Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 111891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #15 : 11 Kasım 2014, 18:00:05 »
Kendisine hiç bir başkana verilmemiş desteği veren taraftara Aziz başkanın sergilediği tutumu hiç bir şekilde kabul edemiyorum..Sevginin hoşgörünün bu camiadan bu kadar dışlanmaya çalışılması neden?.Tribünlerde ard niyetli gruplara yine ilk tepkiyi verecek olan taraftardır..Yeterki camiayı bölmeye yönelik eylemleri yönetim tarafı yapmasın..

Salon sporlarına ve bu armaya gerçekten sevdalı insanların türlü sebeblerden salonlara girememesi, takımlarımızın boş salonlarda maçlarını oynamasının kime ne faydası var? Tribün olayları ne passolig ile ne de taraftarı takımdan soyutlayacak eylemlerle çözülebilir..Burda her kesime düşen görevler var..Taraftar meşale ve küfür konusunda kendisine çeki düzen vermeli..Aziz başkan da nasıl ki bu taraftar içimizi titreten "Ali İsmail Korkmaz " tezahuratını yapıyorsa yönetime yapılacak hakaret içermeyen tepkiye de doğal bir demokratik hak olarak görmelidir..

Yönetim de tribünlerde sadece parası olan ,eğitimli insanlardan bir seyirci kitlesi yaratma gayretine dikkat etmelidir..Unutulmaması gereken Fenerbahçe halkın takımıdır..Farklı dünya görüşüne sahip, farklı eğitim, gelir düzeyindeki insanın omuz omuza verdiği tek düşüncesi takımın galibiyeti olan insanların bir araya gelebilmesi önemli bir sosyal birleşmedir..İnsanları dışlayarak, üzerek sorunların çözüleceğini kesinlikle düşünmüyorum..Son olarak da bence  görev süresi bitiminde Aziz başkanın emekli olması camia için en doğru hareket dir.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 11 Kasım 2014, 18:39:05 »
h blok c blok g blok demedim kendine FENERBAHÇEliyim diyen bir grup şampiyonluk kutlamalarında bile küfür etmedimi ? biz saha kapatmalarıda küfürden almadıkmı ? futbolla yetinmeyip amatör branş maçlarınada sırf küfretmek için gitmedilermi görüntü arıyorsan hangi mactı hatırlayamadım anadolu gb pankartını indirirken yırtarken epey kişiyi tartaklamışlardır
kimden nicin korkacam  hiçbirini tanımam ama FB zarar veren herkezede gördükten sonra hepsinin yüzüne söylerim dert etme sen onu.
dediklerimin içinden sadece tartaklama bölümünemi takıldın mesele o degil

AZİZ YILDIRIM ı istemiyorsan takıma zarar vermezsin yönetime talip olursun karşısına güclü bir aday cıkartırsın (MAA gibilerden degil tabi) plan proje sunarsın adayını sonuna kadar destekler takıma zarar vermedende AZİZ YILDIRIMı protesto edersin
AZİZ gitsin demeyle olmuyor yerinide doldurman gerekiyor.

GFB nin ettiği küfürler bir hata.Ama emin ol aynı GFB olmasa amatör branşlarda özellikle tribün diye bir kavram olmaz ki zaten voleybol maçlarında basketbol maçlarında onlarsız olmadağını ben İstanbula gittiğim birkaç maçta gördüm.Asıl Azizin paralı köpekleri Utkanın da dediği gibi adam döverler adam tartaklarlar.Aziz denen adamdan taraftarın %80 i nefret eder diktatördür çünkü ama şu dünyada devirmesi en zor insanlar da en çok nefret edilen diktatörlerdir.Karşıyaka maçında İzmir GFB Ankara da Türk Telekom maçında GFB06 Eskişehir de Konya da her yerde takımlarını hiçbir zaman yalnız bırakmazlar.Küfür ederler bu da büyük bir hata ben de maçlarda küfüre karşıyım.GFB yi sevmeyenlerin gerekçeleri de var ama maçlara beleşe giren başkanın yalakası o malum Anadolu GFB yi savunana da başkanı savunana da cevabımı sonuna kadar veririm.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #17 : 11 Kasım 2014, 20:36:55 »
GFB nin ettiği küfürler bir hata.Ama emin ol aynı GFB olmasa amatör branşlarda özellikle tribün diye bir kavram olmaz ki zaten voleybol maçlarında basketbol maçlarında onlarsız olmadağını ben İstanbula gittiğim birkaç maçta gördüm.Asıl Azizin paralı köpekleri Utkanın da dediği gibi adam döverler adam tartaklarlar.Aziz denen adamdan taraftarın %80 i nefret eder diktatördür çünkü ama şu dünyada devirmesi en zor insanlar da en çok nefret edilen diktatörlerdir.Karşıyaka maçında İzmir GFB Ankara da Türk Telekom maçında GFB06 Eskişehir de Konya da her yerde takımlarını hiçbir zaman yalnız bırakmazlar.Küfür ederler bu da büyük bir hata ben de maçlarda küfüre karşıyım.GFB yi sevmeyenlerin gerekçeleri de var ama maçlara beleşe giren başkanın yalakası o malum Anadolu GFB yi savunana da başkanı savunana da cevabımı sonuna kadar veririm.

Güzelkardeşim,çok güzelyazmışsın ellerine sağlık ta Fenerbaçe başkanını sevmek zorunda da değilsin ama ona Aziz diye hitap edemezsin. Aziz başkan bu kulübe çok hizmet etti, kim olsa ederdi belki. Son yıllarda tamamen işi diktatörlüğe vardırdı. Ama biraz insaf et GFB nin başkanı ne yani,sence onlar çok mu demokratik, diktatörlük gücün tadını alan kimselerin nedense vazeçemediği bir hastalık malesef. Başkanın artık bırakma zamanı geldi taratftarı bu şekilde ayrıştırması ise zaten kendi sonunu getirmesi demek zaten. İnşallah daha fazla zarar vermeden en kısa zamanda bırakır. Yerine MAA gibiler gelmesin de kim gelirse gelsin. Ali Koçu herkese tercih ederim orası ayrı mesele.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #18 : 11 Kasım 2014, 21:04:24 »
her uzayan iktidar gibi baskı arttıkça yanlış kararlar da arttı
hatırlatalım bu zat başkan olduğu ilk yıllarda tribünler şöyleydi ve bunu da kendi diliyle söylüyor

http://youtu.be/6YQgZU-coXQ

bu videodaki atmosferin olmasındanda başkanın buyuk katkısı vardır tum meşalelerin masrafını o karşılamış ve o zamanlar meşaleye maç kapama değil para cezası vardı taraftar yapsın ben öderim demişdi ve başkanın uzun zaman taraftar gruplarına ciddi desteği olmuşdur sadece maddi dedteği deği trabzonda polisle çatışırken araya girmiş polislerle ve yetkilelerle tartışmış polislerin tribunden çıkıp askerin stada gelmesinide sağlamışdır

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #19 : 11 Kasım 2014, 21:05:37 »
bu videodaki atmosferin olmasındanda başkanın buyuk katkısı vardır tum meşalelerin masrafını o karşılamış ve o zamanlar meşaleye maç kapama değil para cezası vardı taraftar yapsın ben öderim demişdi ve başkanın uzun zaman taraftar gruplarına ciddi desteği olmuşdur sadece maddi dedteği deği trabzonda polisle çatışırken araya girmiş polislerle ve yetkilelerle tartışmış polislerin tribunden çıkıp askerin stada gelmesinide sağlamışdır

biliyorum zira o dönemde bayağı sıkı tribüncüydüm
o yüzden bu durum bana daha da fazla acı veriyor
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #20 : 11 Kasım 2014, 21:08:28 »
biliyorum zira o dönemde bayağı sıkı tribüncüydüm
o yüzden bu durum bana daha da fazla acı veriyor
sıkıntı esasında bence başkanın biraz sert oluşu muhalefetin çapsız olup kongrede değil tribunle aziz yıldırıma zarar vermeye çalışmasından oluyo ama başkanın son kombine iptal olayı buyuk hata eger düzeltmese sıkıntılar çok buyur

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 11 Kasım 2014, 22:01:14 »
Güzelkardeşim,çok güzelyazmışsın ellerine sağlık ta Fenerbaçe başkanını sevmek zorunda da değilsin ama ona Aziz diye hitap edemezsin. Aziz başkan bu kulübe çok hizmet etti, kim olsa ederdi belki. Son yıllarda tamamen işi diktatörlüğe vardırdı. Ama biraz insaf et GFB nin başkanı ne yani,sence onlar çok mu demokratik, diktatörlük gücün tadını alan kimselerin nedense vazeçemediği bir hastalık malesef. Başkanın artık bırakma zamanı geldi taratftarı bu şekilde ayrıştırması ise zaten kendi sonunu getirmesi demek zaten. İnşallah daha fazla zarar vermeden en kısa zamanda bırakır. Yerine MAA gibiler gelmesin de kim gelirse gelsin. Ali Koçu herkese tercih ederim orası ayrı mesele.
Ali Koç zaten Allahın bize bir lütfu abi.Keşke gelse. :)
  Diğer meseleye gelirsek abi ben Aziz Yıldırımın bu kulübe yıllardır taraftarı adam gibi memnun edebilecek çok fazla bir faydasını görmedim.Olduysa yaşıma ver mazur gör.Şahsen kendisinden oldum olası nefret ederim.GFB de demokratik mi tartışılır ama tribün gruplarında tam demokrasinin çok iyi bir fikir olmadığını düşünmüyorum diktatörlük de olmasın tabi.Yani her gruba ağırlığını koyabilecek bir lider lazım ki her grupta da var zaten.Aslında hepimizin ortak amacı Fenerbahçe GFB falan benim için sadece aracı bu  konuda.GFB yi isteyen sevsin isteyen sevmesin.Ama sevmeyen de her sorumluluğu ona yüklemesin ve en azından belirli konularda misal en iyi tribün grubumuz olduğu konusunda hakkını versin isterim :) ;)
ASLOLAN TEK GERÇEK FENERBAHÇEDİR
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2014, 22:03:29 Gönderen: active »

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #22 : 12 Kasım 2014, 14:58:56 »
Yenilediği Yerler : Stad, Can Bartu Tesisler, Faruk ılgaz tesisleri , Başka Tesisimiz vsr mi ? Varsa onların yenilenmesi

Kendi Zamaninda yapılan klübe Kazandırilanlar :Topuk Yaylası, Samandıra, Ankara'daki otel (Tesisi var mı bilmiyorum ), Ülker Sports Arena, Kolejin Tapusu , Sporcular için evler  başka varmı htırlayamadım

şöyle düşününce fazlada birşey yapmamışmı ne ?
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2014, 15:06:15 Gönderen: Cem Ağrak »
(   FENERBAHÇE  )

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 12 Kasım 2014, 15:09:45 »
Yapmış Allah razı olsun. Yapmak zorunda oraya bunun için geldi.. yaptıkları için kendisine sonsuz teşekkürler sunup artık kenara çekilmesi gerekiyor. 3 senedir klübe fazlasiyla zarar veriyor . Hani cidden yeter..
yapmadıkları veya goturdukleri 3 temmuz vs yazmayacağım
boş yere şimdi başkanı itibarsizlastirmaya gerek yok
ama güzelce kenara çekilmiyor
klübü ciddi olarak bölüyor

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #24 : 12 Kasım 2014, 20:29:57 »
Yenilediği Yerler : Stad, Can Bartu Tesisler, Faruk ılgaz tesisleri , Başka Tesisimiz vsr mi ? Varsa onların yenilenmesi

Kendi Zamaninda yapılan klübe Kazandırilanlar :Topuk Yaylası, Samandıra, Ankara'daki otel (Tesisi var mı bilmiyorum ), Ülker Sports Arena, Kolejin Tapusu , Sporcular için evler  başka varmı htırlayamadım

şöyle düşününce fazlada birşey yapmamışmı ne ?

Ha bu aynen Recep Tayyip Erdoğan'ı savunma şekli.. Ama adam o kadar yol yaptı..

O zaman gitsin açıklasın kendi yaptığı evleri niye fazla paraya kulübe satmış..

Fenerbahçe, o dediğiniz yatırımlar olmadan önce de büyüktü, şuanda da büyük, inşallah bir gün Aziz Yıldırım gittiğinde de büyük olacak.. Fenerbahçe nin büyüklüğünü bunlar sağlamıyor.. Taraftarı sağlıyor.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2014, 20:36:11 Gönderen: Utkan Şahin »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 12 Kasım 2014, 22:06:33 »
Ha bu aynen Recep Tayyip Erdoğan'ı savunma şekli.. Ama adam o kadar yol yaptı..

O zaman gitsin açıklasın kendi yaptığı evleri niye fazla paraya kulübe satmış..

Fenerbahçe, o dediğiniz yatırımlar olmadan önce de büyüktü, şuanda da büyük, inşallah bir gün Aziz Yıldırım gittiğinde de büyük olacak.. Fenerbahçe nin büyüklüğünü bunlar sağlamıyor.. Taraftarı sağlıyor.
+1907 der imzamı atarım.Taraftar bir kulübün büyüklüğünü belirtir ve bir başkan büyüklüğü belirten bu sembolü içten içe bölmeye çalışıyorsa kimse kusura bakmasın ben bu adama ne saygı duyarım ne de yaptığı bir iki evin kolejin hakkını veririm

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #26 : 12 Kasım 2014, 23:28:26 »
Fenerbahçe sadece taraftarının sayesinde buyuk değildir hatta şuanki taraftar profilide Fenerbahçenin buyuklüğüne eşdeğer değildir

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #27 : 13 Kasım 2014, 10:07:00 »
kombineler mülakatla geri verilecek :)))))
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #28 : 13 Kasım 2014, 14:28:11 »
öncelikle AZİZ YILDIRIM cı degilim takımın başına AYKUT KOCAMANı getirdigi günde ALEXi gönderdigi günde ERSUN YANALı aldıgı günde misyonunu doldurdugunu gitmesi gerektigini söyleyen biriyim mesele başkan gidince kim gelecek mutlaka çok degerli dik duran el etek öpmeyen birilerinin yalakalıgını sözcülügünü emirerligini yapmayacak bu görevi layıkıyla yapacak isimler vardır kongre üyeleri arasında ama dışardan bakınca ALİ KOÇ harici kimseyi tanımıyoruz ALİ KOÇ gelecekse başımızın üstünde yeri var yok MAA, TAHİR KIRAN, ALİ ŞEN, HAMDİ AKINLAR zihniyetinde insanlara kalacagına AZİZ YILDIRIMın en kötü haline razıyım

kulübe zarar ettirdigim düşünülüyorsa evleri  kaca verdiysem aynı fiyattan geri alırım aradaki deger farkıda içine dedi daha dogrusu heryerde diyor, 

bende diyorum taraftarı ve tarihi sağlıyor FENERBAHÇEnin büyüklügünü 

ama bu grup taraftarmı kendi takımına başkanına taraftarına küfredip başarısız olması ceza alması için calışan hatta bir arkadaşlarının öldürülmesi olayını bile saptırarak yalan röportajlarla kulüp başkanına camur atmaya calışan karekterdeki kişiler taraftar tanımına girermi ?
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #29 : 13 Kasım 2014, 17:29:17 »
alakasız bir buca maçında bu kadar bağıran grubu staddan kovmak elbette doğrudur
video Maraton üst H Bloktan

A.Y.