Gönderen Konu: Brad Wanamaker  (Okunma sayısı 34365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Brad Wanamaker
« Yanıtla #15 : 09 Eylül 2017, 23:39:02 »
Bende baskette 4. yıldızı alma ihtimalimizi futboldan fazla görüyorum.
Ama sanki İstanbulu biraz fazla büyütüyoruz gibi geliyor bana. Ben eğer şehirlere bakarak seçim yapacak olsam İstanbul ilk 3 e girmez, hatta belki ilk 5 e.

Sent from my iPad using Tapatalk
İstanbul benim için ilk 20'ye bile girmez basketboldan bağımsız düşünürsek

Çevrimdışı umitrenan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #16 : 10 Eylül 2017, 01:41:38 »
   Şu transferde en sevindiğim nokta bu sene Guduric e yüklenecek olan yeni Bogdan baskısı  (Ister istemez taraftarlar kıyas edecek) bayağı bir hafifleyecek ve bu sayede Guduric; uzerinde büyük bir baskı hissetmeden bu bir yillik alisma suresini biraz daha az stresle atlatacaktır.

Umarım öyle olur. Nolur öyle olsun ya :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 10 Eylül 2017, 07:55:38 »
   Şu transferde en sevindiğim nokta bu sene Guduric e yüklenecek olan yeni Bogdan baskısı  (Ister istemez taraftarlar kıyas edecek) bayağı bir hafifleyecek ve bu sayede Guduric; uzerinde büyük bir baskı hissetmeden bu bir yillik alisma suresini biraz daha az stresle atlatacaktır.

Umarım öyle olur. Nolur öyle olsun ya :)
Olmama ihtimali yok için rahat olsun
Kaliniç bile geldiği nokta ortada, Ben hep severdim ama kaliniç bir görev adamı gibiydi ama 2 sene sonunda çok farklı bir noktaya geldi
Guduriç yetenek olarak, skorerlik olarak ondan çok daha potansiyelli mutlaka o da 1/2 seneye çok farklı seviyeye çıkacaktır bundan şüphem yok
Ayrıca wanamaker gelmesi bence de o açıdan iyi oldu :)

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #18 : 10 Eylül 2017, 14:49:57 »
İstanbul benim için ilk 20'ye bile girmez basketboldan bağımsız düşünürsek

Ataşehir kısımı istanbul'dan bağımsız daha hoş bir yer levent, bakırköy, kadıköy ..vs trafiği ile yaşamak zorunda kalmak 3 ise ataşehir benim gibi kafa dinlemek isteyenler için 10.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #19 : 10 Eylül 2017, 15:17:44 »
Ataşehir kısımı istanbul'dan bağımsız daha hoş bir yer levent, bakırköy, kadıköy ..vs trafiği ile yaşamak zorunda kalmak 3 ise ataşehir benim gibi kafa dinlemek isteyenler için 10.
Gazisımanpaşada oturup Etiler'de yaşayan biri olarak gün içinde yaşadığım kültür Şokunu tahmin edersiniz :) ya neresinden tutsak elde kalan bi şehir, tamam ataşehirde oturmak güzel orda bir de plazada iş falan kuşağa hoş geliyor salon da orda ama yine de İstanbul bundan ibaret değil işte.. Tam olarak durumu ifade etmek istesem 40 50 sayfaya ihtiyacım var. Mesela Porto ve Valencia en iyi bildiğim ve yaşadığım yerler olarak örnek veriyorum. İnanılmaz güzel bir şehir planlama her anı inanılmaz keyifli yaşam alanı nüfus orantısı iyi kurulmuş ve ipini koparan yaşamıyor.
Burda ise ipini koparan İstanbul'da.. Kaliteli yaşam alanı 1 ise nüfus 10

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #20 : 10 Eylül 2017, 16:00:44 »
Gazisımanpaşada oturup Etiler'de yaşayan biri olarak gün içinde yaşadığım kültür Şokunu tahmin edersiniz :) ya neresinden tutsak elde kalan bi şehir, tamam ataşehirde oturmak güzel orda bir de plazada iş falan kuşağa hoş geliyor salon da orda ama yine de İstanbul bundan ibaret değil işte.. Tam olarak durumu ifade etmek istesem 40 50 sayfaya ihtiyacım var. Mesela Porto ve Valencia en iyi bildiğim ve yaşadığım yerler olarak örnek veriyorum. İnanılmaz güzel bir şehir planlama her anı inanılmaz keyifli yaşam alanı nüfus orantısı iyi kurulmuş ve ipini koparan yaşamıyor.
Burda ise ipini koparan İstanbul'da.. Kaliteli yaşam alanı 1 ise nüfus 10

Dediklerine katılmamak mümkün değil istanbulun çilesini çeken herkes bunu bilir zaten benim dediğim yabancı için soyutlanmış bir yaşam, çok elzem olmadıkça esenyurt, bağcılar, gaziosmanpaşa..vs  gibi yerlerde işi olmayacağı için dedim, yoksa zaten hepimiz her gün bu şehirden kaçıp sahil kasabasına yerleşme planı yapmıyor muyuz :)
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2017, 16:02:52 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #21 : 12 Eylül 2017, 09:49:44 »
Dediklerine katılmamak mümkün değil istanbulun çilesini çeken herkes bunu bilir zaten benim dediğim yabancı için soyutlanmış bir yaşam, çok elzem olmadıkça esenyurt, bağcılar, gaziosmanpaşa..vs  gibi yerlerde işi olmayacağı için dedim, yoksa zaten hepimiz her gün bu şehirden kaçıp sahil kasabasına yerleşme planı yapmıyor muyuz :)

Klasik beyaz yaka hayali ....

Ama yurtdisinda calisan kime sorsan bir gun memleketine donmek ister... Bu ulke meslek vs dinlemez ... Turk Newyork tan istanbul a, amerikali istanbul dan newyork a .....

Sonucta uzaklik zor is. O anlamda anliyorum arkadasi....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #22 : 12 Eylül 2017, 17:16:46 »
Arkadaşlar sıkıldı iseniz istanbuldan buyrun bizim oralara fethiye, göcek, dalaman, ortaca, dalyan, gökova, akyaka, marmaris,işimiz bu verelim size ortacadan bir daire, adı üstünde tam ortada, istanbulda karşıya geçeceğine bin uçağa, 1 saatte  in dalamana, havalimanından  10 dakikaya evindesin, karşıya geçmekten daha kısa sürede evindesin, nasıl ama?  ;)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #23 : 12 Eylül 2017, 20:35:23 »
Arkadaşlar sıkıldı iseniz istanbuldan buyrun bizim oralara fethiye, göcek, dalaman, ortaca, dalyan, gökova, akyaka, marmaris,işimiz bu verelim size ortacadan bir daire, adı üstünde tam ortada, istanbulda karşıya geçeceğine bin uçağa, 1 saatte  in dalamana, havalimanından  10 dakikaya evindesin, karşıya geçmekten daha kısa sürede evindesin, nasıl ama?  ;)
İlşolayı sıkıntı olmasa zerre düşünmem gelirim valla

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #24 : 12 Eylül 2017, 21:30:55 »
Bugün Wanamaker'ın Türk vatandaşlığına geçirilip, Bobby yerine Milli Takıma alınmak istendiğiyle ilgili bir haber okumuştum. İlginç geldi. Pek Milli Takımda oynama kafasında olan bir adam değil kendileri. :) Alternatifi ise Scottie Wilbekin'miş.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #25 : 12 Eylül 2017, 21:47:53 »
İstanbul dünyanın tartışmasız en güzel şehiri , sadece 2 hafta kadar kaldım ama yetdi.

gülhane parkında oturup boğaza bakarak çay içmek hem de sadece 12 tl'ye, ne istiyorsunuz başka.

sultanahmet ayasofya kız külesi vs vs

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #26 : 12 Eylül 2017, 23:26:46 »
İstanbul dünyanın tartışmasız en güzel şehiri , sadece 2 hafta kadar kaldım ama yetdi.

gülhane parkında oturup boğaza bakarak çay içmek hem de sadece 12 tl'ye, ne istiyorsunuz başka.

sultanahmet ayasofya kız külesi vs vs
12 TL kısmını görene kadar ciddisin sanmıştım 😂

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #27 : 13 Eylül 2017, 07:08:01 »
12 TL kısmını görene kadar ciddisin sanmıştım 😂

ciddi bile olsa Emin in değerlendirme kriterleri sadece gezmeye gelen turistlere göre. Orada yaşayan insanlar için Gülhaneye gidip eve dönmek bile 2-3 saatten az sürmez. Benim İstanbuldaki ev Tuzlada mesela. Varın siz hesab edin Tuzla-Gülhane ulaşımını...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #28 : 13 Eylül 2017, 09:47:22 »
ciddi bile olsa Emin in değerlendirme kriterleri sadece gezmeye gelen turistlere göre. Orada yaşayan insanlar için Gülhaneye gidip eve dönmek bile 2-3 saatten az sürmez. Benim İstanbuldaki ev Tuzlada mesela. Varın siz hesab edin Tuzla-Gülhane ulaşımını...

:)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 13 Eylül 2017, 14:28:00 »
Kendisi hakkında en baştan beri negatifim ve öyle büyük bir şeyler başarmadığı sürece de sıvamaya niyetim yoktur. Açıkçası kendisinin 1 yıl için transfer edilmesinin ardında yatan tek nedenin Hocanın Guduric'e ilk sezonunda çok ateş edilip dağılmasının önüne geçmek olduğunu düşünüyorum. Zira bir başarısızlık anında hemen ilk olarak "Bu Guduric kim yahu ?" "Bogdan'ın tırnağı bile olamaz !" laflarını çokça duyacaktık.