Gönderen Konu: Brad Wanamaker  (Okunma sayısı 34634 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Ynt: Brad Wanamaker
« Yanıtla #60 : 25 Eylül 2017, 00:10:35 »
Zadar finalinde ne yapmaya çalıştı pek anlamadım. 1 numarada değil de 2 numarada daha verimli oldu sanki. Zamana ihtiyacı var.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : 25 Eylül 2017, 09:17:32 »
Çıkar bir maçta 20 bırakır herkesi susturur
Oyun kurucu için Zeljko Obradovic takımında ve onun setlerinde oynamak zordur
Doğal süreç

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #62 : 25 Eylül 2017, 19:44:08 »
Bu kadar nazlanıp geç gelmesi nedeniyle kendisine antipatim var. Takıma adapte olması lazım daha, bu da en az 2-3 ay.

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #64 : 06 Ekim 2017, 23:43:53 »
Obra:Brad Wanamaker'ın geçen sezonki gibi oynamasını isterim, ona daha fazla da özgürlük de verebilirim. Onu durdurmaya, yavaşlatmaya çalışmak aptallık olur.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #65 : 17 Ekim 2017, 21:17:22 »
eurohoops klasik sezon öncesi  oyuncu sıralamasında 5.sırada yer almıştır.  Bravo!
"Bu sezon daha da yüksek bir seviyede ve bunu hak etti! Darüşşafaka formasıyla 16,7 sayı, 4,6 asist, 3,1 ribaund, 1,5 top çalma ve 17,6 verimlilik puanı ortalamalarıyla mücadele etti geçen sezon. Birçok silahı bulunan guard, hem set hücumlarında hem de açık sahada kendisi skor üretebiliyor ve takım arkadaşlarına pozisyon yaratabiliyor. Bunları yaparken de oyunun her alanına etki ediyor. Atletik yetenekleri ile ender görülen fiziksel gücünü birleştiren yıldız guard, tüm özelliklere sahip. Bu sezon, hep daha iyisini isteyen koç Obradovic’in takımında liderlik rolü üstlenecek ve yeni takımının geçen sezonki başarısını tekrarlama görevini yerine getirmeye çalışacağı için kendisi için nihai bir mücadele olacak!"
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2017, 21:19:11 Gönderen: anil7com »
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #66 : 11 Kasım 2017, 03:03:58 »
Artık istediğimiz seviyeye giderek yaklaşıyor. Hücumda aldığı sorumluluğun dışında muazzam bir savunma yapmaya başladı. Brose maçında yardımlara gidişi falan gerçekten harikaydı.

Ego konusunda korkum vardı ki yersizmiş. Gayet güzel bir şekilde entegre oldu takıma. Rolünü benimsedi, doğru kişiye doğru pası verme ve topu dolaştırmaya olan katkısı çok güzel noktada. Daha da artacak bunlar inşallah.

Sloukas ile yakaladığı uyumu Dixon ile de yakalar umarım. Geçen sezon hırlaşmışlardı ama Beşiktaş'ı yendiğimiz kadın basket maçının ilk yarısında tribünde ikisi bi hayli koyu sohbetteydiler. Thompson ve Nunnaly de tribündeydi ama devre arasında tüydüler dördü birden:)
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2017, 03:05:14 Gönderen: Erdal Soner »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : 20 Aralık 2017, 08:58:10 »
Geliş şekli yüzünden insanlar biraz gıcık oldu ama takımın en sevilen adamlarından birisiymiş
Oyunculuğuna laf yok git gide hocama ve sisteme alışıyor yine muhteşem oynadı, çok güçlü zaten takımın en kritik adamı
Sezon başından beri en çok süre alan oyuncumuz

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #68 : 20 Aralık 2017, 08:59:53 »
İnsanlar bir gelsin de zamanla unutur dedik. Bizim toplum kadar duygusalı yok Cem :)
Wanna kim de as oyuncu olacak söylemleri çarşaf çarşaf duruyor ama bugün Obra'nın en güvendiği 3-4 isimden birisi takımda.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #69 : 22 Ocak 2018, 12:40:09 »
Daha önce de birkaç maçta aklımdan geçmişti, yazmamıştım. Wanamakerın attı basketler, yaptığı asistler hiç gözüme çarpmıyor. İstatistik kağıdına baktığım zaman hep şaşırıyorum. Ne ara yaptı bunları diye...

Zaman zaman eleştirsem de hiç bir antipatim yok. Gözüme giremiyor mu, yoksa hissettirmeden işini iyi yapıyor mu, anlayamadım. Adamı çözemedim ya, bir hayret de kendime ! :)

Eleştiri de olacak tabi; Bunun dışında, kullandığı 3' lük atışları hep acele kullanıyor. Çevirse topu belki arkadaşı daha müsait bir atış bulacak. Pozisyon olgunlaşmadan, sanki attım bitti gitti hesabıyla atıyor. Bir de şu "stop jump shot" lardan bir an evvel vazgeçse ya da 1-2 adım daha atarak atış kullansa ne güzel olacak.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #70 : 22 Ocak 2018, 15:52:48 »
Bence önceki iki maçta dibi gördükten sonra, Efes maçında çıkışı başladı, artık böyle gider.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2018, 15:53:05 Gönderen: ayhan »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : 22 Ocak 2018, 16:20:57 »
19   14   29:04   12.7   45.6%   36.8%   81.6%   0.5   2.3   2.8   4   1.7   1.3   0.1   0.5   2.6   3.9   14.6

şu rakamlara sahip bir adamın nesini beğenmiyorsunuz cidden ben anlamıyorum.
sezon başından beri sadece 2 tane maçta çok kötü oynadı . ona rağmen istatistikleri yukarıda duruyor.
kırın ya şu ön yargınızı ..
adam takımın en çok süre alan oyuncusu .

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #72 : 22 Ocak 2018, 19:07:31 »
19   14   29:04   12.7   45.6%   36.8%   81.6%   0.5   2.3   2.8   4   1.7   1.3   0.1   0.5   2.6   3.9   14.6

şu rakamlara sahip bir adamın nesini beğenmiyorsunuz cidden ben anlamıyorum.
sezon başından beri sadece 2 tane maçta çok kötü oynadı . ona rağmen istatistikleri yukarıda duruyor.
kırın ya şu ön yargınızı ..
adam takımın en çok süre alan oyuncusu .

Eski filmlerde bazı sahneler vardır, kült olmuş. Mahallenin gençleri sokağın başından şakalaşarak, itişerek, kakışarak hatta bağırışarak gelirler. Tam sokağın köşesinde, elinde anahtarlık, kolye, tespih, bozuk para artık her neyse, mahallenin ağır abisi, belirir. Ve bir elinin baş parmağıyla burnuna kısa bir dokunuş yapıp aynı anda nefesini çeker... Sonra da can alıcı sözler söyler, artık kızar mı, ders mi verir, yoksa dikkat mi çeker, siz doldurun noktalı yerleri...

Sahne gözünüzün önüne geldiyse;
Bradly için ne zaman bir şeyler yazılsa, köşede bekleyen @Cem Ağrak ın hışmı yetişe-geliyor :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #73 : 22 Ocak 2018, 19:24:50 »
Ahahahahahahah ya baba cidden büyük haksızlık yapılıyo
Herif cool yapısı var tribüne de çok oynamıyor ama işini iyi yapıyor iyi ve kaliteli de oyuncu
Hele bizim takım için cidden elzem bir herif
Arada kötü kararları kötü maçları var eyvallah lafım yok ama adam takımın en çok süre alan oyuncusu
Obradoviç bu herife güveniyor ve memnun ki bu kadar çok süre veriyor
Haksız mıyım? :)

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #74 : 23 Ocak 2018, 10:49:40 »
Ahahahahahahah ya baba cidden büyük haksızlık yapılıyo
Herif cool yapısı var tribüne de çok oynamıyor ama işini iyi yapıyor iyi ve kaliteli de oyuncu
Hele bizim takım için cidden elzem bir herif
Arada kötü kararları kötü maçları var eyvallah lafım yok ama adam takımın en çok süre alan oyuncusu
Obradoviç bu herife güveniyor ve memnun ki bu kadar çok süre veriyor
Haksız mıyım? :)
Bence haklısın.. Evet Obradoviç güveniyor ki süreleri bukadar uzun. burda zaten tartışılan konu bence Obradoviçin bu tercihini yaparken nasıl baktığı. Yani mevcutlar içinde en çok süreyi hakettiği için mi yoksa gerçekten onun sistemine çok uygun olduğu için mi bu süreleri veriyor olması. İyi oyuncu olduğuna ve mevcut avrupa piyasasında çok değerli olduğuna eminim ben, tek sıkıntım oynadığı pozisyon gereği kritik zamanlarda yanlış tercihlerinin pahalıya maloluyor olması. Bir f4 maçının son hücumunda topu eline aldığında içimiz rahat edebilecek mi? Sanırım iyi oyuncudan çok yıldız oyuncu arıyoruz biz biraz. Bogdanoviç gibi mesela, yoksa ben şahsen ne Bradin oyunculuğuna ne de Obranın oynatma tercihine laf edemem
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.