Gönderen Konu: Türkiye Süper Ligi  (Okunma sayısı 187610 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Türkiye Süper Ligi
« Yanıtla #795 : 18 Eylül 2021, 21:44:26 »
Samet ben de bunu anlamıyorum.Rossi dediğimiz adam MLS’ten hazır şekilde gelmedi mi? Berisha Salzburg’ta oynayan bir topçu değil miydi?
Aklım almıyor benim,adamlar yıllardır oynamayan adamı bile diriltiyorlar ama bize gelen adamlar nedense hep uyum sürecine giriyor.

Sivas maçı kırılma noktası değil ama bizim camianın özgüven eksikliği olduğu için bizim takılmadan gözdağı vererek gitmemiz lazım.

Vitor ise Muhammed ısrarından vazgeçmeli bence.Artık net topçular geldi mevkilere ve net bir hücum hattı ile oturtmak lazım.

Samet adamlar puan kaybetmiyor ama biz sağlam oynayarak kaybediyoruz.

Rossi hakkında yorum yapamam izlemedim ama Berisha sakatlıktan çıkıp geldi bize gelmeden önce 30dk oynadı burada mesele hazır olması değil iki ligin arasındaki kalite farkı, atıyorum 5 büyük ligden topçu getirirsen zorlanmaz ama Avusturya-Belçika-Hollanda ligleri yumuşak 1-2 maça lige alışır Berisha için konu açıldı ben oradada dedim bu zamana kadar tek sıkıntısı sertlik yaşamaması aynı şey Rossi içinde geçerli
Puan kaybetmeyen takım yok ligde 3 hafta önce Antep'e takıldı Beşiktaş Gs 2-0dan Paşa'ya maç vermedi mi ee takılıyorlarmış demek ki

Şuan hocanın yapacağı şey ön tarafta en kötü 2 kişiyi belirlemek olacak 3.isime de form durumuna göre karar verecek
Muhammed o gün adam yok diye oynadı mecburiyetten Novak ve Ferdi yoktu 1 saat önce F.Demirkol'u dimledim kimseyi bulamamışlar mecbur oynatmışlar belki Kapacak denenirdi ama hiç maça çıkmadı diye mi oynatmadı bilmiyorum bende dedim maç önü Serdar-Muhammed hattı risk diye yapacak bir şey yoktu
2.Milli maç arasından sonra kasım ayıyla beraber lig şekillenecek fikstürler zorlaşacak kış gelecek Avrupa dönüşü vs o zaman göreceğiz kim iyi bakalım her takıma zaman lazım çok sakat eksik oluyor bizim sistem ve kadro değişti ama Beşiktaş'ın bir tek Abou değişti mesela daha oturaklı şimdilik oda etkiliyor taraftarımızı
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2021, 21:46:16 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #796 : 18 Eylül 2021, 22:05:11 »
Bu tip maçlar şampiyonluğu getiriyor işte.Biz şöyle ne zaman maç aldık.

Basının gazına gelmeyelim.Şeçen seneden azcık farklıyız.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2021, 22:05:30 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #797 : 18 Eylül 2021, 22:51:07 »
Ben Ersun Hoca'yı çok severim ama bu kadar eksik takımada maç verilmez bıraksın bu işi cidden ayıp yani stoperinde topal sağ bekinde sakatlanana kadar necip sonra nskala olan takıma karşı 2.yarı ne yaptılar anlamıyorum Fredy'e de tebrikler

şu tiyatroyu görünce insan futboldan soğuyor, futbol izlemeyi de bundan bırakmıştım her şey kurgudAn ibaret,

ersun da bunun bir figüran olmuş‚ normal bir ligde o antakya böyle oynamazdı bize karşı oyunlarını gördük ersun gidip adam değiştiriyor ne hikmetse ve kontra gol yiyorlar;

iki tane al da at diye ikram ediyorlar tam bir tiyatro Sergen de bunu biliyor ki saçma sapan kadro ile çıkıyor maça.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #798 : 18 Eylül 2021, 23:22:03 »
şu tiyatroyu görünce insan futboldan soğuyor, futbol izlemeyi de bundan bırakmıştım her şey kurgudAn ibaret,

ersun da bunun bir figüran olmuş‚ normal bir ligde o antakya böyle oynamazdı bize karşı oyunlarını gördük ersun gidip adam değiştiriyor ne hikmetse ve kontra gol yiyorlar;

iki tane al da at diye ikram ediyorlar tam bir tiyatro Sergen de bunu biliyor ki saçma sapan kadro ile çıkıyor maça.
Benim isyanımda Antalyaspor'a başta Ersun'a abi sende yazmışsın 2-0 önde olan takım nasıl böyle kontra yer saçmalık üstüne 45de Gökdeniz çıkıyor geçen sene Antalya sisteminin çalışmasını sağlayan 1 numaralı oyuncuydu Gökdeniz. Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam ümit milli takımda sakatlandı o sakatlıkla Antalya' nın düşüşü başladı acayip press yapıyor kontrada fark yaratıyordu tam onluk maç oldu çıkardı çocuğu üstüne Fredy şov yapınca iş bu hale geldi. 2.Lig takımı koysan 30 dk 3 tane yemezdi büyük iş valla

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #799 : 19 Eylül 2021, 17:53:51 »
Candeias attı Alanya maçı aldı özellikle Babacar acayip rahatlattı takımı

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #800 : 21 Eylül 2021, 20:23:04 »
20 takım mı lig yine komedi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #801 : 21 Eylül 2021, 20:42:06 »
Malatya'da oynayan Mounir neymiş böyle yürüyerek adam geçiyor

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #802 : 21 Eylül 2021, 20:52:29 »
6 puan oldu fark.Panik butonuna bastık dikiş tutmayabilir.Adamlardaki oyuncular dehşet.Ligin çok üstünde kadroları.Adamlar 1'inci sınıf oyuncular alırken bizim başkan yönetim akşam pazarında ne varsa onu alıyor.

Crespo-Meyer gibi.Olmuyor.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 20:54:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #803 : 21 Eylül 2021, 21:10:21 »
Şu an şok terapi başkanın istifasıdır yada bırakıp olağünüstü seçime gitmektir.Belki şok terapi kendimize getirir.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #804 : 21 Eylül 2021, 21:33:48 »
6 puan oldu fark.Panik butonuna bastık dikiş tutmayabilir.Adamlardaki oyuncular dehşet.Ligin çok üstünde kadroları.Adamlar 1'inci sınıf oyuncular alırken bizim başkan yönetim akşam pazarında ne varsa onu alıyor.

Crespo-Meyer gibi.Olmuyor.

Doğru söze ne hâcet. İşte kötü olan bu, Ali Koç bizi vasat oyunculara alıştırdı. 3 senedir getirdiği oyuncular için ortak bir yorum var, ''scoutlar çok iyi demiş, patlama yapma ihtimali yüksek'' vs vs. Çok kızdığımız Aziz Yıldırım bizi kimlere alıştırmışken Ali Koç vasatlarla doldurdu kulübü. Futbol iyi oyuncularla oynanır, bu budur.

8 eylüle kadar adı bizimle anılan Paulinho 18 eylülde boşa çıktı. Zajc'ı 2-3 milyona satıp Meyer'e hiç bulaşmayıp boşa çıkacak Paulinho'yu 500 bin euro'ya getirmek çok mu zordu? Hayır yâni bu kadarını bile başaramıyorsan o koltukta oturmayacaksın Ali Koç.

Ne diyim, aynı şeyleri yazmaktan ben sıkıldım, Ali Koç aynı beceriksizlikleri yapmaktan sıkılmadı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #805 : 21 Eylül 2021, 21:59:16 »
3-3 oldu geçen maç 2-0dan çevirince çoşanları piste alalım hadi bu maçın döneceğinden de emin miydiniz :D yoksa
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 21:59:44 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #806 : 21 Eylül 2021, 22:01:10 »
Life line olur mu yani hayat öpücüğü.Çok büyük olay bu.Yıldızlar topluluğu Beşiktaşa.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 22:01:30 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #807 : 21 Eylül 2021, 22:01:30 »
Beşiktaşım be, uzay takımı be, 3-0'dan dönüp son 30 dakikada 3 gol bulup maçı kurtardılar. Süper takım olum, bu takımı kimse yenemez, bak 3-0'dan bile dönüyorlar, biz ne zaman döneceğiz.

Puan farkı da 12 oldu, lig bitti.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 22:02:04 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #808 : 21 Eylül 2021, 22:02:35 »
Demir iyi takım kaç takım döner.Lig zayıf biz çözemiyoruz rakipleri.Giresunu yenebilecekmiyiz.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #809 : 21 Eylül 2021, 22:03:41 »
ee şimdi lig yeniden başladı herhalde tom abi izlesek mi acaba