Gönderen Konu: Türkiye Süper Ligi  (Okunma sayısı 188364 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Spor Toto Süper Lig
« Yanıtla #210 : 20 Eylül 2018, 13:07:12 »

... Onları destekleyen Fenerli de Fenerbahçeyi tutmasın bir zahmet. Kendilerini temsil ediyor Avrupada, beni ve Türkiyeyi değil.
...

Hocam müsade edersen buna biz karar verelim...
Ben, onları destekliyorum ve Fenerbahçeyi tutuyorum, var mı bir sorun ?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #211 : 20 Eylül 2018, 22:30:35 »
Ben sana bişey diyim mi abi sebebi ne bilmiyorum, X bir Anadolu takımı oyuncularını topla GS forması giydir başlarına Fatih'i Abdurrahim'i koy değil 17 20 gol de atarlar. Anlamıyorum bunlardaki sihri ben, artık bal mı denir sinerji mi enerji mi ne bok bilemedim ama sıkıldım bi GS bi BJK başarısı Avrupa macerası izlemekten

Gs geçen sene sıfırdan takım kurdu ve sadece 1.senenin sonunda bu noktaya geldi. Uefa nezdinde bizden daha az boktan bir durumda değillerdi. Dikkat çekiyorum tamamen sıfırdan kurdular takımı. Beşiktaşın zaten ne olursa olsun oturmuş bir kadrosu var.
Ama gel gelelim hem gs hem de bjk'nin forvetleri bile yok. Şansa bala kazanıyorlar. Bizde ise o kadar karamsar olmaya gerek yok yani. Takım düzelecek, şaha kalkacak. Totem mi, büyü mü, şaka mı anlamadım bu durumu.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #212 : 20 Eylül 2018, 23:00:06 »
Rakipler icin yorum yapmayacagim ama bizim aldigimiz kotu sonuclarin sansla alkasi yok kazandigimiz son lig macinda bile iyi bir oyun yoktu ustune rakibin bircok pozisyonu vardi

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #213 : 02 Şubat 2019, 18:36:41 »
Muslera-İsmail
Mariano-Linnes
Luyindama-Semih-Ahmet
Maicon-Marcao
Nagatomo-Ömer-E.Taşdemir
Fernando-Donk
Ndiaye-Selçuk
Feghouli-Sinan-Yunus
Belhanda-E.Akbaba
Onyekuru-Muğdat
Mitroglou-Diagne-Eren

Geniş ve kaliteli kadro ama Muslera alternatifsiz.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #214 : 02 Şubat 2019, 18:48:34 »
karius-tolga-utku
gökhan-atiba
vida-necip
mirin-roco
caner-adriano
medel-dorukhan
oğuzhan-muhayer
quaresma-g.töre
kagawa-lajic
lens-güven-orkan
burak-larin-pektemek

« Son Düzenleme: 04 Mart 2019, 15:14:18 Gönderen: kenz »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #215 : 02 Şubat 2019, 20:31:02 »
Mert-Volkan-Faruk
Caiçara-Uğur
Attamah-Serdar
Epureanu
Clichy-Fedor-Alparslan
Mahmut-Gökhan
Emre-Jojic-Soner
Visca-Arda
İrfan-Robinho-Mossoro
Napoleoni-Elia
Bajic-Demba Ba-Adebayor

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #216 : 04 Mart 2019, 13:26:13 »
Şampiyonluk resmi 4 hafta sonra belli olacaktır. Son 6 haftaya max 3 puan farkla girilirse Galatasaray şampiyon olur. Puan farkı 6 dan aşağı olmazsa Başakşehir şampiyon olur.

Başakşehir sırasıyla: Fenerbahçe-Kayseri (D)-Konya-Beşiktaş (D)
Galatasaray ise : Antalya-Bursa (D)-Malatya-Fenerbahçe (D)

Kader 4 haftası şampiyonluk için. Başakşehir'in sıradaki 2 deplasmanı Gs'ye göre konum itibariyle daha rahat takımlarla olacak. Bizi yenerlerse ligi götürürler. Gs'nin ise Antalya ve Malatya'dan çok rahat 6 puanı alacağını düşünüyorum.

Sezon sonunda biz de dahil olmak üzere 6-7 takımlı bir küme düşme potası göreceğiz bence. Bizim için stres sezon sonuna kadar devam edecektir buna sebep Ankaragücü ve Rize'nin hesapları çok fena bozmasıdır. Bu iki takım Akhisarla birlikte benim en büyük 3 adayımdan ikisiydi.

Ayrıca pek konuşulmuyor ancak bu hafta Bursa'nın 90+6 da kazanması ve Beto'nun 90+4 te kurtardığı penaltı bizim için hiç iyi olmadı.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #217 : 05 Mart 2019, 01:32:08 »
Ligdeki puan farkına, Galatasaray'ın Kadıköy'e geleceği gerçeğini göz önüne alarak 3 puan daha ekleyin derim. Allah mahçup etmesin. 20 senelik yenilmezlik serisine halel getirmesin.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #218 : 05 Mart 2019, 07:14:29 »
Biz hem Galatasaray ı hemde Başakşehir i yeneceğimiz için etkimiz nötr olacak bu hesaplamada.
Tahminime göre Akhisar, Kasımpaşa ve Erzurum/Göztepeden birisi düşecek.
Başakşehir i şampiyon yapacaklar.
Biz 6-10 arası bir sırada bitiririz ligi.
Önümüzdeki maçlar;  Başakşehir (d), Sivas, Anakaragücü (d), Galatasaray, Alanya (D), Trabzon, Kasımpaşa (D), Akhisar, Erzurum(D) ve Antalya. Bunlardan Ankaragücü, Alanya, Kasımpaşa, Erzurum deplasmanlarından en az 10 puan çıkartacağımızı düşünüyorum. İçerideki Sivas, Trabzon, Akhisar ve Antalya maçlarını da kayıpsız geçeceğimizi. Başakşehir ve Galatasaraydan 3 puanı daha ilk cümlemde yazmıştım ama sonuçta diğer maçlara göre daha ciddi rakiplerle oynayacağımız için ayrı yazıyorum.
Eğer bu cumartesi kazanırsak 10/10 bile yapmamız mümkün.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #219 : 18 Mart 2019, 09:52:56 »
Başakşehir tarihi denilebilecek kadar ezici bir maç oynadı ve çok şanssız 2 puan kaybetti. Sadece Visca 7-8 tane karşı karşıya kaçırdı. Aklıma 2010 daki Trabzon maçımız geldi ama biz dünkü Başakşehir kadar pozisyona girmemiştik sanırsam  :)
Galatasaray ise şaşırılmayacak şekilde hiçbir şey oynamadan VAR odası ve hakemlerin de yardımıyla 3-2 kazandı ve puan farkı altıya düştü.

Başakşehir bu ligin en iyi top oynayan ve açık ara en ne yaptığını bilen takımı ve şampiyonluğu hakediyor.

Normal şartlarda Başakşehir ve Galatasaray, Konya ve Yeni Malatya'yı rahat geçer. 28.haftada Başakşehir'in Beşiktaş'a yenileceğini düşünmüyorum.

Biz ise Fenerbahçe olarak Galatasaray'ı yenemezsek gerçekten yazıklar olsun. Bu maçı almayan Fenerbahçe küme düşsün o kadar diyorum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #220 : 18 Mart 2019, 12:24:51 »
Galatasaray Bursa maçına bu sezon yaptıkları en etkili transfer olan Suat Arslanboğa ile çıktı. Şaşırmamak gerek. Bu adamın bu sezon Galatasaray'a hediye ettiği kaçıncı maç oldu. Yeni MHK bizim canımızı yakan Bülent Yıldırım'ı atayarak cezaları kaldırdığı mesajını veriyor; madem öyle, niye Galatasaray maçına Hüseyin Göçek değil de, Suat Arslanboğa... Onlara da canını yakan birisini yollayın, geçmişte onları kayırdığı için ceza alan birisini değil...

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #221 : 18 Mart 2019, 23:54:37 »
VAR  konuşmalarına göre Cüneyt Çakır, Suat Arslanboğa'ya  "Pozisyonda el var izlemeni öneririm" diyor.
Arslanboğa " Gerek yok" diyor.
Bunun adı hakem şikesi değilde nedir!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Can Bartu
« Yanıtla #222 : 12 Nisan 2019, 08:35:29 »
Beş sene evvel kuruluş aşamasında, Parkede Fener'in bu bölümüne (sağ olsun, diğer arkadaşların önerimi kabul etmesiyle) adını verdiğimiz, efsane futbolcumuz Can Bartu'yu kaybettik.

Yıldızlar da kayar, durmaz yerinde...

"Mazinde bir tarih yatar" vurgulu marşımızda adı geçen abidelerden, hayatta kalan son isimdi:

"Cihatlar, Lefterler, Canlar, Fikretler;
Hâlâ sevilen birer abidedirler."

Toprağı bol olsun. :(
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2019, 08:36:11 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #223 : 26 Nisan 2019, 10:48:12 »
Neredeyse olabilecek en kötü senaryo ile son beş haftaya giriyoruz. Başakşehir Beşiktaş'a öne geçtiği maçı kaybetti ve Rize ile berabere kaldı. Bir sürpriz olmazsa Gs 5/5 yapıp şampiyon olacak. Bütün ipler ellerine geçtiğinde hiçbir şekilde şampiyonluğu bırakmıyorlar.

Aslında geçtiğimiz hafta tam kırılma yaşanacaktı Gs için. Kayseri maçında çok dağınık ve inancını yitirmek üzere olan bir görüntü veriyordu ki Başakşehir sağolsun tekrardan hayata döndürdü Gs'yi. Bu saatten sonra Gs'yi şampiyonluktan etme ihtimali olan tek takım Burak Yılmaz'ın müthiş formuyla Bjk.

Başakşehir için ise sezonun kırılma anı Epureanu'nun sakatlanması oldu. Devre arası taş gibi Da Costa'yı satıp sakat Serdar Taşçı'yı aldılar şaka gibi. Şimdi Epureanu sakat ve stopersiz kaldılar. Bu ivmeyle üçüncü bile bitirebilrler.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #224 : 26 Nisan 2019, 11:19:39 »
Gs şampiyonluğu bırakmaz diye 8-9 puan fark varken haftalar önce söyledim ben. Çok büyük aptallıklar yapmazlarsa da şampiyon olurlar. Bu ülke şartlarında bir anadolu takımına veya 3 büyükler hariç bir takıma şampiyonluk verilirse o takım yarışta Fenerbahçe'yi alteder. Trabzon da şampiyon olduğunda hep Fenerbahçe'yi geçmiştir, bursa da. Başka ne gs ne de bjk vermez şampiyonluğu.