Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1975394 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10335 : 01 Mayıs 2024, 20:39:05 »
Bence iyi transfer. Kazma biraz ama yerli oyuncu statüsünde fazla da seçenek yok.
Tank gibi Mccowan, 1 yıldır oynamayan Stokes ve Q.

Ben de sevindim. Ligde 20 dk, Avrupa'da 10 dakika oynar. F4 yarı finalde bize karşı iyi oynamıştı. Olcay, Alperi, Sevgi, Tilbe ve Q ile yerli rotasyonu gayet iyi oldu.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10336 : 01 Mayıs 2024, 20:44:20 »
Olcay kesin geldi mi?

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #10337 : 01 Mayıs 2024, 23:09:02 »
Bence iyi transfer. Kazma biraz ama yerli oyuncu statüsünde fazla da seçenek yok.
Tank gibi Mccowan, 1 yıldır oynamayan Stokes ve Q.
Bence de iyi transfer abi. Ben Q'yu Çukurova'da takip ettiğim süreçte iyi bir serbest atıcıya dönüşmüştü. Zaten yerli bir oyuncudan 10-15 dakika yedeklemesini beklemekten başka bir beklentimiz yok.
Gabby, Allemand, Johannes'i aldık değil mi şu anda?
Geriye McBride, Collier, Emma ve Anderson'u geri getirmek düşüyor. Avrupa basketbolunu Eka nasıl domine ettiyse biz de aynı şekilde domine etmeliyiz. Hiç acımamak gerek, al bütün yıldızları ve Eka tarzı yıllarca sürecek bir dynasty inşaa et. Umarım Sevgi, Alperi de gereken gelişimleri gösterirler ve önümüzdeki yıl Elif Bayram'ı da alıp tam olarak komple bir takım haline geliriz.
Ben Q transferine çok sevindim.

Diğer takımların ne yaptığına da pek ilgi göstermemek gerek, yahu iki Howard'dan birisinin parasını ödeyemezler ve kaçıp gider.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2024, 23:09:37 Gönderen: MotorCade »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10338 : 01 Mayıs 2024, 23:53:36 »
Bence de iyi transfer abi. Ben Q'yu Çukurova'da takip ettiğim süreçte iyi bir serbest atıcıya dönüşmüştü. Zaten yerli bir oyuncudan 10-15 dakika yedeklemesini beklemekten başka bir beklentimiz yok.
Gabby, Allemand, Johannes'i aldık değil mi şu anda?
Geriye McBride, Collier, Emma ve Anderson'u geri getirmek düşüyor. Avrupa basketbolunu Eka nasıl domine ettiyse biz de aynı şekilde domine etmeliyiz. Hiç acımamak gerek, al bütün yıldızları ve Eka tarzı yıllarca sürecek bir dynasty inşaa et. Umarım Sevgi, Alperi de gereken gelişimleri gösterirler ve önümüzdeki yıl Elif Bayram'ı da alıp tam olarak komple bir takım haline geliriz.
Ben Q transferine çok sevindim.

Diğer takımların ne yaptığına da pek ilgi göstermemek gerek, yahu iki Howard'dan birisinin parasını ödeyemezler ve kaçıp gider.
Anderson ayrıldı malesef. Bilen bilir kendisini sene başı transfer ettigimizde pek haz etmemiştim ama ayrilinca garip bir şekilde üzüldüm. Avrupa şampiyonu takimdan birileri gidince üzülüyorum.

Muhtemelen badiane ve q ile maliyet açısından ucuz olmaları, gabby ve johannese bütçe açılması için anlaşılmış gibi. Benim bildiğim stokes az para almıyordu çünkü. Yabancı kaynaklar dahil asvelin en önemli 3 oyuncusu ile de anlaşıldığını yaziyor. Bizim klup genelde topluca açıklıyor yeni sezon kadrosunu. O nedenle meesseman ve collierden haber bekleniyor olabilir. Mcbride'i saymiyorum. O kız artık bizden birisi. Her türlü kalir takımda.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2024, 23:53:49 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10339 : 01 Mayıs 2024, 23:58:27 »
Yalniz yabancilar bayanlar eurolague'in avengers'i olduğumuzu ve artık euroleague'i izlemenin hiç keyif vermediğini falan yazmışlar. Bunları fenerbahce ile ilgili görmek ne büyük gurur. Hem gülüyorum hem de hasiktirin diyorum. Zamanında spartak, sonrasında ekaterinburg domine ederken avrupayi böyle diyorlar miydi acaba?
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2024, 23:58:48 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #10340 : 02 Mayıs 2024, 00:15:03 »
Kayla, Collier ve Emma üstüne Gabby ve Johannes de gelirse Allah bin bereket versin diyip yeni sezonu beklerim.

• Üye
« Yanıtla #10341 : 02 Mayıs 2024, 00:23:29 »
Anderson'a da üzüldüm be inşallah gsye gitmez.

Johannes ve Emma'nın kaldığı haberi de gelsin.

• Üye
« Yanıtla #10342 : 02 Mayıs 2024, 00:39:13 »
Gabby için Avenida teklif yükseltti diyorlar ki C. Rookie gabby tweetini silmiş. Son dakika golü yemeyelim.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10343 : 02 Mayıs 2024, 01:15:38 »
Gabby için Avenida teklif yükseltti diyorlar ki C. Rookie gabby tweetini silmiş. Son dakika golü yemeyelim.
C.Rookie'nin tw hala duruyor hocam  ;D sadece sabitlenen twden kaldırmış. 5 saat önceki paylaşımı gabby olarak görünüyor hala. Ki gabby avenida yapmaz ya. Zaten o iş netleşmeden böyle haberleri girmiyor. Avenidanın teklif varsa bile bu tw girilmeden öncede vardır ama gabby kararını vermiştir
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2024, 01:17:00 Gönderen: Scorpionur »

• Üye
« Yanıtla #10344 : 02 Mayıs 2024, 18:24:45 »
C Rookie, Johannes tweetini de sabitlemiş, geliyor gelmekte olan.