesli dönemden beri 1 kere bile maçını kaçırmadım,Bienvenulü,Zieglerli,Orhan Şamlı,Serdar Kesimallı kadronun bile maçını kaçırmadım,ama artık bu maçta da puan kaybı olursa en önemlisi de son 2 haftaki gibi rezil oyun olursa izlemeyeceğim.
Oyuncularin arasinda sorunlu olanlar var gercekten. Bazisi karaktersiz, bazisi disiplinsiz, bazisi calisma etiginden uzak, bazisi dogrudan kazma. Ama gecen sene bunlara dikkat etmiyorduk cunku bir sekilde bunlar bastiriliyordu. Ama bu kadar disiplinden uzak, ciftlik bir yerde oyuncularin iyi yonleri degil kotu yonleri one cikmaya basliyor.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #411 : 06 Aralık 2014, 15:04:00 »
Oyuncularin arasinda sorunlu olanlar var gercekten. Bazisi karaktersiz, bazisi disiplinsiz, bazisi calisma etiginden uzak, bazisi dogrudan kazma. Ama gecen sene bunlara dikkat etmiyorduk cunku bir sekilde bunlar bastiriliyordu. Ama bu kadar disiplinden uzak, ciftlik bir yerde oyuncularin iyi yonleri degil kotu yonleri one cikmaya basliyor.
Kesinlikle,ama geçen sene bunları bastırabilen bir hocamız vardı,Ersun Yanal yumuşak gibi gözüken ama son derece disiplinli,sert bir teknik direktördür  aslında,oyuncuları çok iyi kontrol ediyordu.İsmail Hoca çok iyi niyetli,oyunculara çok yumuşak ama Türk insanı iyi niyeti hep suistimal ediyor.Orta okulda,lisede bile hep sert öğretmenlerden çok korkardık,bize bir gün önceden "Yarın sözlü var çalışın " dediğinde o korkuyla eve gider gitmez çalışırdık ama yumuşak,bizimle sohbet etmek isteyen bir öğretmeden olduğunda bir bakmışız üstüne çıkmışız adamın,dalgaya almışız artık onu,"Yarın sözlü var çalışın" dediğinde "Çok da umrum da" derdik,işte şu anki futbol takımındaki oyuncular da aynen böyle,iyi niyeti sürekli suistimal ediyorlar.Türk insanına eli maşalı adamlar gerekiyor.Her zaman söylerim,Fatih Terim çok kötü bir teknik direktördür ama inanılmaz sert,oyuncuların çok korktuğu,çok iyi motivatör birisidir,başarısının sebebi bu.Ersun Yanal ise hem çok iyi teknik direktördü hem eli maşalı bir adamdı hem de takımı müthiş çalıştırırdı.Biz yıllar sonra böyle bir adam bulduk ama her zamanki gibi bazıları değerini bilemedi.Sorumluları Allah'ından bulsun,ne diyelim.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2014, 15:23:38 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #412 : 06 Aralık 2014, 15:19:36 »
bu takimin spor kulubunun kurtulusu
aziz yildirimin Başkanlığı birakmasiyla mumkun olacaktir.o varken yapilan hersey hava civa kaliyor.

ligin son sirasindaki ni takimla oynarken bile acaba diyorsak bu aziz yildirimin kulubu ciftlige cevirmesi sayesindedir.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #413 : 06 Aralık 2014, 19:18:42 »
maç başlayalı 30 dakika oldu takımın ne oynadığını hala anlamadım...3. sınıf ingiliz takımı gibi habire kanatlardan orta kesiyoruz ama vuran yok..orta saha hak getire

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #414 : 06 Aralık 2014, 19:27:35 »
Ancak böyle bir gol atabilirdik,böyle bir mucizeye ihtiyacımız vardı,peki rakip kim,gelenden geçenden 4 yiyen 5 yiyen Balıkesir,oynayacağınız futbolun Allah belasını versin,yazıklar olsun.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #415 : 06 Aralık 2014, 19:47:12 »
TV de YorumcuLar saha agir diyiyorda
Biz sahadan da agiriz

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #416 : 06 Aralık 2014, 20:31:49 »
Sow'a bu saatten sonra söylenecek tek birşey var da neyse.Şu maçta kaza bela bir gol yersek Pendik faciasından beter olur,köy takımı şu Balıkesir,hakikaten köy takımı.15 dakikadır da şu takımdan baskı yiyoruz söyleyecek sözüm kalmadı bu heriflere artık benim.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #417 : 06 Aralık 2014, 20:52:29 »
Hayatımda tonlarca maç izledim,daha önce bu kadar berbat bir maç hiç izlemedim,rezil bir Fenerbahçe ama ondan daha da rezil bir Balıkesir vardı,daha az rezil olan ve şansı yanında olan kazandı.

Bütün futbolcular rezalet durumda ama birisi var ki çok çok acayip.Şu anda  "Cehennemin dibine kadar yolun var" denilecek dünyadaki en baş sporcu olabilir Sow,ben demiyorum ama diyecek çok kişi var,göbek adamdan önce gidiyor,oradan kanguru yavrusu çıkacak sanırsın,o derece büyük,sürekli ofsaytta geziyor,girdiği gol pozisyonlarına artık heyecanlanmıyorum bile,sürekli kaçıracağı belli zaten,hele bir pozisyon var ki ofsayt olmasa onu da kaçırmıştı,koşmuyor,bencilliği Emenike'yi geçmiş durumda,adamın takımı düşündüğü falan yok,nefret ediyorum böyle adamlardan.Bu herif bunları yapıyor sonra bizim taraftar "I love you Musa" diyor,sonra Sow da"Lan ben 20 kilo aldım,sumocuya döndüm,sürekli ofsayttayım,sürekli pozisyon kaçırıyorum,koşmuyorum yine de beni çok seviyorlar o zaman aynen devam ediyim" diyor.Bravo gerçekten bravo,ne günlere kaldık ya,biz nasıl bir kötülük yaptık,nasıl bir ah aldık ya.Nasıl bir şekilde sınanıyoruz biz böyle.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2014, 20:53:34 Gönderen: fbkolik »

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #418 : 06 Aralık 2014, 21:08:19 »
Bir de Allah bize avrupa kupasına gitme cezası verenden razı olsun,Beşiktaş'ın rekorunu 1 değil 2 değil 3 kere kırardık.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #419 : 06 Aralık 2014, 23:14:33 »
Futbol takimi vakit kaybı,  uc maçlarını izledim ucunde de iyi oynadilar izlemedigim her mac kotuler izlemiyecegim belki aziz Yıldırım gider artik :)