Gönderen Konu: 28.11.2013 - 20.30 FB TV Fenerbahçe Grundig - Politechnika Warszawska  (Okunma sayısı 4266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gurol1967

• Ziyaretçi
CEV Challenge Kupası 2.Tur Rövanş Maçı : Fenerbahçe Grundig -  Politechnika  Warszawska.
20.30 - FB TV.
İlk maçı deplasmanda 3-0 kazanmıştık.Herhangi bir kazaya uğramadan yola devam.

cemagrak

• Ziyaretçi
Fonteles geldi ama oynayıp oynamayacağı ile ilgili herhanbi bir bilgi yok :(
Gürol abimin bahsettiği gibi kazasız devam edelim bu kupayı bu sene alabiliriz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Marshall'ın da omuzunda sıkıntı varmış. Bence bu nedenle Fonteles'e süre verilecektir.

2 set almamız durumunda bile bir üst turdayız.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Maç başladı. Hem Fonteles, hem Marshall oynuyor.

cemagrak

• Ziyaretçi
3 -1 kazandık ve son 16 takım arasına adımızı yazdırdık.
16/16 galibiyet serisi devam ediyor. .
Vallaha tek kelime ile mükemmeller Allah nazarlardan saklasın

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Maçın skorlarını twitleyeceğim diye Olympiakos'un Galatasaray'ı fena benzettiği maçı kaçırdım.  :D

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
CEV sağolsun istatistikleri göremiyoruz.

Turnuva çatalına baktım biraz önce. Kısmet olur da finale kadar gelebilirsek, finalin ilk maçını deplasmanda, rövanş maçını İstanbul'da oynayacağız. Şampiyonluk gelirse çıplak gözle görebiliriz :) Aynı şey CEV Kupası için de geçerli. Tıpkı geçen seneki finalin ilk maçı dışarıda, ikinci maçı içeride.

cemagrak

• Ziyaretçi

Turnuva çatalına baktım biraz önce. Kısmet olur da finale kadar gelebilirsek, finalin ilk maçını deplasmanda, rövanş maçını İstanbul'da oynayacağız. Şampiyonluk gelirse çıplak gözle görebiliriz :) Aynı şey CEV Kupası için de geçerli. Tıpkı geçen seneki finalin ilk maçı dışarıda, ikinci maçı içeride.

Cev ne yazık ki Challange cupı önemsemiyor ama yine de oynatmaya devam ediyor ...
Dün Takım halinde çok iyi servis attık , Fonteles zaten bu konuda kendisini aşmış bir isim ,İvan da iyi servis atar ama Marshall kendi tarzına göre muhteşem servis attı , rakip çok iyi manşet aldı iyi karşıladı , Türkiye liginde  servisleri karşılayacak takım çok az vardır.

Hakkını teslim etmek lazım 2nci set haricinde Arslan çok iyi oynattı takımı , bir kaç zor pozsiyonda ortaları kullandı ki benim yıllardır kendisinden beklediğim iyi bir pasörün yapması gereken olayı yaptı ,İvan birçok pozisiyonda bloksuz vurdu,
2nci sette rakip oyuncu ile bir pozisiyonda tartışma yaşadı ve hemen oyundan düştü , kendisini frenlemesi gerekiyor .
2seti alıp tur garantilendikten sonra Uğur ,MEtin ,EDİz gibi 3 genç oyuncumuza şans veren hocamız Castellani'ye de teşekkür etmek lazım
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2013, 10:47:57 Gönderen: cemagrak »

cemagrak

• Ziyaretçi

emin değilim ama şimdiki rakibimiz Maliye Milli piyango nun elediği Lokomotiv KHARKIV takımı olacak .( cev den elendi )

bu turuda geçeriz diye düşünüyorum , bu yolun sonu Kupa olur inşallah

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
emin değilim ama şimdiki rakibimiz Maliye Milli piyango nun elediği Lokomotiv KHARKIV takımı olacak .( cev den elendi )

bu turuda geçeriz diye düşünüyorum , bu yolun sonu Kupa olur inşallah

Doğrudur abi, şimdiki rakip Lokomotiv Kharkiv. Bir sonraki turda da Mursa Osijek-Valepa Sastamala eşleşmesinin galibiyle oynayacağız kısmetse.