Gönderen Konu: Brad Wanamaker  (Okunma sayısı 34724 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
Ynt: Brad Wanamaker
« Yanıtla #90 : 27 Ocak 2018, 14:17:24 »
Sezon başı hep beraber burada takım üstüne tartışmalar açıp herkes inadığı doğruları yazıyordu. Ama en anlamadığım tartışma wanamaker üzerinden dönüyordu. Forumda 2 ye ayrılımıştı. Brad’i isteyenler istemeyenler. O da yetmedi brad’i istemeyenlerde istememe konusunda 2’ye ayrılmıştı. Bir bölüm takımın kısa rotasyonu yeterli şişkinlik olucak diyor üstüne 2 yıldır 80 maçını izlediğimiz sloukas’a sezon boyu liderlik verelim heycanını paylaşıyordu. 2.istemeyen bölüm ise biz avrupa şampiyonuz bizi bu kadar bekletemez kendini ne sanıyor gibi söylemlerde bulunuyordu. Sanki herşey hocanın kontrolünde değilmiş gibi hocanın böyle oyuncuları onlardan önce istemeyeceğini anlamazlıktan geliyorlardı. Aslında istemeyenler için 3.bir bölümde var ama onlar sezon içi ortaya çıktı. Gülmüyorcu tayfa onlara cidden yorum yapasım bile gelmiyor. Çok şükür sezon bittiği gün doğuş olayı ortaya çıktığı andan itibaren alınması gereken 1. İsim olduğunu düşündüm geç oldu ama sonunda oldu. Eğer wanamaker olmasa bundan daha kötü durumda olurduk demiyeceğim ama kesinlikle daha iyi durumda olamazdık. Wanamaker geçen üstüste 2 maç kötü oynadı ki olabilir. Gayet iyi bir sezon geçiriyor. 1.kısamız arkasında güven veren 2. kısamız yok . Sloukas’ın çekilmez halleri. Dixon’ın geri dönüş sancıları. Guduric’in iyi ama staj seneleri. Sinan’ın hiç devrede olmaması. Wanamaker’ı bizim için özel kılıyor. İyi ki bizimle inşallah uzun seneler kalır. Muhtemel ayın oyuncusu olucak. Hakediyor.

Çevrimdışı umitrenan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #91 : 27 Ocak 2018, 15:01:58 »
  Yukarıda yazdığım 'şok' muhabbeti forum özelinde değil önce onu bi düzelteyim.
  Wanamaker soğukkanlı.Duygularini mimik olarak yansıtmıyor.Bu şekilde hırsını da sinirini de anlamıyoruz ve Vesely-Bobby vs. gibi duygu patlaması yaşayan-yasatan oyuncularımız varken garip geliyor taraftarlara.Sosyal medyadaki ilginç taraftara idi benim yazdığım:)
  Wana su anda Vesely ile beraber takimin staridir bence.O sosyal medya taraftarları bunu kabullenemeyip hala yetiş Bogdan yetiş Udoh diyerek ağlamaktan yeni oyuncularımıza adapte olmuyor. Forumdan kimse üzerine almasın yazdıklarımı :)

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #92 : 27 Ocak 2018, 23:23:57 »
Adamın yüzünde sürekli Tony Montana ifadesi var. Yani yapacağım işi s.keyim ifadesi. O yüzden herkese biraz itici gelebilir . Ben bu sezonki performansından oldukça memnunum. Nba sevdasından vazgecerse obra nın elinde kıtanın en değerli kısası olur . Son olarak üçlük yüzdesi de artmış vaziyette . Her yerden sokar oldu adam .
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
« Yanıtla #93 : 30 Ocak 2018, 10:09:50 »
son iki maçtır herkesi kendine inandırmaya başladı. böyle devam çok daha iyisini yapabileceğine inanıyorum.

Şuan verimlilik puanında 11.sırada. Böyle devam edersa Vesely ile ikisi ilk 5'i zorlayacaklar.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #94 : 01 Şubat 2018, 22:51:27 »
Ya onun fiziksel özellikleri Dixon'da olaydı; ya Dixon'ın yüreği ve hırsı onda...

Bir garda gerek bütün fiziksel özelliklere sahip ama içinde eksik olan şey Boby'nin kalbinde olanlar...

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #95 : 01 Şubat 2018, 22:53:08 »
2 hafta üst üste mvp olduğundaki oyunlar bile bobbynin şu oly deplasmanındaki yüreğinin çeyreği etmez.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #96 : 02 Şubat 2018, 00:00:28 »
Cidden konuşulsun parası da verilsin istemiyorsa sözleşmesi sonlandırılsın. İnsan azıcık utanır ya kötü gün olur atarsın girmez ama cidden umursamıyor adam. Konsantrasyon falan değil umursamazlık resmen.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #97 : 03 Şubat 2018, 11:31:03 »
Bu takımın bir parçası olmaktan heyecan ve mutluluk duymuyor. Zaten transfer döneminde bu mesajı net bir şekilde vermişti. Bu seviyelerde öyle sadece profesyonellikle falan olmuyor bu işler, yoksa yemişim gülmesini sevimliliğini isteyen yok elbet...

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #98 : 14 Şubat 2018, 22:18:43 »
Yav bu arkadaş kendi fizik gücünün niye farkında değil ya ne bu şut sevdası geçen sene her maç içimizden geçiyordu potaya giderek bize gelince mi şut atmaya meraklı oldu

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #99 : 14 Şubat 2018, 23:01:20 »
Sezon başı bize gelmeye bile nazlanan adamdan birşey beklemek yanlıştı bence..büyük ihtimalle sezon sonu tşk edilir gider

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #100 : 14 Şubat 2018, 23:02:59 »
Sezon başı bize gelmeye bile nazlanan adamdan birşey beklemek yanlıştı bence..büyük ihtimalle sezon sonu tşk edilir gider
arkadaş azıcık akıllı olsa zaten burada kendini geliştirdiğinde nba yapabileceğinin farkında olurdu ama hiç öyle bir kafa yok gibi

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #101 : 15 Şubat 2018, 08:57:20 »
Ben artık Wanamakerı efes maçındaki performansına benzer oyunları için eleştirmeyeceğim. zaten uzun zamandır kendisiyle ilgili düşüncelerim belli. forumu geriye doğru okusak zaten hep birbirine benzer yorumlar çıkar. Beni şaşırtan bir durum yok. Benim asıl kafama takılan koçun neden bu kadar ısrar ettiği. Muhtemelen elindeki malzemeyi biliyor ve daha kritik zamanlara hazırlık yapıyor, yoksa gerçekten bir izahını bulamıyorum. 
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #102 : 15 Şubat 2018, 13:27:06 »
Gözden kaçan nokta Wanamaker'ın gelişi ile Sloukas ve Dixon'ın dibe vuruşlarının gerçekleşmesidir. Açıkça kendi oynamadığı gibi diğer kısaları da bozdu. Şahsen şu adam için transferinden bugüne bu kadar taviz veriliyor olduğunu görsem ben de bozulurdum.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #103 : 15 Şubat 2018, 14:09:27 »
Wanamaker'a suç bulamıyorum. Özellikle son iki senesi bağlamında her topu kullanma serbestliğine takım liderliğine alışmış bir adam, takımın kimyasına uymadı, olanın bitenin bundan ibaret olduğunu düşünüyorum. Yeteneği zaten belli fakat sıkıntı psikolojik. Obradovic ona inanarak transferini istedi, hala da inanıyor gördüğüm kadarıyla. Umarım Obradovic haklı çıkar. Bu sene itibarı ile yapacak fazla bir şey yok destek olunması dışında...

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #104 : 20 Şubat 2018, 13:38:32 »
ben wanna ile ilgili yürek işini geçtim, vücut dilini bir kalem de atladım, ama son dönemde son topları kullanıyor ve genelde yanlış kullandı, doğru kullandığı yerde de başarılı olamadı. bence son top için guduriçi hazırlamamız gerekiyor.