Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 425613 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Tenis
« Yanıtla #75 : 05 Temmuz 2014, 17:26:46 »

Wimbledon Tenis Turnuvası tek kadınlar finalinde Çek Petra Kvitova,  Kanadalı Eugenie Bouchard'ı 6-3 ve 6-0'lık setlerle 2-0 mağlup ederek kariyerinin ikinci Wimbledon şampiyonluğuna uzandı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #76 : 05 Temmuz 2014, 21:59:20 »
Djokovic alir bence O0
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2014, 22:00:04 Gönderen: exex »

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #77 : 06 Temmuz 2014, 03:16:26 »
Petra Kvitova-Eugenie Bouchard maçı sadece 56 dakika sürmüş. Wimbledon gibi bir turnuvanın ismine yakışmayan bir sonuç. Organizatörlerin yerinde olsam Eugenie Bouchard'ı bir daha Wimbledon'a kabul etmem. Böyle rezillik mi olur yahu.. Wimbledon'un da bir ağırlığı, geleneği var yani...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #78 : 06 Temmuz 2014, 14:12:19 »
Petra Kvitova-Eugenie Bouchard maçı sadece 56 dakika sürmüş. Wimbledon gibi bir turnuvanın ismine yakışmayan bir sonuç. Organizatörlerin yerinde olsam Eugenie Bouchard'ı bir daha Wimbledon'a kabul etmem. Böyle rezillik mi olur yahu.. Wimbledon'un da bir ağırlığı, geleneği var yani...

Bouchard daha 19 yaşında ve mental olarak finali kaldıramadı
ama en az10 sezon ilk 10da olacaktır
bence ileride mahcubiyet duyacağın bir yorum yapmışsın
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #79 : 06 Temmuz 2014, 18:38:21 »
Federer 2 set puanını çevirip 9-7 lik tiebreakle ilk seti almıştı ama Djokovic setlerde 2-1 öne geçti.

Çevrimdışı ConsultaNt

• Üye
« Yanıtla #80 : 06 Temmuz 2014, 19:26:53 »
Setlerde durum 2-2 oldu. Fedex maç sayısı çevirdi üstüne 2 kez servis kırıp 7-5 bitirdi. Maçın 4. setinde toplamda Cokoviç 2, Federer 3 kez servis kırdılar. Önce Cokoviç kırdı, Federer yanıt verdi daha sonra Cokoviç bir kez daha servis kırdı, maç sayısı kullandı ama Federer yetişti. Müthiş müsabaka oluyor yine.
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2014, 19:27:35 Gönderen: ConsultaNt »

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #81 : 06 Temmuz 2014, 20:15:53 »
Federer kaybetti  >:(
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #82 : 06 Temmuz 2014, 20:39:04 »
5-2den seti çevirip 2-2ye getirmesi bile olaydır Federer'in
Bu yaşlarda bu kademeleri oynaması ise ayrıca saygıyı hakediyor
neticede Djokovic kazandı, Federer'in ihtimalen son Gr.Slam finaliydi, benim de gençlikten yaşlılığa geçişimin resmidir :)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #83 : 06 Temmuz 2014, 23:00:36 »
Kazandı benim adam, ama Federer seyretmeyeli epey bi toparlamış, çok güzel oynadı finalde de takdir ettim. Finali kazanabilirdi de, en büyük özelliği gerçekten beyniyle oynuyor bu oyunu. Muhteşem bir final oldu helal olsun her ikisine de :)

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #84 : 07 Temmuz 2014, 00:30:17 »
Djokovic maç sonu "Bugün burada kazanmama izin verdiğin için teşekkür ederim." demiş Federer için. Çok öncelerini bilmiyorum ama bu üçlüyü aynı anda seyretmek her yönden büyük şans bence.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #85 : 07 Temmuz 2014, 00:54:09 »
Federer'in son 18 GS'de sadece 1 şampiyonluğu bulunuyor.
Wimbledon'da 1948'den beri şampiyonluk puanı çevirip şampiyon olan tenisçi yok.Federer buna çok yaklaşmıştı.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #86 : 09 Temmuz 2014, 19:06:35 »
Çağla Büyükakçay ilk sette 6 set puanından yaralanamadı ve 7-5 kaybetti.
2.seti 6-3 kazandı.Final setinde ise üste üst 2 kez maç puanından yararlanamayıp elendi.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #87 : 30 Temmuz 2014, 17:04:19 »
daha önce hiç bu konuya yazmamıştım.ilk kez yazayım dedim.tenise ilgiliyimdir nomalde.gördüğüm bir haber beni şaşırttı.fanatik bir andy murray taraftarıydım.djokovic e ise hiç sempati duymazdım.tabiki herkesin dininden kendisi sorumludur ama adam müslüman oluyormuş.adama gerçekten bayağı sempati duymaya başladım.biraz garip geldi bana
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2014, 17:04:59 Gönderen: active »

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #88 : 30 Temmuz 2014, 20:43:27 »
O olay yalan..

Bosnalı bir dalga geçme sitesinin yazdığı bir şey. Öyle bir şey yok.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #89 : 31 Temmuz 2014, 12:09:27 »
daha önce hiç bu konuya yazmamıştım.ilk kez yazayım dedim.tenise ilgiliyimdir nomalde.gördüğüm bir haber beni şaşırttı.fanatik bir andy murray taraftarıydım.djokovic e ise hiç sempati duymazdım.tabiki herkesin dininden kendisi sorumludur ama adam müslüman oluyormuş.adama gerçekten bayağı sempati duymaya başladım.biraz garip geldi bana

Güzel kardeşim asıl senin bakış açın çok saçma geldi bana, sevmediğin bir insanı sırf müslüman oluyor diye sevmek biraz abes birşey. Bak müslümanız deyip müslüman Türkleri kesiyorlar Irakta, bunların neresi müslüman, şimdi sırf müslümanız diyorlar diye o teröristleri sevmemiz mi gerekiyor. İsrailin yaptığı nasıl katliamsa diğeri de katliamdır. Önemli olan din milliyet vs gözetmeksizin insanlardan bir insan olabilmektir. Yaratılanı gerçekten yaradandan ötürü sevebilmektir :)