Gönderen Konu: 2013-2014 Sezonu Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi  (Okunma sayısı 86258 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: 2013-2014 Sezonu Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi
« Yanıtla #75 : 13 Ocak 2014, 08:57:42 »
Gözde nin 3 senedeki gelişimi muazzam
Kendisinden uzak ara nefret ederim ama guidetti                 sayesinde evrim geçirdi resmen.
Tabi bayanlarda dünya voleybolu bildiğin çöküyor kalite bitiyor yerini güç alıyor
Gözde'nin kendi mevkisinde ilk 5 isim içinde yer aldığı dünya voleybol camiası benim hatirım için kendisine gelip bi sorgulama yapsın lütfen :)
Guidetti ve.Ze ile Türk. Voleybolcularinin gelişimi gorulsun lütfen yasaklar ile oyuncuların seviyesinin yükselmeyeceğini anlamak zor değil.
Polemik yaratmamak adına garay ve en komple ilk 5/6 oyuncu konusunda fikir beyan etmiyorum.  :) :) ;)

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2014, 09:00:00 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #76 : 13 Ocak 2014, 09:44:54 »
besim'im canım hemşom polemik iyidir aslında :)
çok şükür ne sen ne ben ne de başka dostlar olayı ''kişiselleştirmediği '' için polemiklerimizden güzel tespitler çıkıyor ama bu ''en komple '' smaçör polemiğinden birşey çıkmayacağını hissettim 8) 8) 8)

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #77 : 13 Ocak 2014, 09:50:30 »
Garay hakkinda ne demek istedigini iyi anliyorum abi. Pasorle uyumsuzlukta var ama genel olarak formsuz. Ve boyle giderse maalesef bu konuda hemfikir olacagiz.

Birde su var. Brezilyali komple smacorler Avrupa'da fazlasiyla zorlaniyorlar. Dususleri genelde Avrupa'da basliyor. Sonrasinda ise ulkelerine donuyorlar. Gecmiste Mariana ve Jaqueline Italya , Paula ise Rusya'da   Champions League'de final hedefleyen takimlara transfer oldu ama hicbiri bu hedefe ulasamadi. Manset alipta CL de mutlu sona yaklasan Brezilyali , hatirladigim Waleska var o da orta oyuncuydu.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #78 : 13 Ocak 2014, 10:08:05 »
Ben voleyboldan çok bir şey anlamam ama bu takım Garay gelmeden evvel geçen sene kadar kötü oynuyor, kazanırken bile zorlanıyordu. Garay gelince takım olarak gözle görülür seviye atladık. Daha etkili servisler atılıyor, manşette daha az hata oluyor ve seyir zevki artan bir oyun var.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : 13 Ocak 2014, 10:16:10 »
Garay hakkinda ne demek istedigini iyi anliyorum abi. Pasorle uyumsuzlukta var ama genel olarak formsuz. Ve boyle giderse maalesef bu konuda hemfikir olacagiz.

Birde su var. Brezilyali komple smacorler Avrupa'da fazlasiyla zorlaniyorlar. Dususleri genelde Avrupa'da basliyor. Sonrasinda ise ulkelerine donuyorlar. Gecmiste Mariana ve Jaqueline Italya , Paula ise Rusya'da   Champions League'de final hedefleyen takimlara transfer oldu ama hicbiri bu hedefe ulasamadi. Manset alipta CL de mutlu sona yaklasan Brezilyali , hatirladigim Waleska var o da orta oyuncuydu.

belki Sheila ve Mari yi bir nebze ayırabiliriz ama o zamanda italya'da Ze ile beraber çalışmışlardı. ( altı üstü 1 sezon ) 
sen benim ne demek istediğimi anlıyorsun , ben Garay kötü oyuncu filan demedim demem de yanlış anlaşılma olmasın
ama senin de izah ettiğin gibi Brezilyalı oyuncuları özel kılan, değerli kılan birazda kendi sistemleri kendi oyun anlayışları ve kendi memleketleri ,
belki de benim ''komple smaçör '' anlayışım biraz farklı olabilir , ama Garay sonuçta değerli bir smaçör bizim için önemli bir parça ama kendisine çok anlam yükleniyor bunun karşılığını veremez ise insanlarda hayak kırıklığı yaratabilir ..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #80 : 13 Ocak 2014, 10:22:25 »
Ben voleyboldan çok bir şey anlamam ama bu takım Garay gelmeden evvel geçen sene kadar kötü oynuyor, kazanırken bile zorlanıyordu. Garay gelince takım olarak gözle görülür seviye atladık. Daha etkili servisler atılıyor, manşette daha az hata oluyor ve seyir zevki artan bir oyun var.

Abi anlamam diyorsun ama anlayan bir çok insandan daha çok anlıyorsun :) senin gibi zeki ve dolu bir adamın devamlı izlediği bir spor dalından anlamama ihtimali olamaz 8)
Garay tabiki iyi bir oyuncu ayrıca bu takım ile geçen seneki takım olamayan oyuncu topluluğu arasında çok fark var.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #81 : 13 Ocak 2014, 10:35:32 »
Sheila da Scavolini'de iki tane CEV Kupasi aldi diye hatirliyorum. 

manşet alan smaçörlerden bahsetmiş serkan kardeşim izahında.
bende aşağıda açıkladım Ze vardı başlarında :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : 13 Ocak 2014, 10:56:02 »
Besim , günümüz voleybol şartlarında seninle tamamen aynı fikirdeyim :)

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #83 : 13 Ocak 2014, 11:04:49 »

Bayan voleybolunda oyuncu gelmiyor tesbitine katılmıyorum. Özellikle Çin de her yaş grubunda çok değerli voleybolcular var. Brezilya da Gabi, Belçikalı Van Hecke de benim beğendiğim genç oyuncular.
FENERBAHÇE

pasorcaprazi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #84 : 13 Ocak 2014, 18:15:24 »
@sener_nureddin bir de TR de yabancı sınırı olmasa gözde vb leri hangi takımda, ne kadar süre alabilirler bir düşünelim

yazmış olduğun bu yoruma cevap yazarsam eğer kalp kırarım, o yüzden yorum yapmıyorum la havle vela kuvvete :)

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #85 : 13 Ocak 2014, 22:39:03 »
Kosheleva, Gabi ve Jaque var komple smaçör olarak birde Gözdenin Vb dışı aman aman performansını hatırlamıyorum
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2014, 22:39:27 Gönderen: erik2929 »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #86 : 14 Ocak 2014, 22:43:00 »
@sener_nureddin bir de TR de yabancı sınırı olmasa gözde vb leri hangi takımda, ne kadar süre alabilirler bir düşünelim

yazmış olduğun bu yoruma cevap yazarsam eğer kalp kırarım, o yüzden yorum yapmıyorum la havle vela kuvvete :)
  Burak neden bu kadar gerginsin abicim sorun nedir ? Bu uslup Sana yakismiyor.

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #87 : 15 Ocak 2014, 01:24:24 »

kardeş anlaşıldı. sana karşı yorum yazmayı bırak, mesajlarını dahi okumamam gerektiğini bana izah ettiğin için ayrıca teşekkür ederim. sen bu mesajı yazarak kalp kırmamış oldun oyle mi? sonuna bir gülen surat yazmışsın. bir de la havle yazmışsın. gören de öyle bir konu hakkında konuşuyoruz ki vatan meselesi zanneder.

yaşını bilmem. tahsili vb lerini de bilmem. burada olma sebebim FB. ne sensin. ne de seninle muhatab olmak. ben bir şeyi bildiğimi iddia etmedim senin gibi. sadece yazmış olduğun ilk mesajdaki gözde ismini o an çıkaramamıştım. onun için hangi gözde diye yazdım. sen cevaben "beğenemedin mi" yazdın. ben de izah etmeye çalıştım. Ayrıca GÖZDE DENİLEN KİŞİYİ BEĞENME ZORUNLULUĞUM YOK. zaten senin mesajlara yansıyan beğenin GÖZDE ye yeter. bana gerek kalmıyor.

bir daha yazayım GÖZDE yi KARAKTERİNDEN DOLAYI SEVMİYORUM. benim gözümde iyi sporcu olabilmek için bana sıcak gelmesi gerekiyor. BU YÜZDEN HİÇ BİR ZAMAN "BENİM İÇİN" İYİ BİR SMAÇÖR OLMADI. OLMAYACAK. TIPKI NESLİHAN GİBİ. BENİM KRİTERİM BU! TEKRAR EDİYORUM BENİM İÇİN BU BÖYLE. GÖRÜŞ BENİMDİR. TEKRAR EDİYORUM BİLGİLİ OLDUĞUMU DA İDDİA ETMİYORUM. AMA GÖRÜŞÜM BU.

bu görüş seni bağlamaz. beni bağlar. tıpkı senin görüşünün seni bağlayıp beni bağlamadığı gibi. affedersin bir GÖZDE için de bu kadar mesaj çekmek, seninle bu şekilde mesajlaşmak, hele böyle bir nezih ortamda benim için züldür. bir daha sana yorum yapmam. lütfen sen de yapma. böyle ne kalp kırarsın, ne de "la havle" çekmek zorunda kalırsın.
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #88 : 15 Ocak 2014, 01:55:16 »
sener_nureddin bey;

Şöyle iki anketimiz var. Duygularınızı dilediğiniz gibi ifade edebilirsiniz.

http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=182.0

Bir diğeri de şu:

http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=203.0

Bahsettiğiniz o yaratığa verilen oy sayısı beklediğimin altında. Desteğinizi beklerim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #89 : 15 Ocak 2014, 12:19:26 »
hakan abi üstün çabalarından dolayı seni tebrik ediyorum ve seviyorum :)