Gönderen Konu: Aziz Yıldırım  (Okunma sayısı 112101 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Aziz Yıldırım
« Yanıtla #300 : 28 Nisan 2018, 21:15:19 »
Son terbiyesizliğini Vefa Küçük'e yaptı. Ali Koç ile beraber kürsüye davet edilmesine bozuldu:

https://www.youtube.com/watch?v=QbPWa2s5bEg

İbretlik bir şahsın portesi...

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #301 : 02 Mayıs 2018, 08:21:12 »
Hasta ruhlu.Ali Koç'la birlikte görünmeyi bile sindiremiyor.Bu kadar kibir nedir böyle!

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Ali Koç kaç sayı farkla başkan olur ?
« Yanıtla #302 : 06 Mayıs 2018, 15:09:50 »
Ben de 3000 fark olur diyeyim ama katılım yüksek olursa makas daha da açılır. Yalnız normalde salonda yapılan seçimin bu kez stadyumda olmasının nedeni ne acaba? Ali Koç bunu da düşünmüştür tabi, Aziz oy çalmayı deneyebilir çünkü.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 15:12:03 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #303 : 06 Mayıs 2018, 17:01:24 »
Ben de 3000 fark olur diyeyim ama katılım yüksek olursa makas daha da açılır. Yalnız normalde salonda yapılan seçimin bu kez stadyumda olmasının nedeni ne acaba? Ali Koç bunu da düşünmüştür tabi, Aziz oy çalmayı deneyebilir çünkü.

21000'e yakin uye oy verecek, salon 16 bin kisilik, sigmiyor diye yapilacak stadda.

ben de salonda olmasini isterdim, o kadar da serefsizlik yapilmaz herhalde ya , ali baskan onlemini alir.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 17:01:43 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #304 : 06 Mayıs 2018, 17:11:23 »
21000'e yakin uye oy verecek, salon 16 bin kisilik, sigmiyor diye yapilacak stadda.

ben de salonda olmasini isterdim, o kadar da serefsizlik yapilmaz herhalde ya , ali baskan onlemini alir.

Aziz, korkusundan dolayı, 3 Temmuz sonrası kendisine ve kulübe demediğini bırakmayan şerefsizlerle bile bir araya gelip duruyor ama artık bitti, katılım 20.000 olursa büyük bir farkla yok olup giderler.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #305 : 06 Mayıs 2018, 17:21:11 »
Bir üye olarak Ali Koç'a oy vereceğim ama sizler gibi düşünmüyorum, Ali Koç'un farklı kazanacağına nasıl inandırıyorsunuz kendinizi?

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #306 : 06 Mayıs 2018, 17:30:24 »
En önemlisi kongre üyelerinden gelen duyumlar ama durum da ortada. Aziz yemekli davetlerinde oturtacak üye bile bulamıyor, anca paralı leşlerini yığıyor. İmza sayısı kaç oldu bilmiyorum ama 10.000'i bulmuştur, daha imza vermeyenler var ve Aziz'in güruhu vasıtasıyla üye oldukları hâlde Ali Koç'u tercih edecek kişileri bile gördüm. Boksu bilmiyorum ama kürek ve yelkendeki ezici üstünlüğü de yok oldu. Kısacası 3 Haziran 2018 akşamı sonsuza kadar defolacaklar.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #307 : 06 Mayıs 2018, 18:17:53 »
Bir üye olarak Ali Koç'a oy vereceğim ama sizler gibi düşünmüyorum, Ali Koç'un farklı kazanacağına nasıl inandırıyorsunuz kendinizi?

sizin gibi daha 12.999 akli basinda kongre uyesi oldugunu dusunuyorum, yeterli sebeb degil mi ?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #308 : 08 Mayıs 2018, 12:42:20 »
https://www.youtube.com/watch?v=anRH80pHQWs
ne kadar doğru bilmiyorum ama inanasım var gerçekten

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #309 : 10 Mayıs 2018, 22:38:31 »
Bu kadar rezalete rağmen utanmadan seçime giriyor bir de bu herif, ama bir ay sonra kökün kazınacak bu kulüpten.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #310 : 11 Mayıs 2018, 23:17:34 »
Son dakika Fenerbahçe’de başkanlık seçimi tarihi öne alındı

22:4711 Mayıs 2018

Fenerbahçe'nin 2-3 Haziran'da gerçekleştirileceği duyurulan Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın tarihi değişti. Fenerbahçe Kulübü, seçimin 26-27 Mayıs'ta yapılacağını duyurdu.

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasında başkanlık yarışına sahne olacak Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın tarihi öne alındı. Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın 26-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleşeceği açıklandı. Fenerbahçe Kulübü, daha önce seçimin 2-3 Haziran’da gerçekleşeceğini duyurmuştu.

Fenerbahçe PFDK`ya sevk edildi
Ziraat Türkiye Kupası finalinde Teleset Mobilya Akhisarspor'a kaybeden Fenerbahçe, maçta çıkan saha olayları nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi. İlgili Haberi Oku

Fenerbahçe resmi internet sitesinden şu duyuruya yer verildi:

“Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı, toplantıya katılma hakkı olan üyelerimizin salt çoğunluğunun hazır bulunması halinde, 26 – 27 Mayıs 2018 tarihlerinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Fenerium Tribünü'nde yapılacaktır. Tüzüğümüzün 25. maddesi gereğince; Kongre Giriş Kartları Soyadı sırasına göre tanzim edilmiş olarak toplantı mahallinde dağıtılacağından, Üyelerimizin giriş kartlarını Soyadlarına isabet eden müracaat masalarından temin etmelerini rica ederiz.

İlk toplantıda tüzük gereği aranan salt çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise Genel Kurul, 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın toplanacaktır.

Genel Kurul Toplantısı ilk gün saat 10:30'da başlayacak, Başkanlık Divanı seçiminin ardından, Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu Faaliyet raporları okunacaktır. Genel Kurul Toplantısının ilk gününde raporlar ve gündemdeki tüm maddeler de görüşülecektir.

Genel Kurul Toplantısının ikinci günü ise Başkan ve Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri ile Kurullarımızın seçimi yapılacaktır. 2. gün oy verme işlemi, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Fenerium Tribünü'nde 10:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ”

-----

Sadettin Saran seçimde desteklediği adayı açıkladı

İki aday var Aziz Yıldırım ve Ali Koç. Bence çekişmeli geçecek ama artık Fenerbahçe’de bir değişim zamanı olduğunu düşünüyorum. Daha önce de söylediğim gibi benim bir oyum var onu da Ali Koç'a vereceğim”

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #311 : 12 Mayıs 2018, 00:09:07 »
bir tane o.c  Obradovic'e "Ali Koc sizinle calismak istemiyor" demis.  He amk oktay mahmutiyi getirecek ali koc
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2018, 00:13:24 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #312 : 12 Mayıs 2018, 05:37:47 »
Bi 10 gün öncesine kadar yarışın kafa kafaya geçeceğini düşünüyordum, kongre üyeleri arasında Aziz Yıldırım çok güçlü geliyordu bana.

Şu son 1 haftadır inancım artmaya başladı, Ali Koç kazanacak. Herkes Ali Koç diyor, herkes. 2 hafta sonra ben de Koç'a oyumu atacağım.

Hâlâ Aziz Yıldırım'a oy verecek olan varsa kusura bakmasın hiç, benim gözümde bir Galatasaraylı kadar Fenerbahçe düşmanıdır. Aziz'e oy verecek olanlar aklını başına toplasın, Ali Koç öyle büyük bir isim ki Fenerbahçe takımı Papua Yeni Gine'ye antremana gitse tüm kapılar açılır ve takım kırmızı halılar ile karşılanır.

Çok ümitliyim, inşallah her şey çok güzel olacak.

Ayrıca Ali Koç deli mi ki Obra ile çalışmak istemesin? Geldiğinde vereceği ilk mesajlardan birisi Obra'dan çok memnun olduğu yönünde olacaktır. 

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #313 : 12 Mayıs 2018, 19:21:34 »
Bu  seçimde a.y'ye oy verecekler  ya oylarını parayla satan şerefsizlerdir  yada a.y.'nin son dönemde kim olduklarını bilmeden üye kaydettirdiklerinin içindeki  gs'lilerdir.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #314 : 12 Mayıs 2018, 20:59:10 »
Bu  seçimde a.y'ye oy verecekler  ya oylarını parayla satan şerefsizlerdir  yada a.y.'nin son dönemde kim olduklarını bilmeden üye kaydettirdiklerinin içindeki  gs'lilerdir.

Bence kim olduklarını biliyordur, Ali Koç binlerce kişiyi toplarken bu cins herif anca birkaç yüz kişiyi anca toplayabiliyor, onların da yarısı başka takımı tutuyor. İşlerine de geliyordur, davetlerde bedava yemekler, tesisler indirimler ve rakip takımı Aziz'in yönetmesi.. :D