Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 655000 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: NBA
« Yanıtla #2220 : 23 Haziran 2017, 18:12:44 »
Onu bilmiyorum da Jimmy Butler Minesota'ya gitmiş. Oysa Minesota elindeki gençlere biraz daha zaman tanıyıp tıpkı Warriors'un yaptığı gibi öz draftları etrafında zirveyi zorlayabilirdi. Zach LaVine'i göndermiş dangalaklar.
Abi o çaprazları koparmış galiba.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2221 : 23 Haziran 2017, 18:34:45 »
Tatum geldi hayırlısı.

Dev takas için de, Minnesota soygun yaptı eyvallah ama Rubio - Butler - Wiggins kadar uyumsuz bir üçlü yaratmak bayağı başarı istiyor.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2222 : 23 Haziran 2017, 23:12:40 »
Hoopshype transactions ve rumours kısımlarına bak

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #2223 : 24 Haziran 2017, 00:12:02 »
Tatum geldi hayırlısı.

Dev takas için de, Minnesota soygun yaptı eyvallah ama Rubio - Butler - Wiggins kadar uyumsuz bir üçlü yaratmak bayağı başarı istiyor.

Rubio lavine wiggins üçlüsünden çok daha iyi bir üçlü bence rubio wiggins butler üçlüsü

Lavine ve wiggins sahadayken dış savunma gibi bir şey yapmadıkları için minnesota ligin  en kötü savunma yapan takımlarından biri olmuştu. Butler rubio ikilisi dış savunmayı da toparlar.

Butler 3 wiggins 2 oynar diye tahmin ediyorum Butler bu ligde herkesin aradığı oyuncu tipi önemli olan top paylaşımı diyelim orada da görev koçun bence kağıt üstünde harika bir hamle minnesota için..

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2224 : 24 Haziran 2017, 00:18:53 »
Rubio lavine wiggins üçlüsünden çok daha iyi bir üçlü bence rubio wiggins butler üçlüsü

Lavine ve wiggins sahadayken dış savunma gibi bir şey yapmadıkları için minnesota ligin  en kötü savunma yapan takımlarından biri olmuştu. Butler rubio ikilisi dış savunmayı da toparlar.

Butler 3 wiggins 2 oynar diye tahmin ediyorum Butler bu ligde herkesin aradığı oyuncu tipi önemli olan top paylaşımı diyelim orada da görev koçun bence kağıt üstünde harika bir hamle minnesota için..
Üçü de top elindeyken iyi oynayan, pick and roll oynamayı seven oyuncular. Mesela Rubio yerine yine iyi savunmacı ama yaratıcı değil de şutla bitiren bir oyuncu olsa, veya Wiggins topsuz oyunda çok iyi olsa bayağı iyi bir dış üçlü derdim. Bu haliyle hücumda bayağı hassas dengeler gerektirecek, üzerine kazanma alışkanlıkları olmadığını düşününce Thibodeau'nun işi bayağı zor.

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı dincerorc

• Üye
« Yanıtla #2225 : 28 Haziran 2017, 18:53:43 »
Rockets Cp3'yi almış. Kadronun çok güçlenmiş olduğu kesin ancak kadro yapılanması anlamında pek çözemedim 🤔 Vardır D'Antoni'nin bir bildiği diyelim.

Bir de PG13 alırlarsa seneye batıda kafaya oynarlar.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2226 : 29 Haziran 2017, 17:35:27 »
Golden State 4 silahsorleri muhafaza ettiği sürece kendi ayağına sikmazsa batıdan başka şampiyon çıkmaz. Çünkü Curry'i bile kompanse etsen Draymond'un karşılığını bulmadan yapamazsın.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2227 : 30 Haziran 2017, 10:57:51 »
Chris Paul - Harden bir arada olmaz. Nash - Kobe gibi. Paul oyunu yönetmek isteyen saf bir oyun kurucu ve şutu kimin kullanacağına karar verebildiği kadar büyük; Harden ise bitiriciden çok yaratıcı bir skorer.

Aynısını Nash geldiği zaman demiştim. Konunun Nash'in yaşıyla ilgisi yok; ya Nash, hücumda şutu kimin atacağına karar verici olan emsalsiz saha görüşünden fedakarlık edip, Derek Fisher gibi ceza şutu atacak; ya Kobe köşeye çekilip, Kyle Korver olacak; başka yolu yok demiştim. Epey eleştiri de almıştım.

Haklı çıkmak güzel. Bunda da haklı çıkma olasılığım yüksek.

Çevrimdışı dincerorc

• Üye
« Yanıtla #2228 : 01 Temmuz 2017, 08:02:36 »
Paul George OKC'de. Pacers de, Oladipo ile Sabonis'i almış.
PG, muhtemelen Durant'ın neden ayrılmak istediğini anlayacaktır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2229 : 01 Temmuz 2017, 08:29:55 »
According to a report from Tim Bontemps, the Orlando Magic could have an offer for Ingles prepared worth around $60 million over the next four years.
Amk bize alsak istemem
 Heriflerin verdiği teklife bak ;)

Minesota udph ve denmon düşünüyormuş

League sources indicate that the Warriors and Stephen Curry are on course to strike their five-year, $201 mil "supermax" deal after midnight

Paul George has been traded to OKC, per sources

Can confirm Blake Griffin & Clippers have agreed on a 5-$173 deal. @BA_Turner first. He did not get a no trade clause, per sources

The Lakers spoke with free agents Andre Iguodala and Rajon Rondo tonight, league sources tell @espn.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2230 : 01 Temmuz 2017, 08:47:57 »
With the first Turkish #NBA player! #istbasketfamily 👊✌️@FurkanKorkmazFK https://t.co/F8WMzl3JDW

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2231 : 02 Temmuz 2017, 09:13:34 »
-Geçen sezon Almanya'da sivrilen Theis Boston Celtics ile imzaladı.

-Miami,Boston Hayward konusunda oldukça ısrarcı.

-Kentavious Caldwell Pope ve Otto Porter ya kendi takımlarda ya da Brooklyn Nets'te max kontrata yakın bir kontrat imzalayacak.

-Iggy 3 yıllığına 48 md ye,Curry super-maxla(5-205 sanırım) ve Livingston 3 yıllığına 20 md ye takımda kaldılar.Durant'in fedakarlık yapması bekleniyor.

-Nuggets Love konusunda neredeyse 5-6 yıldır süregelen istediğini devam ettiriyor.İlk gelen teklif Lyles+Gary Harris+Korumalı 1.turmuş fakat Cavs'ın temel amacının Melo'yu bir şekilde takıma getirmek olduğu düşünülüyor.

-Reddick Sixers ile 1 yıllığına 23 md lik kontrat imzaladı.1 yıl önce süper bench i ve big threesiyle GSW'ye karşı en büyük rakiplerden olan Clippers şu an ana back-court ikilisini kaybetmiş oldu.

-Houston Ryan Anderson'u maaş boşluğu göndermek istiyor temel hedefleri Carmelo Anthony.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı dincerorc

• Üye
« Yanıtla #2232 : 04 Temmuz 2017, 00:20:01 »
Uşaktaki Zach Auguste şu anda Pacers'e karşı sahada. Fena da oynamıyor doğrusu.

Pacers'taki Leaf'da da nasıl bir ribaund yeteneği var arkadaş. Rodman gibi topun gideceği yeri muazzam seviyor.  Tabi bir de ceylan gibi kastediyor tüm sahayı. Miles Turner ile iyi bir ikili olacak gibiler.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2017, 00:22:53 Gönderen: dincerorc »

Çevrimdışı dincerorc

• Üye
« Yanıtla #2233 : 04 Temmuz 2017, 00:32:50 »
Heat'teki Adebayo sadece savunmacı olarak adlandırılıp, Hassan'ın çaylak uyarlaması diyorlardı sürekli. Biraz da öyleydi aslında. Artık yazın nasıl çalıştıysa tam saha top sürüp, gidip euro-step ile turnike attı!!!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2234 : 04 Temmuz 2017, 20:07:19 »
Yaz liginde dün gece Boston ile Philedelphia'nın maçı vardı. NBA Tv biraz önce yayınladı ve ben son periyotu izledim. 2017 draftında benim kalbimin 1 numarası olan, ancak 3. sırada Boston tarafından seçilen (ki iyi de oldu) Jason Tatum ile ilk sıra seçimi Flutz karşı karşıya geldi. Tatum maçın bitimine 5 saniye kala Paul Pierce tarzı bir şutla maçı kazandırdı. Son hücumu Fluzt sayıya çeviremedi, bilinçsizce saldırdı çembere ama olmadı. Tatum maçı 21 sayı, 7 ribaunt, 5 top çalma ile tamamladı.
Isiah Thomas'tan top düşerse bu çocuk Boston'ın yeni Paul Pierce'ı olur.