Gönderen Konu: Milli Takımlar  (Okunma sayısı 32109 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Milli Takımlar
« : 30 Ağustos 2014, 19:36:50 »
İzlanda ile gerçekleştirecek 2016 Avrupa Şampiyonası eleme karşılaşmasının aday kadrosu açıklandı.

Alıntı
Kaleciler: Onur Kıvrak (Trabzonspor), Mert Günok (Fenerbahçe), Volkan Babacan (İstanbul Başakşehir)

Savunma: Ömer Toprak (Leverkusen), Ersan Gülüm (Beşiktaş), Hakan Balta (Galatasaray), Tarık Çamdal (Eskişehir), Gökhan Gönül (Fenerbahçe), İsmail Köybaşı (Beşiktaş), Caner Erkin (Fenerbahçe), Semih Kaya (Galatasaray)

Orta Saha: Ozan Tufan (Bursaspor), Mehmet Topal (Fenerbahçe), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Selçuk İnan (Galatasaray), Emre Belözoğlu (Fenerbahçe), Hakan Çalhanoğlu (Leverkusen)

Forvet: Arda Turan (Atletico Madrid), Olcay Şahan (Beşiktaş), Mustafa Pektemek (Beşiktaş), Burak Yılmaz (Galatasaray), Mevlüt Erdinç (St. Etienne), Ahmet İlhan Özek (Karabük), Olcan Adın (Galatasaray)

Volkan Demirel ve Tolga Zengin'in yerine Volkan Babacan'ın olmasına şaşırdım.Alper Potuk, Salih Uçan ve Umut Bulut da kadroda olmalıydı.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Ynt: Milli Takımlar
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2014, 22:21:06 »
İzlanda ile gerçekleştirecek 2016 Avrupa Şampiyonası eleme karşılaşmasının aday kadrosu açıklandı.

Volkan Demirel ve Tolga Zengin'in yerine Volkan Babacan'ın olmasına şaşırdım.Alper Potuk, Salih Uçan ve Umut Bulut da kadroda olmalıydı.

Volkan malum nedenden dolayı, Tolga ise sakat olduğu için alınmadı sanırım Özcan Hocam.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2014, 22:46:01 »
Ozan Tufan var, Salih Uçan yok, nedenini çok merak ediyorum.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2014, 08:46:33 »

Volkan Babacan ne abi yuh yani

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4 : 01 Eylül 2014, 01:45:30 »
Yalnız Volkan 1 senedir çok iyi performans sergiliyor..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2014, 06:46:07 »
Alper ve Salih şu takımda nasıl oynamaz anlamıyorum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2014, 07:39:58 »
Maçı izlemedim. Aynı saatte Amerika-Slovenya basket maçı vardı. Özetlerden gördüğüm kadarıyla Trabzon'un "kıvrak" kalecisi eline yüzüne bulaştırmış. Bunların Fenerbahçe maçlarında panter olacağı tutuyor. Elin İzlanda'sını görünce hiç sıkmadan gevşetiveriyorlar. Şu golleri Volkan yese ip çekilir. Ki Fenerbahçe formasıyla benzer golleri yediğinde başkası değil, ilk biz eleştiriyoruz zaten. Ama ne hikmetse Terim'in kadro seçimlerinin dokunulmazlığı var. Gazeteciler "bu ne ya" demeye, soru yöneltmeye korkuyor.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2014, 18:01:10 »
hakan abi haklisin haksizsin demiyorum ama volkanbence su anda bu ligdeki en kova kalecidir.tolga sakatken onurdan baska kim oynayabilirdi ki eldeki kadro belli.onun icin trabzonlu diye cok yuklenmemek gerek.dun kotu olan bi tek onur da degildi.caneri gokhan emresi buragi ardasi selcugu hepsi kotu.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2014, 20:44:16 »
Neden rahatsiz oluyoruz birakin Fenerliler cagirilmasin su les milli takima. Bakin Caner gitti sakatlandi geldi. Keske bizim oyunculari hic begenmese Imparatore.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9 : 14 Eylül 2014, 12:09:28 »
Benim midemi bulandıran, Volkan'ın performansı nedeniyle değil; sadece Melo olayı sonrası oluşan Galatasaray lobisi nedeniyle çağrılmamış olduğunu düşünmem... Geçmişte de benzer formsuz dönemleri vardı Volkan'ın ve bütün bunlara rağmen davet alırdı. Ama bu defa Melo ve sokak köpekleri gündemi olduğu için alınmadı. Yoksa ben teknik adam olsam ben de almam Volkan'ı; ama performansı nedeniyle almam. Oysa Terim bu tür seçimleri yaparken çok iyi biliyoruz ki, oyuncuların kulüp performanslarına takılmaz. Fenerbahçe'de forma bulamayan Tümer Metin'e zamanında Milli Takımda göz kırpmadan ilk 11 görevi verirdi. Daha çok örnek var. Bu sebeple midem bulanıyor. Volkan performansı nedeniyle değil, Melo denen yaratık ve onun destekçileri nedeniyle kesik yedi. Sıkıntı burada...

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #10 : 16 Eylül 2014, 15:45:46 »
Su Izlandadaki Halfredsson'u benden baska begenen var mi?Adami tipiyle,fizigiyle,oyun tarziyla tam Gravesen'e benzettim.30 yasindaymis,Serie A 'da oynuyormus gerci ama soyle adamlari bulsak ucuz sonra parlatip satsak uzerine para kazanip.

Transferde de bu sene kimi alamadiysak seneye listenin en basina koyuyoruz yillardir,ayni adamlar donup duruyor listede,ki bunlar Aziz Yildirim'in gururundan kaynaklaniyor bence.Kafaya taktigi adami istedi de alamadi demesinler diye pesinden kosup duruyor.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #11 : 10 Ekim 2014, 23:56:41 »
su yabanci sayisi serbest kalsin milli takim gram umurumda degil.bu ruhsuzlarla futbol hsrici herseyi konusmaktansa yabancilarla turk futbolcularinin olmadigi turk futbolunu konusmaya izlemeye raziyim.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2014, 01:02:41 »
Yıldırım Demirören'i,kulüp başkanları,futbolcusu,medyası sağ olsun! Türk futbolunun içine ettiler,Türk futboluna el fatiha.Yabancı sayısını serbest bırakacağına azaltan başkanıyla,çok çalıştırıyor diye teknik direktörünü kovduran Türk futbolcusu zihniyetiyle bu ülkeden hiçbir zaman cacık bile olmayacak.Tek yol yabancı sayısını serbest bırakmak.Böyle devam ederse 100bin €uro alamayacak Türk oyuncular 2-3 milyon € alıp yatmaya devam edecek,ama az paraya oynarlarsa sürekli çırpınıp,debelenip kendini geliştirecekler,istedikleri parayı veren olmazsa da  yurt dışına açılıp kendini geliştirecekler.Bugün sahanın en iyisi Ozan 2 sene sonra yüksek bir sözleşmeye imza atsın,bugünkü oynadığı oyunun çeyreğini oynamaz,verdiği mücadelenin çeyreğini göstermez.Yazıklar olsun böyle sisteme,böyle yönetimlere,böyle federasyonlara.Allah akıl dağıtırken şemsiye açanlar bugün Türk futbolunu yönetiyor.

Bir de olaya bizim açımızdan bakarsak bu sene şampiyonlar ligine gidememekle Allah resmen bizi korumuş.Yoksa her maç fark yerdik.Avrupanın en iyi beklerinden denilen Caner'in kanadından her maç bizi perişan eder tüm rakipler avrupada.Gökhan'ın savunma özelliği de gelişeceğine gittikçe geriye gidiyor,önceden ayakta kalırdı,kolay çalım yemezdi,şimdi sürekli kayıp kolay çalım yiyor,bu bir oyuncunun acizleştiğini,geriye gittiğini gösterir,Türk oyunculardan farklı da birşey beklenmezdi zaten.Şimdiden gelecek seneyi planlamak lazım diyeceğim ama bizim yönetim daha yarınını planlayamazken seneyi planlamasını istemek de çok büyük hayalperestlik olur.Eğer seneye avrupaya gidersek daha şimdiden korkmaya başladım açıkçası,Allah sonumuzu hayır etsin.

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2014, 21:53:47 »
Maç başladı,eğer bu seferde yenilirsek veya puan kaybi olursa, Terim out  ;D ;D
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #14 : 16 Kasım 2014, 21:40:18 »
Hırsızlık tepe stadında kale arkasındaki bir takım neseb-i gayrı sahih malum takım taraftarların yaptığı piçlikler nedeniyle Volkan Demirel stadı terk etti.

Sonuna kadar Volkan haklıdır. Helal olsun.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2014, 21:42:01 Gönderen: Hakan Yaman »