Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 112009 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #165 : 18 Nisan 2016, 17:35:06 »
Ali Koç'a da Unifeb üzerinden alttan laf sokmuş. İyi geçinebildiği 1 tane adam kalmadı. Ali Koç'un da olaya el atıp artık aday olması lazım. Kongre Aziz Yıldırım'ın elinde olduğu için belki yine seçilemez ama en azından ses getirir.

ya gercekten duyduklarima inanamadim tekrar tekrar okudum.daha gecen sene sözde Ali koc a emanet edecekti simdi laf sokuyor. ya hayatimda böyle ahlaksiz birini görmedim.
Ali koc da adamsa eger cikip konusur

2009 da isteseymis sampiyon olurmus Diyarbakir icin olmamisiz senin Allah belani veersin

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #166 : 18 Nisan 2016, 18:18:49 »
Şimdi Allah aşkına, Mehmet Ali Aydınlar bu adamdan daha mı zararlı olacaktı Fenerbahçe için?
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2016, 18:19:02 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #167 : 18 Nisan 2016, 18:59:56 »
Şimdi Allah aşkına, Mehmet Ali Aydınlar bu adamdan daha mı zararlı olacaktı Fenerbahçe için?
Koç gelsin, Saran gelsin, hatta Aydınlar'a bile razıyım dediğimde tepkiler gelmişti. Aydınlar sempatizanı değilim, orada vurgulamak istediğim Aziz Yıldırım'ın artık bırakması gerektiği idi.
Şimdi gerçekten sizin de söylediğiniz şeyin sorgulanması gerekir ciddi anlamda. Bugünkü açıklamalarından sonra sanırım Aziz Yıldırım daha ağır basıyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #168 : 18 Nisan 2016, 19:05:41 »
Koç gelsin, Saran gelsin, hatta Aydınlar'a bile razıyım dediğimde tepkiler gelmişti. Aydınlar sempatizanı değilim, orada vurgulamak istediğim Aziz Yıldırım'ın artık bırakması gerektiği idi.
Şimdi gerçekten sizin de söylediğiniz şeyin sorgulanması gerekir ciddi anlamda. Bugünkü açıklamalarından sonra sanırım Aziz Yıldırım daha ağır basıyor.

Ben çok uzun zamandır, Aziz Yıldırım ve yönetiminin hakkında kötü şeyler söylediği insanları olumsuz yargılamıyorum.  Buna Mehmet Ali Aydınlar da dahil.   Yönetim ciddi anlamda dezenformasyon yapıyor.  Bilgiler çarpıtıldığı için ben inanma hakkımı yönetimin karşısındaki insanlardan yana kullanıyorum.  Dedim ya, uzun zamandır!

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #169 : 18 Nisan 2016, 19:19:51 »
18 sene Ali Sami Yen Fenerbahçe'nin başkanlığını yapsa bu kadar zarar veremezdi Fenerbahçe'ye.

Daha öncede milyon kere söylediğim gibi 3 Temmuz 2011 günü Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığını bırakmalıydı. Ama o Fenerbahçe'yi kalkan yapmayı tercih etti. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün kongresinde "Kişiler ve kulüpler ayrılamaz, ben şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım." diyerek de bunu kanıtladı. Bundan gerisi laf ü güzaf benim için.

Ayrıca kendisinin hayatını kaybetmeden Fenerbahçe başkanlığını bırakacağına inanmıyorum.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #170 : 18 Nisan 2016, 19:38:28 »
benden sonra da Ersun gelecekse engellemek icin elimden geleni yaparim dedi.böyle hasta biri

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #171 : 18 Nisan 2016, 19:54:06 »
Hayır yani ahlaktan söz edeceksek, Daum kokain kullandığını itiraf etmişti. İkinci defa yine başımıza kendisi getirdi.
Zico, Aykut, Ersun şampiyon yapmadı, ben yaptım diyor. o zaman neden başarısızlıklarında tüm sorumlusu benim diyemiyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #172 : 18 Nisan 2016, 20:00:14 »
Hayır yani ahlaktan söz edeceksek, Daum kokain kullandığını itiraf etmişti. İkinci defa yine başımıza kendisi getirdi.
Zico, Aykut, Ersun şampiyon yapmadı, ben yaptım diyor. o zaman neden başarısızlıklarında tüm sorumlusu benim diyemiyor.

kokain kullanmak ahlaksizlik mi ?

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #173 : 18 Nisan 2016, 20:09:04 »
kokain kullanmak ahlaksizlik mi ?
Sporcu ahlakına yakışan bir davranış mıdır?
Hele ki 7 den 70'e  milyonlarca taraftarı olan ve örnek teşkil etmesi gereken Türkiye'nin en büyük kulübünde
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2016, 21:07:16 Gönderen: sonkale1907 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #174 : 19 Nisan 2016, 14:24:54 »
Aziz Yıldırım işi deliliğe vuruyor artık. Camia içerisinden kimse bana bulaşmasın hesabında.
Kulüpte, yazılı,görsel ve sosyal medyada kendinin kontrolünde bir klik yaratmış. Kim karşısına çıkarsa üzerine bu kliği salıyor.
Bu kliği dağıtabilecek yegane kişi Ali Koç ama o da abisinin vefatından sonra bu işlere bulaşmak ister mi belli değil.
Aziz Yıldırım varken futboldan yana herhangi bir ümidim yok zaten maçları da izlemiyorum. Tek isteğim Obra'ya bulaşmasın hatta Obra başımızda mevcut bütçelerle kalmaya devam edecekse futboldaki başarısızlıklar da zerre umrumda olmaz.
aziz İSTİFA!!!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #175 : 19 Nisan 2016, 16:10:28 »
Aziz başkanın dünkü konuşmaları kendisi adına bi rezilliktir..

'' beni kızdırmayın 10 sene daha başkanlığı bırakmam '' dedi..  genel kurula küfür etti , düşünün geldiği noktanın boktanlığının o kadar farkında ki kendisii taraftarına karşı 10 sene daha kalmak ile tehdit ediyor.. sevilmediğininin camiaya zarar verdiğini o kadar iyi biliyorki ..

Ersun hoca ile şampşyın olduğumuz seneyi de bokladı sağolsun..
Aykut giremez , Alex giremez , Rıdvan giremez , Ersun giremez  diyor klübe...
vallaha ne diyyeim..

Chelase dün 3-0 yenildi kimse laf etmiyor dedi bakın cidden dedi...

ne olmuş yani şampiyon olamadıysak dedi olmasak ne olur dedi.. kongrede 3 sene üst üste şampşyıonluk vaadi veren adam neler dedi
bırakın camiayı kendisine saygısı hiç kalmamış..

çok yazık

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #176 : 19 Nisan 2016, 17:33:41 »
Bence kızdırmayalım Aziz babayı. 10 sene daha kalır yoksa :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #177 : 19 Nisan 2016, 22:38:58 »
Kendini kulübün sahibi sanıyor. Nefret ettim artık. Bu ülkede başına kötü birşey gelse üzülmeyeceğim kişiler listesinde iho nun üstündeki 2 kişiden biri.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #178 : 20 Nisan 2016, 10:39:13 »
En azından erkek basketbol takımın girmiş olduğu şu kritik dönemde biraz sakin olunmalı diye düşünüyorum. Zira toplum olarak fena gaza gelen bir milletiz.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #179 : 20 Nisan 2016, 16:15:02 »
Geçen sezon final four öncesi Ülker'in sponsorluktan ayrıldığını açıklamasının da (oluşturduğu tartışma ve belirsizlik ortamı nedeniyle) takımı olumsuz olarak etkilediğini düşünüyorum. Bitmeyen günahlar listesine bu da kazınsın. Umarım aynı boku bu sene de yemez.