Gönderen Konu: Türkiye Süper Ligi  (Okunma sayısı 187460 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Türkiye Süper Ligi
« Yanıtla #780 : 18 Eylül 2021, 20:43:47 »
BJK 2-0’dan 3-2 öne geçti.
Şaka gibi cidden.Biz tüm ruhumuzu kaybetmişiz gerçekten.
Biz şunu yapamıyoruz
Jk o kadar eksik ve maç içi sakatlık yaşadı ki anlatamam saçma sapan kadroyla sahadaydı bu maçı birazda Antalya verdi
biz ne alaka şimdi bu sene ruh var kavgada bile takım birlik oluyor
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2021, 20:45:03 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #781 : 18 Eylül 2021, 20:44:44 »
Jk o kadar eksik ve maç içi sakatlık yaşadı ki anlatamam saçma sapan kadroyla sahadaydı bu maçı birazda Antalya verdi
Ben bıraktım artık ligi izlemeyi.
Bunlar puan falan kaybetmez.Ben ümidimi kestim bunların potansiyel puan kaybından.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #782 : 18 Eylül 2021, 20:45:57 »
Ben bıraktım artık ligi izlemeyi.
Bunlar puan falan kaybetmez.Ben ümidimi kestim bunların potansiyel puan kaybından.
Bazen öyle uç yorum yapıyorsun ki şaşırıyorum cidden noldu yani :D maçı çevirdilerse

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #783 : 18 Eylül 2021, 20:47:59 »
hakikaten son 0-2’den 3-2 yaptığımız maç ne zaman ya :D

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #784 : 18 Eylül 2021, 20:48:23 »
Bazen öyle uç yorum yapıyorsun ki şaşırıyorum cidden noldu yani :D maçı çevirdilerse
Adamlar kazanmayı biliyor.Biz öyle bir çukura düştük ki böyle bir maçta hayatta çeviremeyiz.Adamlar rakip sayesinde falan puan kaybetmiyor bir şekilde.
Biz ise son 7-8 yıldır bu maçlarda düzenli olarak puan kaybediyoruz.

Aykut uyuzu bizden puanını alır kesin.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #785 : 18 Eylül 2021, 20:51:18 »
Çeyrek kadrolu JK 2-0'dan maç çeviriyorsa tam kadrolu JK neler neler yapar. Bu ligin çok üzerinde 4-5 yıldıza sâhipler ve ciddi puan farkıyla şampiyon olmaları normal sonuç. Benim merak ettiğim namağlup mu şampiyon olacakları.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #786 : 18 Eylül 2021, 20:51:19 »
Maçı 3-2ye kadar izledim Fredy 2 gol attırdı beşiktaş'a 2 pas hatası yaptı 2 gol

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #787 : 18 Eylül 2021, 20:54:14 »
hakikaten son 0-2’den 3-2 yaptığımız maç ne zaman ya :D

Efe, şu mesajı lütfen not et. Bak biz 0-2'den maç çevirip 3-2 alalım, nasıl olur da 0-2 geriye düşeriz bak çevirine kadar götümüz çıktı, GS ya da BJK olsa çok rahat 5-0 yaparlardı demezse bazıları, beni siksinler şu forumda.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2021, 20:54:51 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #788 : 18 Eylül 2021, 20:55:34 »
Adamlar kazanmayı biliyor.Biz öyle bir çukura düştük ki böyle bir maçta hayatta çeviremeyiz.Adamlar rakip sayesinde falan puan kaybetmiyor bir şekilde.
Biz ise son 7-8 yıldır bu maçlarda düzenli olarak puan kaybediyoruz.

Aykut uyuzu bizden puanını alır kesin.
Geri düşme abi sende :D senin zaten en büyük özelliğin bu sene ve bundan önceki Pereira dönemi gol yememen zaten bu sene anadolu takımları çok zayıfladı özellikle alanya hatay gibi takımlar kadrolarını hiç geliştiremediler büyük maçlar hiç olmadığı kadar önemli olacak ama sen 34-35 hafta kala izlemiyorum dersen komik olur geçen senede 10 kişilik k.gümrüğe yenildiler yada agücü maçında 2-0dan 2-2 berabere kaldılar futbolda her şey var

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #789 : 18 Eylül 2021, 20:59:26 »
Ben Ersun Hoca'yı çok severim ama bu kadar eksik takımada maç verilmez bıraksın bu işi cidden ayıp yani stoperinde topal sağ bekinde sakatlanana kadar necip sonra nskala olan takıma karşı 2.yarı ne yaptılar anlamıyorum Fredy'e de tebrikler
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2021, 21:00:01 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #790 : 18 Eylül 2021, 21:01:03 »
Geri düşme abi sende :D senin zaten en büyük özelliğin bu sene ve bundan önceki Pereira dönemi gol yememen zaten bu sene anadolu takımları çok zayıfladı özellikle alanya hatay gibi takımlar kadrolarını hiç geliştiremediler büyük maçlar hiç olmadığı kadar önemli olacak ama sen 34-35 hafta kala izlemiyorum dersen komik olur geçen senede 10 kişilik k.gümrüğe yenildiler yada agücü maçında 2-0dan 2-2 berabere kaldılar futbolda her şey var
Ben güvenemiyorum geçmiş 7 yılı göz önünde bulundurduğumuzda.BJK çok iyi kadro kurdu,GS pusuda bekliyor,TS bir şekilde kazanıyor ve sadece biz güven vermiyoruz.Ben Vitor’a güveniyorum ama Fenerbahçe’ye güvenemiyorum.Yıllardır yaşattıkları hayal kırıklıkları yüzünden;eminim ki yine en önemli maçlarda bol bol puan kaybedeceğiz ve geriden takip etmeye devam edeceğiz.
Üzülüyorum Sivas gibi maçlarda yaşadığımız puan kayıplarına.
Bu Antalya’da nasıl başardı bu skoru onları da tebrik etmek gerek.
Vitor dönemi en büyük şansımız dediğin gibi gol yemiyoruz ama hücum anlamında da üretken olduğumuz söylenemez.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #791 : 18 Eylül 2021, 21:02:11 »
Efe, şu mesajı lütfen not et. Bak biz 0-2'den maç çevirip 3-2 alalım, nasıl olur da 0-2 geriye düşeriz bak çevirine kadar götümüz çıktı, GS ya da BJK olsa çok rahat 5-0 yaparlardı demezse bazıları, beni siksinler şu forumda.
:D orası öyle abi haklısın valla

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #792 : 18 Eylül 2021, 21:09:25 »
Ben güvenemiyorum geçmiş 7 yılı göz önünde bulundurduğumuzda.BJK çok iyi kadro kurdu,GS pusuda bekliyor,TS bir şekilde kazanıyor ve sadece biz güven vermiyoruz.Ben Vitor’a güveniyorum ama Fenerbahçe’ye güvenemiyorum.Yıllardır yaşattıkları hayal kırıklıkları yüzünden;eminim ki yine en önemli maçlarda bol bol puan kaybedeceğiz ve geriden takip etmeye devam edeceğiz.
Vitor dönemi en büyük şansımız dediğin gibi gol yemiyoruz ama hücum anlamında da üretken olduğumuz söylenemez.
Sevgili kardeşim siktir et yahu. Beşiktaş 3-0 yenik olsa 4-3 yenerdi. Hatta iddia ediyorum. Maça 5-0 yenik başlasa yine büyük ihtimal cevirirdi. Milletin yeni oyuncularının hiç bir zaman zamana ihtiyacı olmuyor. Bizimkilerin ise zamana ihtiyaci olmadığı zaman olmuyor.
Bekle bekle bekle. 8 yıl olmuş. Şapkadan kimler çıktı yine. Hala basaksehir maçında onu bunu dinlendirelim, puan kaybı önemli değil, daha çok erken vs gibi laflar görüyorum. Taraftarı da aynı, başkanı da, yoneticisi de. Ne diye yoruluyoruz ki biz. Bir erkek basket vardı onu da sikti attı adam. Şimdi napalim bayan basketle falan kendimizi tatmin ediyoruz biz de.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2021, 21:09:54 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #793 : 18 Eylül 2021, 21:13:48 »
Öyle bir yorum yaptın ki bizim takım bu sene leş 1g 2b 1m var sanacam saydığın Bjk hariç Gs ve Ts bizden defolu takımlar oynadıkları maçların hepsini de izledim takım içinden de bu sorunları çözmeleri kolay değil seni Vitor değil sahadaki futbolcular kurtaracak bu takım daha 2 gün önce Almanya'da taş gibi top oynuyor mesela nasıl bu moda giriyor camiamız bende bunu anlamıyorum Sivas'ı geçsek herkes çoşacaktı takıldık bittik havasında herkes bu kırılganlığı çözmek asıl mesele bj Sivas bu ligin en iyi 5 takımından biri oturmuş takım sana maç günüde dedim 2 hafta bu maça hazırlandılar puana acil ihtiyaçları var diye bizim o kadar eksik sakatımız vardı üstelik yep yeni kadroyla çıktık 2-3 idman yapmıştır tüm takım ön tarafta kim oynayacak desen Vitor bile bilmiyordur nasıl üretken olacaksın bir uyum sağlamadan futbolda hücumu oturtmak daha zordur bizim ön taraf daha da zor 6-7 tane 11 oyuncusu var
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2021, 21:23:42 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #794 : 18 Eylül 2021, 21:28:37 »
Öyle bir yorum yaptın ki bizim takım bu sene leş 1g 2b 1m var sanacam saydığın Bjk hariç Gs ve Ts bizden defolu takımlar oynadıkları maçların hepsini de izledim takım içinden de bu sorunları çözmeleri kolay değil seni Vitor değil sahadaki futbolcular kurtaracak bu takım daha 2 gün önce Almanya'da taş gibi top oynuyor mesela nasıl bu moda giriyor camiamız bende bunu anlamıyorum Sivas'ı geçsek herkes çoşacaktı takıldık bittik havasında herkes bu kırılganlığı çözmek asıl mesele bj Sivas bu ligin en iyi 5 takımından biri oturmuş takım sana maç günüde dedim 2 hafta bu maça hazırlandılar puana acil ihtiyaçları var diye bizim o kadar eksik sakatımız vardı üstelik yep yeni kadroyla çıktık 2-3 idman yapmıştır tüm takım ön tarafta kim oynayacak desen Vitor bile bilmiyordur nasıl üretken olacaksın bir uyum sağlamadan futbolda hücumu oturtmak daha zordur bizim ön taraf daha da zor 6-7 tane 11 oyuncusu var
Samet ben de bunu anlamıyorum.Rossi dediğimiz adam MLS’ten hazır şekilde gelmedi mi? Berisha Salzburg’ta oynayan bir topçu değil miydi?
Aklım almıyor benim,adamlar yıllardır oynamayan adamı bile diriltiyorlar ama bize gelen adamlar nedense hep uyum sürecine giriyor.

Sivas maçı kırılma noktası değil ama bizim camianın özgüven eksikliği olduğu için bizim takılmadan gözdağı vererek gitmemiz lazım.

Vitor ise Muhammed ısrarından vazgeçmeli bence.Artık net topçular geldi mevkilere ve net bir hücum hattı ile oturtmak lazım.

Samet adamlar puan kaybetmiyor ama biz sağlam oynayarak kaybediyoruz.

@iloturo,İlhan abi kadın basketbolda da Ciak sorunlu çıkınca umutlandık Yoksa onda da sağolsunlar berbat tercihlerde bulundular.
Kadın voleybolda da artık Arina’yı falan izleyeceğiz.
Djordjevic gidene kadar erkek basketbol ile zaman kaybetmem.
FENERBAHÇE