Gönderen Konu: Brad Wanamaker  (Okunma sayısı 34616 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
Ynt: Brad Wanamaker
« Yanıtla #45 : 16 Eylül 2017, 16:56:03 »
Abi Obradovic sence böyle bir şeyi sikine takar mı? Yani cidden şu yazdığına inanıyor musun.
Adam Wanamaker'ın bizim sistem için değerli bir parça olduğunun farkında o yüzden 1 sene 3 sene fark etmeksizin transfer ettik.
Wanamaker benzeri oyuncu yoktu harici hemen hemen her tip oyuncumuz var zaten
Adamın kıta için çok değerli oyuncu olduğunu neden inatla inkar ediyorsunuz vallah merak ediyorum

Melli ile beraber geçen sene euroleague 2. En iyi 5 ine seçilmiş bir oyuncu aldık.

cem sen de biliyorsun bu tarz işini iyi yapan insanlar, hayatta tek bir bakış açısıyla yaşamaz  bu transferde 1 yılı kabul etmesinin sebeplerinden birisini guduric'in fazla baskı yememesi/günah keçisi olmaması dixon'un sakatlığı ve 35 yaşında olması ve sinanın 'da yaşının ilerlemiş olmasını hesaba katmış olacağını düşünüyorum.

Dediğin gibi asıl nokta sistem için geçerli bir parça olmasıdır ama diğer parametrelerde 2+1 olacaksa gelsin deme noktasından 1 yıllık da olsa katılsına getirmiş olabilir.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #46 : 16 Eylül 2017, 22:36:20 »
cem sen de biliyorsun bu tarz işini iyi yapan insanlar, hayatta tek bir bakış açısıyla yaşamaz  bu transferde 1 yılı kabul etmesinin sebeplerinden birisini guduric'in fazla baskı yememesi/günah keçisi olmaması dixon'un sakatlığı ve 35 yaşında olması ve sinanın 'da yaşının ilerlemiş olmasını hesaba katmış olacağını düşünüyorum.

Dediğin gibi asıl nokta sistem için geçerli bir parça olmasıdır ama diğer parametrelerde 2+1 olacaksa gelsin deme noktasından 1 yıllık da olsa katılsına getirmiş olabilir.
Bence de buradaki ana plan Guduric'in ve hatta iyimser bakarsak Egehan'ın göstereceği gelişimi baskıya maruz kalmadan 1 yıla yayma temelli. Üstelik de eğer gitmezse Wanamaker'la devam etme opsiyonu da söz konusu. Bence tam bir win-win durumu herkes için. Şu Zadar turnuvası başlasın da Wanamaker'ı da sıvamaya hemen başlayayım. Çok zaman geçti, sıvama eksikliğinden harman oldum.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #47 : 17 Eylül 2017, 15:09:13 »
Şu Zadar turnuvası başlasın da Wanamaker'ı da sıvamaya hemen başlayayım. Çok zaman geçti, sıvama eksikliğinden harman oldum.

Elimde çay varken yazma böyle şeyler kardeşim. Üstüme döküldü. ))))

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 17 Eylül 2017, 15:52:42 »
Abi umut ile konuştuk geçen
Dedim sezon başlasın Wanamaker'a çok laf ettin biraz sıva amk, dedi lan hazırlık maçları ile başlarım sezona gerek yok :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #49 : 17 Eylül 2017, 16:21:54 »
Elimde çay varken yazma böyle şeyler kardeşim. Üstüme döküldü. ))))
Abi özellikle futbol bu derece batmışken bu takımı pamuklara sarmak lazım. Her bir milimetresini, her türlü müsabakada sıvarım, affetmem.

Çevrimdışı Bakudipek

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #50 : 20 Eylül 2017, 22:27:47 »
Sivamak erdemdir. Uzayıp gittikçe çoğumuz uzanamadığımız ciğer muamelesi yapmaya başlamıştık  :)(Penny hariç  ;))

Ama artık bu beğenmiyorum, adam değil laflarını bi kenara bırakalım. Yanlız onun şahsına değil, basketbol yönetiminin, Obradoviç in yargısına hakaret olur.

Bunlar profesyonel oyuncular takım tutmazlar, bugün aldıkları veya yarın alma ihtimalleri olan paraya bakarlar. Bir çoğumuzdan çok daha genç yaşta emekli olduklarını unutmamak gerek. Biz taraftar olduğumuz halde kombine alacakken hangi bloktan alacağımızı 40 kere düşünüyoruz ki bu adamlarin milyon  dolarların hesabını tutmasını eleştirmek fazlaca naiflik olur.

Dacka seçimi de, Blatt dan dolayı elestirilebilecek bir seçim değil bence. NBA de bir çok taraftar, takım, yönetim avrupa nin  en iyi koçu olan obradovicin adını ilk Blatt dan duymuştur. Zira 3-4 sene öncesine kadar adamlar avrupa yi dikkate bile almıyorlardı.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2017, 22:40:56 Gönderen: Bakudipek »

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #51 : 22 Eylül 2017, 20:48:50 »
Bugunki macta iyi oynadi ama mac sonlarinda *simdilik* topu teslim etmememiz gerektigini gormus olduk.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #52 : 22 Eylül 2017, 21:36:25 »
Bugunki macta iyi oynadi ama mac sonlarinda *simdilik* topu teslim etmememiz gerektigini gormus olduk.

Bence hiçbir zaman ilk opsiyon olmamalı. Dixon gibi bir winner var iken...

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #53 : 22 Eylül 2017, 21:39:02 »
Aynen.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #54 : 23 Eylül 2017, 00:11:27 »
Bobby de çok saçmalamıştı sezon sonuna doğru son toplarda..

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #55 : 23 Eylül 2017, 03:54:23 »
Yahu adamın daha ilk maçı, durun hele.

Takımımızda son topu kullanacak ilk oyuncudur Wana. Herkesi başına toplar ve boştaki Dixon'a üçlüğü attırır ya da Datomeye. Ne olursa olsun o son topu Wana getirmeli, uygunsa kendi kullanır zaten. Değilse de boştaki oyuncuyu bulur. Saha görüşü Dixon'dan daha iyi. Dixon'ın son toptaki rolü, eli titremeden üçlüğü atacak oyuncu rolü.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #56 : 23 Eylül 2017, 15:50:44 »

Anadolu takimlarindaki yildiz Amerikali gibi kullandi son toplari.  Ancak surasi kesin ki, zamanla Obradovic onunla birlikte takimi da hizaya soktugunda, bu izlenim ortadan kaybolacaktir. 

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 23 Eylül 2017, 17:04:43 »
İlk maçımızı Jason ile beraber en skorer en etkili ismiydi, son topu kötü kullandı
Takıma sisteme hocaya alıştıkça çok daha iyi olacaktır. Şu haliyle bile özel oyuncu

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #58 : 23 Eylül 2017, 23:41:35 »
Takımla birlikte yapılan antrenmanlar ve oynanacak maçlarla uyum sorununu aşacaktır. Takım arkadaşlarına alıştı mı performansı da artacak. Bu sezon kendisinden beklentim yüksek. Transfer döneminde çok sövdürdü kendisine ama artık destek olma vakti.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #59 : 24 Eylül 2017, 20:28:29 »
Bu sene alem combo-guard neymiş görecek. Obradovic'e ve sisteme alıştıkça o da rahat edecek biz de...