Gönderen Konu: Galatasaray Takip Başlığı  (Okunma sayısı 19655 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ConsultaNt

• Üye
Ynt: Galatasaray Takip Başlığı
« Yanıtla #60 : 03 Temmuz 2014, 16:01:20 »
Roberto Mancini'den sonra GS'nin yeni teknik direktörü Claudio Cesare Prandelli olmuş. Bu süreçte kimlerin adı geçmedi ki. Mircea Lucescu, Thomas Tuchel, Jürgen Klinsmann, Joachim Löw, David Moyes, Hikmet Karaman, Leonardo, Ottmar Hitzfeld, Michel, Eric Gerets ve daha isimini hatırlayamadıklarım. Size garip gelecek belki ama beni en çok endişelendireni Mustafa Denizli idi. Gözümde futbol filizoflarından nam-ı diğer NostradaMUSTAFA. İyi ki o gelmedi.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 16:01:46 Gönderen: ConsultaNt »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #61 : 03 Temmuz 2014, 16:06:34 »
Roberto Mancini'den sonra GS'nin yeni teknik direktörü Claudio Cesare Prandelli olmuş. Bu süreçte kimlerin adı geçmedi ki. Mircea Lucescu, Thomas Tuchel, Jürgen Klinsmann, Joachim Löw, David Moyes, Hikmet Karaman, Leonardo, Ottmar Hitzfeld, Michel, Eric Gerets ve daha isimini hatırlayamadıklarım. Size garip gelecek belki ama beni en çok endişelendireni Mustafa Denizli idi. Gözümde futbol filizoflarından nam-ı diğer NostradaMUSTAFA. İyi ki o gelmedi.

Prandelli'nin gelmesi bence bizim 4. yıldızı takmamız demek. Türkiye'yi tanımadan başarılı olabileceğine pek ihtimal vermiyorum özellikle ekonomik nedenlerden dolayı Galatasaray'ın küçülmeye gideceğini düşünüyorum, hele ki ŞL'ye gidersek o gelirden de mahrum kalırlarsa çok büyük sıkıntı yaşarlar.

Çevrimdışı ConsultaNt

• Üye
« Yanıtla #62 : 03 Temmuz 2014, 16:15:51 »
Prandelli'nin kariyerinin hiçbir bölümünde İtalya dışına çıkmamış olmasını belirtmekle birlikte Mancini'den de, Moyes'den de kesinlikle daha iyi bir teknik adam olduğunu düşündüğümü söylemeliyim. Fiorentina ve Atalanta ile başardıkları gözden kaçmasın.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 16:16:45 Gönderen: ConsultaNt »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #63 : 03 Temmuz 2014, 17:13:06 »
italyan futbolu bize hiç uymuyor zamanında zeman'da bize gelmişti ve başarısız olup gitmişti bence aysal bizim için iyi bir tercih yaptı

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #64 : 03 Temmuz 2014, 17:14:08 »
aysal bakar ligde şampiyonluk gidince maçlara çıkmaz artık :DDD

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #65 : 03 Temmuz 2014, 17:30:36 »
Ünal Aysal: ''Ben Anglosakson ekolünden bahsettim. İlla Alman, Hollanda yada İngiliz teknik adam olacak demedim.''
Ünal Aysal: "Hocaları ikna konusunda benim yaptığım önemli bir şey yok. Galatasaray ismini duyduğunda bütün antrenörler büyük arzu duyuyor."(ondan yıllık 4.5 milyon dolar veriyorlar)
olum bu adam tam bir bomba ya.hahahaaha :D :D
unal aysal takip başlığı açalım ama başlık tam bir gülelim eğlenelim başlığı olsun :D :D
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 17:33:01 Gönderen: onee »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #66 : 04 Temmuz 2014, 08:34:32 »
Ünal Aysal röportajından Prandelli ücreti ile ilgili kısım;
"Mancini’nin yarı fiyatından az
G.Saray ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak Cesare Prandelli, yıllık 1 milyon 750 bin Euro alacak. Vatandaşı Roberto Mancini kalsaydı, 4.5 milyon Euro alacaktı.

MANCİNİ-Prandelli değişikliği Galatasaray Kulübü’ne 2 milyon 750 bin Euro tasarruf ettirecek.
Mancini’nin istifası sonrasında boşalan teknik direktörlük koltuğuna Cesare Prandelli’yi getiren Galatasaray’da İtalyan hocanın alacağı para da netlik kazandı. Prandelli’nin yıllık ücreti 1 milyon 750 bin Euro olarak belirlendi. Mancini görevi bırakmasa, önümüzdeki sezon 4.5 milyon Euro garanti ücret alacaktı."

Adamlar ciddi anlamda küçülmeye gidiyorlar bence :D Ufak transferle şampiyon olacağını zannediyor Prandelli, tabi daha Sabri reis ile tanışmadı :D
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2014, 08:34:55 Gönderen: Solamnus »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #67 : 04 Temmuz 2014, 11:33:43 »
Ünal Aysal röportajından Prandelli ücreti ile ilgili kısım;
"Mancini’nin yarı fiyatından az
G.Saray ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak Cesare Prandelli, yıllık 1 milyon 750 bin Euro alacak. Vatandaşı Roberto Mancini kalsaydı, 4.5 milyon Euro alacaktı.

MANCİNİ-Prandelli değişikliği Galatasaray Kulübü’ne 2 milyon 750 bin Euro tasarruf ettirecek.
Mancini’nin istifası sonrasında boşalan teknik direktörlük koltuğuna Cesare Prandelli’yi getiren Galatasaray’da İtalyan hocanın alacağı para da netlik kazandı. Prandelli’nin yıllık ücreti 1 milyon 750 bin Euro olarak belirlendi. Mancini görevi bırakmasa, önümüzdeki sezon 4.5 milyon Euro garanti ücret alacaktı."

Adamlar ciddi anlamda küçülmeye gidiyorlar bence :D Ufak transferle şampiyon olacağını zannediyor Prandelli, tabi daha Sabri reis ile tanışmadı :D

Anelkamız bile oldu bi Sarbi reyizimiz olmadı be :(

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #68 : 09 Temmuz 2014, 01:06:28 »
Ünal aysal dördüncü yıldızı takmak çok önemli değil,kısa vadede değil uzun vade de başarılı bir takım olmaya çalışıyoruz dedi.
Pradenlli ise, Ünal Aysal gözlerimin içine bakarak 4. yıldızı istiyorum dedi, diyor gelir gelmez adam başkanını yalanladı :):):)
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #69 : 11 Temmuz 2014, 11:26:55 »
@nkucukk (hürriyet GS muhabiri): Mancini’nin takım hak.da sunduğu rapor tavsiyelerini dikkate alan Prandelli kaptan Sabri Sarıoğlu’nu liste dışı bıraktı"

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #70 : 11 Temmuz 2014, 12:20:10 »
Alt yapıya (lazyo) gönderirler artık.
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : 11 Temmuz 2014, 12:50:45 »
Sabri yi harcatmamak lazım
elimizden geleni yapalım sanal ortamda

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #72 : 14 Temmuz 2014, 12:07:57 »
eğer başıma bir şey gelmeyecekse

Yekta ve Hakan Balta serbest kalıyorsa düşünülebilir

bilhassa Hakan Balta sol bekte iyi bir yerli alternatif
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #73 : 14 Temmuz 2014, 12:22:57 »
Abi ben Cenk Akyol gelsin dediğimde öyle karektersizlerin bizde işi yok dünyada birtek o kalsada istemem deyipte Süper Kupa finalindeki maçtan sonra sahamızın ortasına bayrak dikmeye çalışan Yektayı istemen güzel bir ironi olmuş :)

Yektanın öyle birşey yaptığını bilmiyordum
gelmesin o zaman :)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #74 : 14 Temmuz 2014, 13:02:01 »
eğer başıma bir şey gelmeyecekse

Yekta ve Hakan Balta serbest kalıyorsa düşünülebilir

bilhassa Hakan Balta sol bekte iyi bir yerli alternatif

Hakan Balta 31 yaşında yav genç olsa hadi neyse de :) Seninle de yaşıtmış çık sen oyna daha iyi be Okan en azından Fenerbahçe'lisin :D