Gönderen Konu: Fenerbahçe Erkek Voleybol Kupa Maçları  (Okunma sayısı 16844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: ST Voleybol Şampiyonlar Kupası 15.10.2014 - [17.30]
« Yanıtla #60 : 15 Ekim 2014, 20:24:44 »
Takımın mücadelesinden memnunum, şu kısıtlı kadroyla iyi oynadık. Form yakalarsak iyi olur...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : 15 Ekim 2014, 20:50:18 »
Halkbankası geçen seneye oranla güç mü kaybetti güç mü kazandı o konuda bir şey söyleyemiyorum ancak Türkiye ligi onların idman maçları yaptığı bir lig olur. Arkas zorlar mı sadece onları da görmek lazım.
Bizim takıma söyleyecek bir şey yok. Güçleri bu. Daha fazlası olmaz. O nedenle eleştirilecek bir yanları yok.
Hakan Dinçay efendinin gözü aydın olsun. Bahaneyle geçen seneki son maçta yapılan hakem hatasını bahane edip amaçsız bir sezona başlattılar şubeyi.

şu açıdan haklısın güç kaybetse de güç kazansa da türkiye liginde onları zorlayacak biraz biz biraz arkas olur harici antreman temposu devam eder.
Ulaş da takıma şimdilik cuk uymuş gibi duruyor

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #62 : 15 Ekim 2014, 23:46:35 »
Ulaşın bişey yapmasına gerek kalmadı..Servis ile yendiler bizi.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #63 : 16 Ekim 2014, 08:46:38 »
Halkbankası geçen seneye oranla güç mü kaybetti güç mü kazandı o konuda bir şey söyleyemiyorum ancak Türkiye ligi onların idman maçları yaptığı bir lig olur. Arkas zorlar mı sadece onları da görmek lazım.
Bizim takıma söyleyecek bir şey yok. Güçleri bu. Daha fazlası olmaz. O nedenle eleştirilecek bir yanları yok.
Hakan Dinçay efendinin gözü aydın olsun. Bahaneyle geçen seneki son maçta yapılan hakem hatasını bahane edip amaçsız bir sezona başlattılar şubeyi.
Amaç cl de devam edemezsek bile cev de kupayi almak olmali...ligde de sonuçta final grubunda olacagiz..bakalim göreceğiz ne olacak...

Ben dünkü maçla ilgili olarak nikicin hücumda iyi ama sokolovun servislerinde aciz kaldigini gördüm..umarim bu macliktir. Serkan zaten ayni...
Ama dun arslan kesinlikle çok kotu bir mac oynamadi...takimi servis karsiligi geldiğince dengeli oynatti...1-2 kisine yigmadi oyunu...
Ama servis karsilayamadik...
Bence castellani bin bize yapacagi en büyük koyak metinden 4 numara yaratmak olur..çok farkettirir..keşke olsa. Artik seneye de Sokolov bizde olsa diyorum içimden...çok fena adam..
Ulaş konusuna gelince..keçiye abdurrahman celebi dersin ya misal...arslandan daha kaprisli ve problemli bence..yillardir dolasiyor..hicbir takimda 2 seneden fazla tutunamadi...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #64 : 16 Ekim 2014, 09:41:33 »
Şu kritik yerlerde kaçırılan servisleri oldum olası anlayamadım.

4.sette 7-2'lik seri ile seti uzatmaya taşıdık.  Herşey bitti denilen bir anda bu inanılmaz dönüşümüzü Arslan'ın kaçan servisi mahfetti. Ve ardından  verdiğimiz sayı ile maçı ve kupayı hediye ettik. Arslan orada riskli servis atacağına garanti servis atsaydı sonuç çok farklı olabilirdi. Tam bloklarımız çalışmaya başlamış, oyuncularımızın motivasyonu yükselmiş ve rakip paniklemişken bu kaçan servis! Kötü oldu.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #65 : 16 Ekim 2014, 09:56:09 »
Amaç cl de devam edemezsek bile cev de kupayi almak olmali...ligde de sonuçta final grubunda olacagiz..bakalim göreceğiz ne olacak...

Ben dünkü maçla ilgili olarak nikicin hücumda iyi ama sokolovun servislerinde aciz kaldigini gördüm..umarim bu macliktir. Serkan zaten ayni...
Ama dun arslan kesinlikle çok kotu bir mac oynamadi...takimi servis karsiligi geldiğince dengeli oynatti...1-2 kisine yigmadi oyunu...
Ama servis karsilayamadik...
Bence castellani bin bize yapacagi en büyük koyak metinden 4 numara yaratmak olur..çok farkettirir..keşke olsa. Artik seneye de Sokolov bizde olsa diyorum içimden...çok fena adam..
Ulaş konusuna gelince..keçiye abdurrahman celebi dersin ya misal...arslandan daha kaprisli ve problemli bence..yillardir dolasiyor..hicbir takimda 2 seneden fazla tutunamadi...

Amaç Cev cup olmalı ancak bir de görünen gerçekler var. Biz o grupta kuvvetle ihtimal sonuncu oluruz. Galibiyet alır mıyız şüpheli. O nedenle de Cev'den devam edebileceğimizi de sanmıyorum.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Erkek Voleybol Kupa Maçları (2014/15)
« Yanıtla #66 : 21 Ekim 2014, 16:22:52 »

Süper Kupa (Türkiye Kupası)

2014-2015 Sezonu Süper Kupa (Türkiye Kupası) Çeyrek Final kura çekimleri bugün yapıldı.

Çeyrek Finalde Fenerbahçe nin rakibi Ziraat Bankası oldu. İlk maç deplasmanda ikinci maç İstanbul da oynanacak.

Çeyrek Final 1. Maç: 26-27 Kasım 2014

Çeyrek Final 2. Maç: 24-25 Şubat 2015
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Erkek Voleybol Kupa Maçları (2014/15)
« Yanıtla #67 : 05 Kasım 2014, 16:54:29 »

2014-2015 Sezonu Süper Kupa (Türkiye Kupası) Çeyrek Finalde Fenerbahçe nin rakibi Ziraat Bankası oldu.

İlk maç deplasmanda ikinci maç İstanbul da oynanacak.

Çeyrek Final 1. Maç:

26 Kasım 2014
18.00 Ziraat Bankası – Fenerbahçe
Ankara (Başkent)

Çeyrek Final 2. Maç:

25 Şubat 2015
17.00 Fenerbahçe – Ziraat Bankası
İstanbul (Burhan Felek)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

2014-2015 Sezonu Süper Kupa (Türkiye Kupası) Çeyrek Finalde Fenerbahçe nin rakibi Ziraat Bankası, ilk maç deplasmanda oynanacak.

Çeyrek Final 1. Maç:

26 Kasım 2014 Çarşamba

18.00 Ziraat Bankası – Fenerbahçe Sports Tv Canlı
Ankara (Başkent)

Rövanş maçı 25 Şubat 2015 de.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Bunlarla yaptığımız son 8 maçın hepsini kazandık.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

1.set Ziraat Bankası 22-25 Fenerbahçe
FENERBAHÇE

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
Bir seriyle öne fırladık tekrar yakalandık ancak setin sonunu iyi bitirdik. 25-22 1-0 öndeyiz
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

2.set Ziraat Bankası 15-25 Fenerbahçe
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

3.set Ziraat Bankası 25-20 Fenerbahçe
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
4. sette durum nedir?
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2014, 19:43:37 Gönderen: Zihinbaz13 »
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem