Gönderen Konu: Türkiye Süper Ligi  (Okunma sayısı 187544 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Spor Toto Süper Lig
« Yanıtla #645 : 28 Nisan 2021, 23:28:27 »
sergen’in açıklamaları türk futbolu adına utanç verici.şampiyonluğa giderken herifler ne kadar rezil bi kulüp olduklarını gösteriyor tüm türkiye’ye.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #646 : 28 Nisan 2021, 23:29:44 »
Yok ikili averajda rakipte  bitime 8 hafta kala olsa şu fark daha ümitli olurdum.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #647 : 29 Nisan 2021, 00:38:42 »
Rachid Ghezzal transferi ligin kaderini değiştiren hamle oldu. Uzun süredir yatışta olan adam, patlayacak sezonu buldu. Leicester'a dönünce 1 yıllık sözleşmesi kalması, BJK için ucuza kapatma fırsatı olmaz umarım. Bizim de ilgilendiğimiz söyleniyor. Bonservis ücreti verip de transfer etme hususunda daha önde oluruz büyük ihtimalle.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #648 : 29 Nisan 2021, 00:41:19 »
Rachid Ghezzal transferi ligin kaderini değiştiren hamle oldu. Uzun süredir yatışta olan adam, patlayacak sezonu buldu. Leicester'a dönünce 1 yıllık sözleşmesi kalması, BJK için ucuza kapatma fırsatı olmaz umarım. Bizim de ilgilendiğimiz söyleniyor. Bonservis ücreti verip de transfer etme hususunda daha önde oluruz büyük ihtimalle.
şu rakiplerin topçularına dadanma işini de bırakalım artık ya

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #649 : 29 Nisan 2021, 00:47:51 »
şu rakiplerin topçularına dadanma işini de bırakalım artık ya

Onların topçusu değil ki. Kiralama sözleşmesi kısa süre sonra bitecek, bu durumda muhattabın Leicester oluyor. Tıpkı J. Lens olayı gibi.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #650 : 29 Nisan 2021, 00:52:55 »
Biz de getiriyoruz İngiltereden ama hakiki,İngiliz işi kazma getiriyoruz.

Adamlar şampiyon yapacak iki topçuyu da kiralık getirdiler.Aboubakar ve Ghezzal.

E.Belezoğlu’nun ben futbol aklını beğendim ama bir o kadar da onun nasıl Erol Bulut’u getirdiğini anlayamadım.

Geleceğime umutlu bakmamı sağlayan şey ise Emre’nin oyuna yaklaşımı.Sosa-Gustavo değişikliği keşke daha önce yapılsaymış...
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #651 : 29 Nisan 2021, 01:02:30 »
Seneye hangi sistemde oynanacak şuan Mesut gelirse kimi kesecek o kadar çok belirsizlik var ki üstelik avrupa kupasında da bu sistemle oynayamazsın görelim ne olacak

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #652 : 29 Nisan 2021, 01:11:45 »
Biz de getiriyoruz İngiltereden ama hakiki,İngiliz işi kazma getiriyoruz.

Adamlar şampiyon yapacak iki topçuyu da kiralık getirdiler.Aboubakar ve Ghezzal.

E.Belezoğlu’nun ben futbol aklını beğendim ama bir o kadar da onun nasıl Erol Bulut’u getirdiğini anlayamadım.

Geleceğime umutlu bakmamı sağlayan şey ise Emre’nin oyuna yaklaşımı.Sosa-Gustavo değişikliği keşke daha önce yapılsaymış...

Maalesef, forvetin keleği denk geldi. Sezon başında da yazdığım gibi; ben olsam Samatta'yı almazdım. EPL performansı bu kadar kötü adamı doğrudan satın alma maddesiyle transfer etmek yanlış oldu, bari sadece 1 yıllı kiralansaydı. Aynı paraya gider Nsame'yi alırdım. O da olmadı, boştaki Zahavi'ye imzalatırdım. Nsame demişken, az google da aratınca son 1-2 günde "Fenerbahçe'de Nsame bombası!" haberleri çıktığını fark ettim.

Transfer işi biraz da şans işi tabi. Ghezzal'ın geçmişte iyi oynadığı dönemler var ama uzun süredir doğru düzgün top oynamışlığı yok. Leicester tarafından ihtiyaç duyulmayan ve planlarda yeri olmayan oyuncuydu. Abou büyük riskti ama şansları yaver gitti ve iyi katkı aldıktan sonra bitime kısa süre kala patladı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #653 : 29 Nisan 2021, 16:30:57 »
sergen’in açıklamaları türk futbolu adına utanç verici.şampiyonluğa giderken herifler ne kadar rezil bi kulüp olduklarını gösteriyor tüm türkiye’ye.
şimdi izledim açıklamaları sergen bu sene yaptıklarıyla ft ve ergin ataman ayarında kuduz köpek gibi sağa sola saldırıyor herkes beşiktaşa karşıymış hatayın ne iddiası varmış sanane sergen efendi rakiplerini gaza getiriyorsun hatay cumartesi puan koparsa da suratını görsek

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #654 : 01 Mayıs 2021, 21:12:45 »
Beşiktaş ne yapmış öyle ilk yarıdan

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #655 : 01 Mayıs 2021, 21:45:37 »
Biraz daha sikarlarsa 10-0 i gecebilirler.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #656 : 01 Mayıs 2021, 21:53:25 »
7 oldu larin 4.golünü attı

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #657 : 01 Mayıs 2021, 21:59:43 »
Biz böyle oyunları, böyle gâlibiyetleri unutalı çok uzun yıllar oldu. Şampiyonluk nedir, süper top oynayarak farklı gâlibiyet almak nasıldır, ben inanın hatırlamıyorum.

Ve hep diyorum, sanki bir daha asla şampiyon olamayacağız, o duyguyu tadamayacağız gibi hissediyorum.

Sebep olanlara sitem olsun. Koskoca Fenerbahçe'den geriye hiçbir şey bırakmadınız.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #658 : 01 Mayıs 2021, 21:59:51 »
Sezon başından beri hakettiler şampiyonluğu ama bu maç 7 gol az absurd.Bu maç biz atsak soruşturma açılırdı.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2021, 22:00:28 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #659 : 01 Mayıs 2021, 22:02:43 »
10 atacaklar gibi duruyor.
FENERBAHÇE