Gönderen Konu: Pero ''Saw'' Antic  (Okunma sayısı 45525 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Pero ''Saw'' Antic
« Yanıtla #45 : 20 Nisan 2016, 13:47:15 »
... sene ortasında beğenmediğimiz kim varsa hepsi utandırdı bizi. hepsi varolsun çok yaşasın

Boşverin olur öyle şeyler. Kaldı ki siz daha gençsiniz ve krediniz var.
Ya aklı başında dediğimiz Cem abinizin zamanında söylediği sözlere ne diyeceğiz?

Tek kurtarır yanı, daha geçen yılın yazında Berlin biletini ayırtmış olması
 :D :D

...

Biz bu sene underrated oyunculardan kurulu bir takım yaratacağız. Top zoc da olacak. Sonsuz guvenim var
tek istediğim Antic gelmesin. Zoc moc dinlemem bende küfür ederim :) :)
Kadro kurulsun hemen peşine Berlin ucak biletini alacağız
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2016, 13:48:31 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : 20 Nisan 2016, 19:15:45 »
Ajajajajajajajaj abim...  Ben cidden antic'i gram sevmezdim, kendisine karşı acayip bi önyargım vardı. Ama alındıktan sonra ve bi süre geçince faydası olacağına kanaat getirdim, ciddi çok fark yarattı top8 de. Yabancı sınırı olmasa olsa da dursun her kadroya böyle bi zeki ve pis işleri yapacak adam lazım.
Kendisinden memnunum :(

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #47 : 20 Nisan 2016, 19:38:57 »
Transfer tartışmalarını pek okumadığım için Cem'in mesajını görmemiştim. Ama görseydim kendisini arar ve Antic için ikna eder, okeyini alırdım. :)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #48 : 20 Nisan 2016, 19:42:27 »
Baş yazarımız Cem Ağrak zamanında bayaa sallamış yaa :) hep sen mi eski defterleri açacaksın Cem abi :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #49 : 20 Nisan 2016, 20:26:45 »
Pis iş lafını pek kullanmayalım bence, üzerine yapışacak. Ben öyle pis, çirkef birşeyini de pek görmedim. Sertlikten yılmıyor, çok tecrübeli, çok z ki bir isim. Sonuçta 2 euroleague şampiyonluğu var, 2 senede nba de gayet ciddi süreler alıp fayda sağlamış, konferans yarı finali oynamış bir isim.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #50 : 20 Nisan 2016, 23:30:50 »
Pis iş lafını pek kullanmayalım bence, üzerine yapışacak. Ben öyle pis, çirkef birşeyini de pek görmedim. Sertlikten yılmıyor, çok tecrübeli, çok z ki bir isim. Sonuçta 2 euroleague şampiyonluğu var, 2 senede nba de gayet ciddi süreler alıp fayda sağlamış, konferans yarı finali oynamış bir isim.
Yetenek açısından kazma diyemeyiz zaten, hatta çok iyi yaptığı bazı şeyler var. Ama özellikle itiş kakış, rakip oyuncuların aklına girme, bizim takımdaki diğer oyuncuları mental olarak yukarıda tutma gibi psikolojik konularda ayrı bir başarılı.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #51 : 05 Mayıs 2016, 12:42:15 »
Nazar değmesin. Çok kişinin gözünden kaçıyor ama sezon ilerledikçe ne kadar önemli bir rolü olduğunu görmek isteyene her defasında gösteriyor. Maçlar kritikleştikçe ne zaman elini taşın altına koyması gerekse bunu tam zamanında yapıyor ve hakkıyla yapıyor. Final-four için Vesely'nin dönüşü kadar onun bu duruşu da bana çok güven veriyor. Hakkını yiyen çarpılır. Çarpılsın da...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 05 Mayıs 2016, 13:10:25 »
Transfer tartışmalarını pek okumadığım için Cem'in mesajını görmemiştim. Ama görseydim kendisini arar ve Antic için ikna eder, okeyini alırdım. :)
Abi benimki Olympiacos günlerinden kalma bi önyargı.  Tipi atletik olmayan yapısı yüzünden hep kötü bakmıştım, ama by kadar oyun zekası olduğunu, bu kadar lider ve cesur karakterli olduğunu bilmiyordum, şu anda garip şekilde seviyorum herifi. Bi albenisi var.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #53 : 05 Mayıs 2016, 15:06:44 »
Nazar değmesin. Çok kişinin gözünden kaçıyor ama sezon ilerledikçe ne kadar önemli bir rolü olduğunu görmek isteyene her defasında gösteriyor. Maçlar kritikleştikçe ne zaman elini taşın altına koyması gerekse bunu tam zamanında yapıyor ve hakkıyla yapıyor. Final-four için Vesely'nin dönüşü kadar onun bu duruşu da bana çok güven veriyor. Hakkını yiyen çarpılır. Çarpılsın da...

Benzer şeyleri yazmayı düşünüyordum. Takımın gizli lideri gibi ve gerektiğinde her işe el atıyor hiç sorun çıkarmadan. Dünkü maçta spikerler değişmeli savunmaya uygun olmayan tek oyuncu falan dediler ama bence o konuda da sıkıntısı yok, özverisi ve oyun zekasıyla kaptıyor o açığını. Pota altında fiziğini de çok iyi kullanıyor, playoff larda ciddi ribaund katkısı verdi.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #54 : 05 Mayıs 2016, 21:55:03 »
Benzer şeyleri yazmayı düşünüyordum. Takımın gizli lideri gibi ve gerektiğinde her işe el atıyor hiç sorun çıkarmadan. Dünkü maçta spikerler değişmeli savunmaya uygun olmayan tek oyuncu falan dediler ama bence o konuda da sıkıntısı yok, özverisi ve oyun zekasıyla kaptıyor o açığını. Pota altında fiziğini de çok iyi kullanıyor, playoff larda ciddi ribaund katkısı verdi.

bu konuda bir ek yapmak gerekirse ikili mücadelelerde sürekli rakipleri zorlayacak şekilde temastan kaçınmıyor, gerçekten rakiplerini yoruyor. Diş göstermesi gereken yerde gösteriyor. Agresifliğe cevap verecek ilk oyuncumuz.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #55 : 14 Mayıs 2016, 18:02:17 »
Hiç haketmediği halde çok arkalarda kalmış.
Cesur yürek, dün karakter koydu.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #56 : 14 Mayıs 2016, 19:31:18 »
Bizde Antiç gibi oyuncu eksikliği vardı. İtiş kakıştan kaçmayan, çaktırmadan faul yapan bir yapısı var. Aynı zamanda zeki, bilekleri sağlam. Hele o gülüşleri... Sempatik bile diyebilirim.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #57 : 14 Mayıs 2016, 19:52:22 »
Çok tecrübeli. Biz hep bjelica beklediğimiz için bizi kesmedi ama roller oturunca değeri ortaya çıktı. Real serisinden beri çok önemli katkı veriyor, yani en kritik, en gerekli dönemde. elini taşın altına sokuyor. Vesely nin smacındaki pası, içeriye girmesi ve fake i muazzamdı bence. Nba de konferans yarı finali oynayan bir takımda 20 dakika oynaması tesadüf değilmiş.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #58 : 14 Mayıs 2016, 20:48:07 »
Keşke yaşı az olsaydı da bir kaç sene daha kalsaydı.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #59 : 14 Mayıs 2016, 21:58:12 »
dün Bertans i adeta delirtti :D