Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Euroleague (2014-2015 Sezonu)  (Okunma sayısı 763210 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Final Four'daki performansimizi birkac periyot disinda begendigimi de soylemek isterim.  Ilk turnuvamizda daha iyisini istiyordum ama beklemiyordum. 

Demek istediklerimi sair gayet guzel ozetlemis zaten (her ne kadar benim istedigim seyleri kastetmese de):

"Ağır, ağır çıkacaksın bu merdivenlerden,
Eteklerinde güneş rengi bir yığın yaprak,
Ve bir zaman bakacaksın semâya ağlayarak..."

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ben de bir şiir kaptırayım bari :)

işte bir yol ki hep çakıl ve diken
geçeceksin yarın bu yoldan sen...

geçeceksin ayakların yorgun,
ellerin şerha şerha bağrın hun

sen yoruldukça yol uzar artar
çalı dişler taş ağırtır yırtar

çırpınır her dikende parçan
yinesen pür-emel önünde uçan

o esiri hayali kapmak için
atılır yırtınır ve inlersin

varsın uçsun bugün değilse yarın
o senindir mükedder olma sakın

koşan elbet varır düşen kalkar
kara taştan su damla damla akar

birikir sonra bir gümüş göl olur
arayan Hakkı en sonunda bulur

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ben de diyorum bu Itoudis zevzeği fark 25'ken niye üst üste mola alıyor. Tevekeli değil, adam biliyormuş başına geleceği. Yemin ediyorum, kafa kafaya gitse ve yensek bu kadar zevk almazdım. :)

Seneye hücumda bir kademe daha gelişmiş bir Melih, komple üstüne koymuş bir Kenan, Doktor gitmezse onu rahatça yedekleyecek bir 4 numara, mental anlamda zirveyi bulmuş bir Semih, savunmada daha iyi bir Oğuz, takıma daha adapte olmuş Glock ve Bogdan'la, 5 numaraya iyice yerleşmiş bir Vesely'yle gideceğiz Berlin'e.

Savulun alçaklar, korkun hainler!..
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
28 sayıdan CSKA karşısında geri dönen takım. Takım gibi takım. Sevindiren kısmı ise bu adam gibi adamların bir çoğunu seneye de bu forma altında izleyeceğiz. Bjelica'nın kalacağını düşünüyorum. Hepinizi çok seviyorum be.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Play off serilerinde iç sahada açıklanır inşallah sözleşme koçun sevinç çığlıklarını görmesi iyi olur.

Neden ? Bence çok yersiz olur böyle birşey. Obradıvic in ne kadar önemli olduğu kalmasını ne kadar çok istediğimiz ayrı konu. Ama Bir maçtan önce açıklanması maçın önüne geçer bence.

Geldiğimiz noktanın %100 (%99,9999 falan değil, %100) Obradovic in eseri olduğunu kimse inkar edemez ama salonlarda seyretmek istediğimiz basketbol mu Obradovic mi ? Bence çok fazla ön plana çıkarmaya başladık Obra yı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Bence gs yi sallamaya değmez. göte bala bile diyemeyeceğim, bizim mallığımıza aldıkları bayanlardaki kupadan başka birşeyleri mi varmış baskette ? seneye iyice rol takımı olup, ligi6-10 arasında bitirler.

Bize gelirsek, diğer takımlara baktığımda hep yerli bir yıldızın ön plana çıktığını görüyoruz. Rudy, sergio rodriguez, lull, reyes (realde 4 tane oldu), kryapa, kaun, voronsevitch, spanoulis, printezis, navarro, diamantidis, ohayon.. bizim konumumuz birazda ülke basketboluyla ilgili. avrupada etki yapacak bütün türk oyuncular nba de, enes, ömer, ersan.. kendi içimizden bir ibo, mirsad, hatta harun, orhun çıkarmamız lazım.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
Neden ? Bence çok yersiz olur böyle birşey. Obradıvic in ne kadar önemli olduğu kalmasını ne kadar çok istediğimiz ayrı konu. Ama Bir maçtan önce açıklanması maçın önüne geçer bence.

Geldiğimiz noktanın %100 (%99,9999 falan değil, %100) Obradovic in eseri olduğunu kimse inkar edemez ama salonlarda seyretmek istediğimiz basketbol mu Obradovic mi ? Bence çok fazla ön plana çıkarmaya başladık Obra yı.

Abi niye maçın önüne geçsin 30 saniye sevinirler biter koç ta mutlu olur. Ayrıca koçun ön plana çıkması gayet normal. Çünkü o Obradovic. Şahsım adına rahatsız değilim bu konuda.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 10:16:54 Gönderen: esref »

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
Dünyanın en karakterli takımı.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Bilmiyorum, bence koç için böyle şov lara gerek yok. Koçunda böyle şeyleri pek fazla isteyeceğini düşünmüyorum. Beni de rahatsız etmiyor aslında. terimlerin, atamanların, vs ne kadar ön planda olduklarını çok iyi biliyoruz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Yeni geldim
kendime geleyim bu maç Ile ilgili 3 5 bi şeyler yazacağım

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
Bilmiyorum, bence koç için böyle şov lara gerek yok. Koçunda böyle şeyleri pek fazla isteyeceğini düşünmüyorum. Beni de rahatsız etmiyor aslında. terimlerin, atamanların, vs ne kadar ön planda olduklarını çok iyi biliyoruz.
Benim de hoşuma gitmiyor ama burası Türkiye, ağlamayan bebeğe meme vermezler diyenlerin ülkesi.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Yeni geldim
kendime geleyim bu maç Ile ilgili 3 5 bi şeyler yazacağım
Hoşgeldin kardeşim, bekliyoruz...
Kara deryalarda bir FENERsin!