Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111901 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Aziz Yıldırım
« : 09 Kasım 2014, 20:09:13 »
Son dönemlerde tekrar gündeme gelen bir konu başkan ve taraftar arasındaki gerilim. Bu tuhaf olaylar maç konularına sıçramasın diye ayrı bir konu açıyorum. Hakaret etmeden isteyen dilediği eleştiriyi yapabilir, destek olmak isteyen destek olabilir.

Hakaret olmasın tekrar altını çiziyorum ..
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2014, 20:09:51 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2014, 20:15:07 »
6 senedir dedigim gibi "aziz yildirim istfa"

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2014, 20:22:22 »
bunlari yapan yonetici ne guzel yonetici

macta takima destek yerine istifa diye bagiran taraftar ne guzel taraftar

not : gecen sene sampiyonluk kutlamasindaki bazilari haketti.

Adamda almicam dedi almiyor. (Bu konuda Aziz Yildirimi desteklemiyorum. )
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2014, 20:26:35 Gönderen: exex »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2014, 20:24:48 »
Istifa
...

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2014, 20:58:07 »
Her geçen gün beni daha da korkutuyor .

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2014, 01:39:18 »
Disaridan hayli hizli bicimde Fenerbahce Cumhuriyeti'nden Korku Imparatorlugu'na evrilen bir surec goruyorum. 

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2014, 15:37:13 »
bu taraftar protestosunu nerde yapacak biri aciklasin.aziz yildirim protesto edilmesin volkan protesto edilmesin.sonra volkan 3milyonlari alirken daha iyi taraftar olsun.yeter aziz yildirimin gitmesi icin daha ne kadar dibi gormemiz gerekiyor acaba.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2014, 19:37:29 »
her uzayan iktidar gibi baskı arttıkça yanlış kararlar da arttı
hatırlatalım bu zat başkan olduğu ilk yıllarda tribünler şöyleydi ve bunu da kendi diliyle söylüyor

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2014, 10:23:09 »
ben gidiyorum Fetih suresi okumaya
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #9 : 11 Kasım 2014, 15:09:35 »
gol attıgımızda sevinmeyip takıma, futbolculara, başkana, teknik tirektöre küfretmek sevinen taraftarları neden seviniyorsunuz diyerek tartaklamak protestomudur ?
gecen yıl bu gurup 7 maç sahayı kapattırdı kurallar degişmese 2 macta bu yıla sarkacaktı protesto etmek takımına zarar vermekmidir ?
AZİZ YILDIRIM gitsinde gerisi ne olursa olsun demek, başka bir plan proje sunmamak protestomudur pastadaki paylarını yitirenlerin tekrar pay alabilmek için cırpınmasımı ?
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #10 : 11 Kasım 2014, 15:15:16 »
gol attıgımızda sevinmeyip takıma, futbolculara, başkana, teknik tirektöre küfretmek sevinen taraftarları neden seviniyorsunuz diyerek tartaklamak protestomudur ?
gecen yıl bu gurup 7 maç sahayı kapattırdı kurallar degişmese 2 macta bu yıla sarkacaktı protesto etmek takımına zarar vermekmidir ?
AZİZ YILDIRIM gitsinde gerisi ne olursa olsun demek, başka bir plan proje sunmamak protestomudur pastadaki paylarını yitirenlerin tekrar pay alabilmek için cırpınmasımı ?

kimsenin kimseyi tartakladığı yok? nerede tartaklananlar? Hani kamera görüntüleri? Hani görgü tanıkları?
Sahayı H blok mu kapattırdı? Ne ara, nasıl?
Tanımadığınız insanlara iftira ediyorsunuz, bir tanesinin yüzüne söyleme cesaretiniz var mı?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #11 : 11 Kasım 2014, 16:37:00 »
olmuyor neyleyim
olmuyor velinimetim efendim
olmuyor yirminci asırda
tarz-ı kadim üzre gazeller söylemek
......................
.......................
.......................
sen benim velinimetim efendim
ben senin hayr-ul-halef
sen vakt-i zamanında
uyan derdin uyan ey mest-i habinaz
uyan artık uyan
bense uyandım hab-i gafletten
uyan derim uyan ey esirler dünyası!

(Attila İlhan)

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #12 : 11 Kasım 2014, 16:59:15 »

Camii ayakkabılarıyla girdiler.. Önümüzdeki Cuma bunun videolarını yayınlayacağız=Gol diye sevinenleri tartakladılar..

İnsanların etkisinde bu kadar kolay kalmayın lütfen..

Her Aziz Yıldırım'ı istemeyeni GFB ile aynı yere koymayın lütfen. Hayatım boyunca GFB ile alakam olmadı.. Ama Aziz Yıldırım ın görevi bırakması benim için en az şampiyonluk kadar değerlidir.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #13 : 11 Kasım 2014, 17:37:41 »
h blok c blok g blok demedim kendine FENERBAHÇEliyim diyen bir grup şampiyonluk kutlamalarında bile küfür etmedimi ? biz saha kapatmalarıda küfürden almadıkmı ? futbolla yetinmeyip amatör branş maçlarınada sırf küfretmek için gitmedilermi görüntü arıyorsan hangi mactı hatırlayamadım anadolu gb pankartını indirirken yırtarken epey kişiyi tartaklamışlardır
kimden nicin korkacam  hiçbirini tanımam ama FB zarar veren herkezede gördükten sonra hepsinin yüzüne söylerim dert etme sen onu.
dediklerimin içinden sadece tartaklama bölümünemi takıldın mesele o degil

AZİZ YILDIRIM ı istemiyorsan takıma zarar vermezsin yönetime talip olursun karşısına güclü bir aday cıkartırsın (MAA gibilerden degil tabi) plan proje sunarsın adayını sonuna kadar destekler takıma zarar vermedende AZİZ YILDIRIMı protesto edersin
AZİZ gitsin demeyle olmuyor yerinide doldurman gerekiyor.
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #14 : 11 Kasım 2014, 17:44:29 »
Aynı Aziz Yıldırımın kendi grubu adam dövdü.. Yine Fenerbahçe li dövdü.. Hadi o zaman bu konu üzerinden Aziz Yıldırım'ı da eleştirin. GFB yi savunmuyor burada sana kimse.. Orada adam dövdü diye iddia edilen adamların bir bölümü GFB değil zaten.. Ki öyle bir şey de yok.

Sizin söylediğiniz GFB nın kendi içerisinde her deplasmanda yaptığı bir ayıp. Son olay bambaşka.. Ki son olaya göre düşünsek bile siz daha önce yapılan bir suç yüzünden bugün de yapılmış diye suçlayamazsınız.

Aziz'ın karşısına rakip çıkartmakta ya da proje çıkartmak zorunda değilim. Kendisi çok mantıklı projeler sunuyor sanki.

Kendisi DİKTATÖRdür.. Benim için hükmü de yoktur. Ha ben diktatör seviyorum diyorsanız o sizin tercihiniz.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2014, 17:45:08 Gönderen: Utkan Şahin »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.