Gönderen Konu: Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig (2014-15 Sezonu)  (Okunma sayısı 103516 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RUB

• Üye
  • Yer: Avşa
    • Captain_1907
Geçen sene trabzon deplasmaninda da cikista silah sesleri gelmişti. Şerefsiz medya yine sus pus.
Hepimiz ölelim FENERBAHÇE yaşasın!!!

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
ülke iyice error verdi

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
1996 yılında oynanan o meşhur Trabzonspor maçında bütün şehir sokakta olmasına rağmen kafiliye bir şey yapamadılar.Bunlara bu cesareti veren çakma Fenerbahçeli başkan çıksın hesap versin,bu arada yine ortada yok

Abdullah kardesim, Aziz Yildirim'i biz de istemiyoruz artik ama bu olaydaki ilgisini ben cozemedim.  Bence ulke olarak cok farkli, uc noktalara geldik artik...

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Abdullah kardesim, Aziz Yildirim'i biz de istemiyoruz artik ama bu olaydaki ilgisini ben cozemedim.  Bence ulke olarak cok farkli, uc noktalara geldik artik...
Herşey'den önce yıllardır Fenerbahçe'ye medyada yapılan lince izin verdi,bu rezilce saldırıyı yapanlar medyanın Fenerbahçe'yi linç etmesinden cesaret aldılar,bu arada halen herhangi bir açıklama yapmadı ve tepki vermedi.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
taş diyorlar kurşun degil diyorlar ama hic sanmiyorum

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907

taş diyorlar kurşun degil diyorlar ama hic sanmiyorum

1-Kovan topladılar canlı yayında
2-taş ise nasıl attılarda camı kırıp şöförü bu kadar yaraladılar ?

Çevrimdışı Besim

• Üye
Herşey'den önce yıllardır Fenerbahçe'ye medyada yapılan lince izin verdi,bu rezilce saldırıyı yapanlar medyanın Fenerbahçe'yi linç etmesinden cesaret aldılar,bu arada halen herhangi bir açıklama yapmadı ve tepki vermedi.

Bu resmen 40 kisiyi oldurmeye tesebbus: yaptiklari sey, hastalikli bir zihiniyetin urunu.  Bence Aziz Yildirim her gun aciklama yapsaydi dahi bunun onune gecemezdi. 
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2015, 00:15:53 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Şöyle bir olaydan sonra  Aziz Yıldırım'a ya da failler dışında herhangi bir kimseye suç isnadı sadece suçlulara destek olmak anlamına gelir ki, hedef Aziz Yıldırım filan değil, hedef Fenerbahçe'dir. Fenerbahçe 2011'de kupanın sapını kimlerin anasının a...na soka soka şampiyon olduysa suçlu orada aransın. O kadar kalın ve kanırta kanırta sokmuş ki, acısı çıkmamış.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
1-Kovan topladılar canlı yayında
2-taş ise nasıl attılarda camı kırıp şöförü bu kadar yaraladılar ?

basin önce dediler ki tas cikarildi soforun kafasindan, simdi de kursun. trabzon valisi de once tas dedi simdi kursun. kivirma diye buna denir. yaziklar olsun böyle basina da

Çevrimdışı exex

• Üye
"Anadolu ajansı : Otobüse çarpan bir cisim ... " ifadesi kullandı
A Spor : Taş dedi

Mahmut Uslu ve canlı yayın olmasaydı  olay Göktaşına kadar dönecekti

Çevrimdışı Besim

• Üye
Emre Belozoglu, olaylarin ardindan asabi bicimde kamerana saldirmis.  Kendi oyuncuma sahip cikmamam cok nadir olan bir seydir ama bu adamin korunacak bir tarafi yok.  Hicbir zaman Fenerbahce'ye yakistiramadigim bir oyuncu oldu.  Isterse, dunyanin en iyi oyuncusu olsun, cok ciddi bicimde imajimiza zarar veriyor. 

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Emre birçok sebepten dolayı takımda istemediğim bir futbolcu. Ne kadar iyi, ne kadar önemli olursa olsun ben rabia selamı yapan, basın tribününe kolunu sokan adam istemiyorum, Atatürk ün dediği gibi "zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı" futbolcular istiyorum takımda.
Ama Ereye yapılan linç kampanyasını da ayrı tutmak lazım. melo nun, zokora nın yaptıklarının unutulduğu, sevimlileştirildiği ama Emre nin her hareketinin abartıldığını (ilk maçta Bilic kendisi küfür olmadığını söylerken günlerce emrenin küfür ettiği yazılıp konuşuldu). Bu kadar üstüne gidilmesinin de en önemli sebebi takıma olan katkısı, yerinin doldurulamaması.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Fenerbahçe Futbol Takımı öldürülmeye çalışıldı. Suikaste maruz kaldı. Mecaz değil, gerçek. Şu an Fenerbahçelilerin tek derdi bu olması ve bunun dışında hiçbir konunun -çünkü hayat memat meselesi değil- gündemde olmaması gerekirken maalesef şu yaşanan terör saldırısına Fenerbahçe taraftarının bile suskun kalması çok can acıtıyor. Allah korusun, işin diğer boyutlarını bir yana geçiyorum, futbol takımına bir şey olsaydı ne basketbol kalırdı, ne voleybol, ne başka bir amatör branş. Futbolu sevip sevmemek ya da futbol takımına gıcık olup olmamak ayrı konular; ama şu saldırı Fenerbahçe'nin kalbine, varlığına yapılmış bir saldırıdır. Ve şu aşamada Emre dahil kim nasıl ve ne tepki verirse versin hakkıdır. Hayatına kastedilen bir insan kendi sırtından haber derdinde olan medyaya da saldır, şuna ve buna da... Onun nasıl bir psikolojide olduğunu sadece ölümle burun buruna kalmanın ne demek olduğunu bilen anlar. Efendilik, kabalık, imaj, vs... Ölümün gözlerini gördüğün anda hiçbir ehemniyeti kalmayan şeyler...

Çevrimdışı Besim

• Üye
Emre birçok sebepten dolayı takımda istemediğim bir futbolcu. Ne kadar iyi, ne kadar önemli olursa olsun ben rabia selamı yapan, basın tribününe kolunu sokan adam istemiyorum, Atatürk ün dediği gibi "zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı" futbolcular istiyorum takımda.
Ama Ereye yapılan linç kampanyasını da ayrı tutmak lazım. melo nun, zokora nın yaptıklarının unutulduğu, sevimlileştirildiği ama Emre nin her hareketinin abartıldığını (ilk maçta Bilic kendisi küfür olmadığını söylerken günlerce emrenin küfür ettiği yazılıp konuşuldu). Bu kadar üstüne gidilmesinin de en önemli sebebi takıma olan katkısı, yerinin doldurulamaması.

Bence bu kadar ustune gidilmesinin tek sebebi kendisinin bizzat yaratmis oldugu imaj.  Cok uzun yillar, buyuk bir caba gostererek bu imaji olusturdu.  Dogal olarak, bu imajdan ayri bicimde degerlendirilmesini beklemek hayalperestlik olur.  Melo ve Zokora olayina gelecek olursak, bundaki sebepler soyle:

(1) Fenerbahce diger takimlardan cok daha guclu bir takim.  Yani diger buyuklerin medyasina bize karsi birlesirken, onlarin olaylarinda ayni ittifak olmuyor.

(2) Kendi takimimizin oyuncusu oldugu icin, algida seciciligimiz var.  Yani Emre'ye karsi yapilan linc kampanyasina karsi daha duyarli oldugumuz icin bizde daha yogun bir algi olusturuyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
Fenerbahçe Futbol Takımı öldürülmeye çalışıldı. Suikaste maruz kaldı. Mecaz değil, gerçek. Şu an Fenerbahçelilerin tek derdi bu olması ve bunun dışında hiçbir konunun -çünkü hayat memat meselesi değil- gündemde olmaması gerekirken maalesef şu yaşanan terör saldırısına Fenerbahçe taraftarının bile suskun kalması çok can acıtıyor. Allah korusun, işin diğer boyutlarını bir yana geçiyorum, futbol takımına bir şey olsaydı ne basketbol kalırdı, ne voleybol, ne başka bir amatör branş. Futbolu sevip sevmemek ya da futbol takımına gıcık olup olmamak ayrı konular; ama şu saldırı Fenerbahçe'nin kalbine, varlığına yapılmış bir saldırıdır. Ve şu aşamada Emre dahil kim nasıl ve ne tepki verirse versin hakkıdır. Hayatına kastedilen bir insan kendi sırtından haber derdinde olan medyaya da saldır, şuna ve buna da... Onun nasıl bir psikolojide olduğunu sadece ölümle burun buruna kalmanın ne demek olduğunu bilen anlar. Efendilik, kabalık, imaj, vs... Ölümün gözlerini gördüğün anda hiçbir ehemniyeti kalmayan şeyler...

Hakan Abi, orada Fenerbahce otobusune saldiri yapan kisiler, goruntu almaya calisan medya mensubu degildi.  Seversin veya sevmezsin ama o medya mensuplari olmasa, neredeyse silahli saldiriyi bile ortbas edip, "tas atilmis" diyeceklerdi. 

Yaninda Ismail Kartal var, gayet sakin bicimde olayi inceliyor.  Bu taraftan Emre atlayip, bagirarak bir seyler soyluyor.  Gerci profesyonel olarak yaptigi bir iste--sahada--bu sukuneti gosteremeyen birinden, orada bunu beklemek de hayalperestlik olur.  Haklisin.  Ama bu adamin her hareketi artik zarar ziyan... 

Fenerbahce otobusune yapilan saldiriya gerekli tepkinin verilmemesine gelince...  Bunda suclu ben degilim...  Ilgili kulup yoneticileri belli bir hareket plani hazirlayip, uygulamaya koyacaklar.  "Hedef 1 Milyon" seklindeki kampanyalar veya GFB'yi sahalardan uzak tutma adina aldiklari tedbirlerin birazini bu gibi hususlara tahsis etseler, o tepki de gerekli boyutlara ulasir. 
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2015, 13:26:09 Gönderen: Besim »