Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006723 defa)

Umut, Samet_GFB, iloturo, Semazen ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ata771

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1200 : 20 Mayıs 2019, 09:43:39 »
Yigit arslan tolga geçim berkan durmaz berk uğurlu alınıp. Sinan ve barıştan çıkarak hemen hemen aynı paraya kurulabilir. Ligde efes dışında zorlayıcı bir takım yok belki bir türk oyuncu kazanırız. Benim aklımda aslında Furkan Korkmaz var sözleşmesi alamazsa ama beklemek lazım. Dönme düşüncesi olursa kaçırmamak lazım

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1201 : 20 Mayıs 2019, 15:46:13 »
Shane Larkin cok da guzel olur , her turlu hucum silahi olan bir oyuncu, setlerin oynanmasinda hoca'nin elini cok rahatlatir.

cok da potansiyelli bir oyuncu 25 yasinda , 2 seneye kalmaz canavar olur, savunmasi iyi olmasa da berbat da degil.

Emin nerelerdesin?  :D

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #1202 : 20 Mayıs 2019, 18:40:20 »
değerli arkadaşlar, final fourun yaklaşık nasıl geçeceğini tahmin etmeme rağmen psikolojimi anca düzelttim, cumadan sonra ilk kez foruma giriyorum ve dilim döndüğünce size bir analiz yapmak istiyorum.

günümüz basketbolunda en üst düzeyde mücadele için hem fizik hem de mental olarak üst düzeyde olmanız gerekiyor. sakatlık bizim bütün düzenimizi bozdu. bizi hem mental hem de fizik olarak düşürdü. maalesef yarı final maçında "özellikle tüm sezon savaştıktan sonra ve hatta bu takımın alameti farikası savaşması ve asla pes etmemesi iken" erken havlu attık. çünkü fizik olarak ta mental olarakta bitik vaziyette idik. niye? bunun en büyük sebebi sakatlıklar. oyuncular üzerinden değerlendirirsek daha iyi anlaşılacak,
bobby dixon; aslında bu sene rol oyuncusuna evrilecekti, maçın kritik anlarında 3. gard olarak girecek, momentumu değiştirecek, fişi çekip işi bitirecek adam rolüne girecekti. ancak enis sakatlanınca bütün sezon 36 yaşında 20-25 dakika süre aldı. bence buna rağmen mükemmel bir sezon geçirdi ama bir yerde bitecekti, yarı final maçında bitti pili.
melli: bence takımın en önemli oyuncularından biri. lavergne ve vesely nin sakatlığın da sakat sakat haftada 2 maç bazen 3 maç oynadı. adam inanın basketboldan bıktı. melli final foura da kalmadı, aslında play off ta bittiğini gösteriyordu. o da play off ta bitti.
arkadaşlar devam edeceğim ama şimdi çıkmam gerekiyor. sevgiler selamlar

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1203 : 20 Mayıs 2019, 18:45:07 »
Ağbiler Bjelica nın durumu nedir? Oluru var mı? Sanırım rotasyona giremiyormuş.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1204 : 20 Mayıs 2019, 18:49:58 »
Ağbiler Bjelica nın durumu nedir? Oluru var mı? Sanırım rotasyona giremiyormuş.
kağıt üstünde 2 yıl daha sözleşmesi var sacramento nun o bölge rotasyonu baya genç yatırım yaptığı isimlerden oluşuyor. Serbest bırakılmazsa şu aralar ayrılmaz bence. 

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1205 : 20 Mayıs 2019, 19:51:01 »
Sezonun %60lık kısmında sacramento istatistiklerini takip ettim. Bjelica hep royasyonun bir parçasıydı, çokça ilk 5 başladığı maç oldu. Bogi bile son maçlarda yedekte başlıyordu. Kaldı ki sacramento şuanki takımın durumundan sanıyorum memnun. Playoffları ucundan kaçırdılar ve beklenmiyordu. Özetle bu sene de bjelica'yı sacramento'da izleriz. 

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1206 : 20 Mayıs 2019, 20:49:45 »
Sezonun %60lık kısmında sacramento istatistiklerini takip ettim. Bjelica hep royasyonun bir parçasıydı, çokça ilk 5 başladığı maç oldu. Bogi bile son maçlarda yedekte başlıyordu. Kaldı ki sacramento şuanki takımın durumundan sanıyorum memnun. Playoffları ucundan kaçırdılar ve beklenmiyordu. Özetle bu sene de bjelica'yı sacramento'da izleriz. 

kağıt üstünde 2 yıl daha sözleşmesi var sacramento nun o bölge rotasyonu baya genç yatırım yaptığı isimlerden oluşuyor. Serbest bırakılmazsa şu aralar ayrılmaz bence.

Teşekkürler bilgilendirme için.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #1207 : 21 Mayıs 2019, 00:36:21 »
Ekpe,twitter'da kendisinin geri dönmesi için başlatılan bir hashtag paylaşımını beğenmiş.Bir ihtimal daha mı var yoksa ?
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2019, 00:36:36 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #1208 : 21 Mayıs 2019, 01:29:49 »
Ekpe,twitter'da kendisinin geri dönmesi için başlatılan bir hashtag paylaşımını beğenmiş.Bir ihtimal daha mı var yoksa ?

Gideyim hemen yükleneyim ;D

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #1209 : 21 Mayıs 2019, 01:32:34 »
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2019, 01:33:12 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1210 : 21 Mayıs 2019, 08:28:51 »
Shane Larkin cok da guzel olur , her turlu hucum silahi olan bir oyuncu, setlerin oynanmasinda hoca'nin elini cok rahatlatir.

cok da potansiyelli bir oyuncu 25 yasinda , 2 seneye kalmaz canavar olur, savunmasi iyi olmasa da berbat da degil.

merhaba , uzun aradan sonra bir alıntı yapayım dedim , basketden anlamam ama basketçiden anlarım.

mike james ve larkin’i çok istemiştim, şimdi de önümüzdeki sene için hines, higgins ve mike alınmalı diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1211 : 21 Mayıs 2019, 09:58:11 »
Marei Jeremy evans. .Vs gibi daha ucuz ama kadro genişliği artıracak isimler de alınabilir aslında çok fazla yük bindi oyunculara

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #1212 : 21 Mayıs 2019, 11:10:36 »
Marei Jeremy evans. .Vs gibi daha ucuz ama kadro genişliği artıracak isimler de alınabilir aslında çok fazla yük bindi oyunculara

Katılıyorum ve artırıyorum. Linç edilmeyeceksem ve uygun fiyatlara geleceklerse mc kissic ve jekiri gibi oyuncular da gelebilir.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1213 : 21 Mayıs 2019, 11:42:47 »
Ekpe birz sinyal çakıyor ama bakalım.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #1214 : 21 Mayıs 2019, 11:50:49 »
takım halinde iyi savunma yapıyoruz ama iş birebire döküldüğünde çok sorun yaşıyor takım. hines higgins ve hackett dayak attı resmen efes kısalarına. şu sertliği gösterebilecek kalinic ve vesely hariç oyuncumuz yok.
piyasaya bakarsak nando ve serrod boşa çıkıyor öyle başka da yıldız diyebileceğimiz kısa oyuncu yok. ikisinden biri olmazsa kontratı olsa da vildoza'yı görmek isterim ben bu takımda. hem karakter olarak uygun hem de savunmada o tarz yapışkan bir kısa oyuncumuz yok. melli'ye bağlı olarak 2 uzun 2  belki 3 kısa eklemesi yapacağız takıma oldukça hareketli geçecek gibi yaz dönemi.