Gönderen Konu: Diğer Avrupa Ligleri (İspanya-İtalya-Almanya vs)  (Okunma sayısı 117320 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Diğer Avrupa Ligleri (İspanya-İtalya-Almanya vs)
« Yanıtla #315 : 20 Eylül 2014, 17:07:29 »
Ayon'un yaşı yere batsın. Şöyle kapsamlı, derli toplu bir çalışmayı başka kim yapabilir ki?

Sevindirici olan bir şey daha... Utkan; bu hazırladığın veriler en ince detayına kadar okunuyor. Yaş kısımları bile... :)

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #316 : 20 Eylül 2014, 17:12:24 »
Ayon'un yaşı yere batsın. Şöyle kapsamlı, derli toplu bir çalışmayı başka kim yapabilir ki?

Sevindirici olan bir şey daha... Utkan; bu hazırladığın veriler en ince detayına kadar okunuyor. Yaş kısımları bile... :)
ben yaşı yanlış yazıyor diye eleştirmedim abi sadece yaşı 20 gördüm şaşırdım çünkü tipe bakınca 30'dan aşağı gözükmüyo.daha orada 20 yazdığından bile emin değilim. göz yanılmasıda olabilir.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2014, 17:13:53 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #317 : 20 Eylül 2014, 17:27:02 »
Teşekkür ettim Hakan abi :F

Barış 20 yazmışım. Gece hazırlıyordum yanlış yazmışım herhalde :D
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #318 : 20 Eylül 2014, 17:28:34 »

kardeşim yanlış anlama eleştirmedim sadece bilmiyodum hiç yaşını 20 görünce dedim bu tip 20 olamaz  :)) yoksa haddim değil.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2014, 17:28:53 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #319 : 20 Eylül 2014, 18:04:09 »

Bildiğim kadarıyla uykuyla pek arası olan birisi değilsin.
Tiwaytırdan takip edebildiğim kadarıynanda güzel İzmir'in gece hayatınında aranan simalarındansın. :P
Senin temponun yarısını ben yaşasam değil oyuncunun yaşını kendi adımı bile yazamazdım.
Uzun lafın kısası; çok değerli işler yapıyorsun, ellerine sağlık.
...

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #320 : 20 Eylül 2014, 19:00:27 »
Şöyle söyleyeyim. Uyursam günde 1-2 saat uyuyorum ama çoğu gün uyumuyorum abi :F

Geri kalan sürede sürekli farklı tarzlarda şeylerle uğraşıyorum :D
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #321 : 21 Eylül 2014, 15:57:33 »

Dün oynanan CSKA-Panathinaikos hazırlık maçının son bölümü; (Fridzon 4 sayılık bir oyunla maçı kazandırıyor)

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #322 : 23 Eylül 2014, 23:55:46 »
Avrupa'dan Günün Haberleri (23.09.2014)

Galatasaray LH, geçtiğimiz yaz Uruguaylı pivot Esteban Batista'yı kadrosuna katmak istedi ancak anlaşamadı.

Fenerbahçe Ülker'in, Zagreb'in genç oyuncusu Luka Babic ile sezon ortası için değil önümüzdeki sezon için ilgilendiği belirtildi.

Fransa'da Süper Kupa maçında Nanterre, Limoges'İ 70-54 mağlup etti ve kupanın sahibi oldu.

Real Madrid, Dünya Şampiyonasının parlayan isimlerinden Gustavo Ayon ile 2 yıllık sözleşme yaptığını duyurdu.

2 yıldır Cantu forması giyen İtalyan uzun Marco Cusin, Dinamo Sassari ile anlaştı.

Khimki Moskova, 2.22'lik pivotu Nikolay Rogozhkin'in sözleşmesini 2 yıl uzattı.

Belçika takımı Spirou Charleroi, ABD'li guard Andre Collins'i kadrosuna kattı.

Bilbao Basket'te, Roger Grimau takımdan ayrıldı.

Alba Berlin, sakatlanan Jonathan Tabu yerine Alex Renfroe'yi kadrosuna kattı.

Derin-Utkan

• Üye
  • Andrew Goudelock
Avrupa'dan Günün Haberleri (24.00.2014)
« Yanıtla #323 : 25 Eylül 2014, 00:01:51 »
Avrupa'dan Günün Haberleri (24.00.2014)

- Bir çok Euroleague takımı Michael Bramos ile ilgileniyor.

- Zalgiris efsane oyuncusu Arvydas Sabonis'in 11 numaralı formasının emekli edileceğini duyurdu.

- Darjus Lavrinovic'in sakatlığı nedeniyle 2 ay forma giyemeyecek.

- Alba Berlin, Marko Banic ve Alex Renfroe'yi resmen kadrosuna kattı.

- KK Igokea, Nikola Dragovic'i kadrosuna kattı

- Eski Galatasaray Liv Hospitallı Jamont Gordon: Geri dönmek için %100 hazırım. Geri dönmek için kendimi motive hissediyorum. Kanıtlamam gereken şeyler var. Ben ve takım arkadaşlarım sağlıklı kalabilseydi geçen sezon şampiyon olurduk.

- Basketboldan profesyonel boksa geçen Darko Milicic'in boks antrenmanından görüntüler;
Darko Milicic training 2013-2014

DerinNba-Utkan

• Üye
  • Andrew Goudelock
Madrid Rahat Kazandı
« Yanıtla #324 : 28 Eylül 2014, 06:32:40 »
Madrid Rahat Kazandı

Real Madrid, Süper Kupa'da ezeli rakibi Barcelona'yı 99-78 mağlup etti ve kupayı kazanan takım oldu.

Madrid'te 24 sayı-5 asistle oynayan Sergio Llull, maçın MVP'si olurken, Ioannis Bourousis 16 sayı ve Rudy Fernandez ise 23 sayı-4 ribauntla oynadı..

Barcelona'da ise Ante Tomic 17 sayıyla tkımının en skoreri olurken, DeShaun Thomas 9 sayı ve Brad Oleson 8 sayıyla oynadı.

DerinNba

• Üye
  • Andrew Goudelock
Süper Kupa Alba Berlin'in Oldu
« Yanıtla #325 : 28 Eylül 2014, 06:33:07 »
Süper Kupa Alba Berlin'in Oldu

Almanya'da Süper Kupa'da Alba Berlin, Bayern Münih'i 76-68 mağlup etti ve kupaya uzandı..

Alba Berlin'de Jamel McLean 15 sayı-4 ribauntla takımının en skoreri olurken, Niels Giffe 13 sayı, Vojdan Stojanovski 13 sayı-7 ribaunt ve Clifford Hammonds 11 sayı-4 asist yaptı.

Bayern'de John Bryant 14 sayı-9 ribaunt yaparken, Vladimir Stimac 10 sayı-8 ribaunt, Heiko Schaffartzik 10 sayı-5 asist-4 ribaunt ve Lucca Staiger 10 sayı yaptı.

DerinNba

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #326 : 28 Eylül 2014, 22:07:55 »
Virtus Roma, geçtiğimiz sezon Tofaş'ta forma giyen Rok Stipcevic'i kadrosuna kattı.

Sevilla, geçtiğimiz sezon Barcelona'da oynayan guard Jacob Pullen'i kadrosuna kattı.

Zalgiris Kaunas, efsane Arvydas Sabonis'ın 11 numaralı forma numarasını emekli etti.

Panathinakos'un, geçtiğimiz 2 sezondur Olympiakos'ta forma giyen Acie Law ile ilgilendiği söyleniyor.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #327 : 30 Eylül 2014, 01:16:38 »
Obradoiro'dan Alberto Corbacho 89/100 üçlük isabetiyle oynamış.

Çevrimdışı gimme

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Madrid Rahat Kazandı
« Yanıtla #328 : 30 Eylül 2014, 17:17:24 »
Madrid Rahat Kazandı

Real Madrid, Süper Kupa'da ezeli rakibi Barcelona'yı 99-78 mağlup etti ve kupayı kazanan takım oldu.

Madrid'te 24 sayı-5 asistle oynayan Sergio Llull, maçın MVP'si olurken, Ioannis Bourousis 16 sayı ve Rudy Fernandez ise 23 sayı-4 ribauntla oynadı..

Barcelona'da ise Ante Tomic 17 sayıyla tkımının en skoreri olurken, DeShaun Thomas 9 sayı ve Brad Oleson 8 sayıyla oynadı.

DerinNba

Maç sezon başı olmasına rağmen mücadele olabildiğince üst seviyedeydi. Rakibimiz Barcelona sezona hazırım görüntüsü vermedi. Özellikle adam paylaşımlarında çok sıkıntı yaşadılar bu da Madrid'in çok boş pozisyonlar bulmasına imkan verdi. Bu sene Pap'ın eksikliğini çok hissedecekler gibi duruyor. Madrid'te ise yeni transferler Nocioni, Rivers ve Ayon hiç sırıtmadı.Maciulis ise istenen savunma katkısını veremedi. Genel olarak söylemek gerekirse Madrid geçen seneki kodrusunun bir tık ilerisinde fakat Barcelona için aynı şeyleri söylemek zor.

• Üye
  • Andrew Goudelock
Avrupa'dan Günün Haberleri (30.09.2014)
« Yanıtla #329 : 30 Eylül 2014, 23:51:50 »
Avrupa'dan Günün Haberleri (30.09.2014)

Julian Wright, sağlık testlerinden geçemediği için Panathinakos ile yaptığı sözleşme feshedildi.

Omar Cook, Macar takımı Buducnost Voli ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon TED Kolejliler forması giyen Kristaps Valters, ülkesinin takımı Barons Riga ile anlaştı.

Reggio Emilia, Ksistof Lavrinovic'i 2 aylığına kadrosuna kattı.

Basket Manresa, Roger Grimau'yu kadrosuna kattı.

Belçika takımı Bruxelles, Julian Gamble'yi kadrosuna kattı.

DerinNba