Gönderen Konu: Brad Wanamaker  (Okunma sayısı 34047 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Brad Wanamaker
« : 07 Eylül 2017, 08:14:26 »
Hayırlı olsun
Resmi açıklama yok ama ben konuyu açıyorum, haftasonu sanırım resmiyete de dökülür
Hayırlı olsun bizim için önemli hamle oldu

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Brad Wanamaker
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2017, 08:36:24 »
Bütün yaz onu bekledik, sonunda muradımıza erdik. Takım için hayırlı olsun.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2017, 08:45:56 »
bende erken konuşmayanlardanım. oyuncunun nba kovalamasıda geçen sene bizi seçmemesini doğal karşılıyorum. nba zaten anadan doğma hayalleri. birde f4 felan görseydi daçka ilk 5 e bile seçilebilirdi bence güzel geçirdi sezonu. 2. konuda geçen sene feneri seçmemesi bence gayet doğal. blatt de kötü bir koç değildir. hatta hedefi nba olan amerikalı oyunculara obradan fazla bile yardımcı olabilir. sonuç olarak obra takımın içerisinde yükselen oyuncu seviyor. burada istediği özgürlük yoktu.

güzel oldu ben sevindim. ilk defa transfer sezonunda çok istediğim oyuncuları alabildik. koçada 2 tane eurolig takımı verdik hade hayırlısı.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2017, 09:02:26 »
Yeri geldi denver forumlarına girdim yeri geldi okc muhabirlerini takip ettim yeri geldi eşi ile twitter da konuştum. David pick totoşu hergün inatla wanamaker dackada olacak Fenerbahcede değil twitleri atarken hep bi umudum vardı cem abi bilir :) 2yıldır gözümdeydi ah bi gelse diye sonunda gercekleşti. Emeği gecen herkese tesekkurler. Artık wanamaker ı da seneye mvp yapar çok istediği nba e yollarız ahh vahh ede ede :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2017, 10:11:28 »
Geldi, hos geldi. Keske biraz daha dertsiz gelseydi. Avrupa klasmaninda onemli bir oyuncu ve takima uyarsa hem kendini hem takimi seviye arttirir.

Sonucta takima yarari olacagina cok inandigim bir oyuncu. Umarim Obradovic in duzenine uyum saglar.

Seneye icinse; seneye ola hayrola ... bu sene gorevini hakkiyla yapsin da....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2017, 17:12:41 »
Şu takımda 1 sene geçiren potansiyelli bir oyuncu zaten NBA'in radarına giriyor. Madem olmadı, gel 1 sene takıl, seneye gidersin. Bu kadar süre ne muhabbet döndü acaba?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Muratti

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2017, 19:00:21 »
Resmi aciklama geldi hayirli olsun...

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2017, 19:04:02 »
Hayırlı olsun.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2017, 20:37:19 »
Şu takımda 1 sene geçiren potansiyelli bir oyuncu zaten NBA'in radarına giriyor. Madem olmadı, gel 1 sene takıl, seneye gidersin. Bu kadar süre ne muhabbet döndü acaba?

Muhtemeln zoc istemedi bu şekilde olmasını 2+1 istemiştir uzama sebebi budur, ancak dixon sakatlığı guduric ve sinanın vasat performansları senin dediğin iki taraf için de uygun win win durumunu yaratmış/kabullenilmiş  olabilir.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2017, 21:13:16 »
Şu 1 seneyi en iyi şekilde oynayıp şampiyonluğa mühim katkı yapsın da, sözleşmesi bitince ne yapacağı umurumda değil.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2017, 06:45:24 »
Affınıza sığınarak Obradovic gibi adam Guduric ve Sinan'ın sanki hiç ama hiç tanımıyorumuş gibi sadece 5 tane eurobasket performansına göre oyuncu transferi yapar mı?
Lütfen biraz mantıklı rica ediyorum. Adam neredeyse 1 senedir Wanamaker'ı istiyormuş. Bu bir görüşme meselesidir. Biz uzun süre istemişiz adam da ailesi yüzünden 1 sene istemiş. En son İbrahim Kutluay devreye girmiş ve mevzuyu bitirmiş

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2017, 12:05:17 »
Affınıza sığınarak Obradovic gibi adam Guduric ve Sinan'ın sanki hiç ama hiç tanımıyorumuş gibi sadece 5 tane eurobasket performansına göre oyuncu transferi yapar mı?
Lütfen biraz mantıklı rica ediyorum. Adam neredeyse 1 senedir Wanamaker'ı istiyormuş. Bu bir görüşme meselesidir. Biz uzun süre istemişiz adam da ailesi yüzünden 1 sene istemiş. En son İbrahim Kutluay devreye girmiş ve mevzuyu bitirmiş
O mutlu olur biz mutlu oluruz sene sonu gerekirse zaten yeni sözleşme imzalanır. Sonuçta avrupada oynayabileceği bizden daha iyi bi takım yok, şehir güzel takım guzel salon guzel organizasyon guzel bütçe derdimiz yok. Bu sene 2.yıldızı takalım da sezon sonu gereken yapılır zaten, futbol takımından önce 4.yıldıza göz koydum çünkü :)

« Son Düzenleme: 08 Eylül 2017, 12:07:08 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2017, 14:07:17 »
Bir şekilde sorunun çözülüp anlaşacağımıza dair içimde kuvvetli bir his vardı ve gerçekleşti çok şükür. Bogdanovic'ten sonra orayı doldurabilecek en ideal ismi aldık. Uyum sorunu yaşamazsa çok faydalı olacağına inanıyorum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #13 : 09 Eylül 2017, 06:09:12 »
O mutlu olur biz mutlu oluruz sene sonu gerekirse zaten yeni sözleşme imzalanır. Sonuçta avrupada oynayabileceği bizden daha iyi bi takım yok, şehir güzel takım guzel salon guzel organizasyon guzel bütçe derdimiz yok. Bu sene 2.yıldızı takalım da sezon sonu gereken yapılır zaten, futbol takımından önce 4.yıldıza göz koydum çünkü :)

Bende baskette 4. yıldızı alma ihtimalimizi futboldan fazla görüyorum.
Ama sanki İstanbulu biraz fazla büyütüyoruz gibi geliyor bana. Ben eğer şehirlere bakarak seçim yapacak olsam İstanbul ilk 3 e girmez, hatta belki ilk 5 e.

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #14 : 09 Eylül 2017, 18:36:11 »
Hayırlı olsun. şimdi sezonu iple çekiyorum. günüm kötü geçtiğinde ya boşver, akşam maçımız var, deyip geçiyordum, başlasa da hayatımıza katkı yapsa, : ;)