Gönderen Konu: Brad Wanamaker  (Okunma sayısı 34378 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Brad Wanamaker
« Yanıtla #30 : 13 Eylül 2017, 16:29:28 »
Abi Obradovic sence böyle bir şeyi sikine takar mı? Yani cidden şu yazdığına inanıyor musun.
Adam Wanamaker'ın bizim sistem için değerli bir parça olduğunun farkında o yüzden 1 sene 3 sene fark etmeksizin transfer ettik.
Wanamaker benzeri oyuncu yoktu harici hemen hemen her tip oyuncumuz var zaten
Adamın kıta için çok değerli oyuncu olduğunu neden inatla inkar ediyorsunuz vallah merak ediyorum

Melli ile beraber geçen sene euroleague 2. En iyi 5 ine seçilmiş bir oyuncu aldık.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #31 : 13 Eylül 2017, 16:33:30 »
Wannamaker'dan değerli 5 tane isim saysak sayabilir miyiz şu an onun pozisyonunda avrupada. Çok merak ediyorum.
Bu tartışma bitmez. O nedenle belki de Türk spor tarihinin en potansiyelli ve geniş kadrosu kurulmuşken keyfine varmak lazım

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #32 : 13 Eylül 2017, 17:09:14 »
Will Solomon'u hatırlıyorum. Efes'teki sezonunda (2004-2005) epey antipatimizi toplamış, hatta bir maçta bizim oyuncularla burun buruna gelmiş, tribünden tepki almıştı. Sonra 100. yıl kadrosuna katıldı  ve taraftarın efsanesi oldu. (Arada, Maccabi ile geçirdiği ve Euroleague finali oynadığı bir sezon var.)

Umarım Wanamaker'da yeni formasını aynı şekilde benimser.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 17:12:12 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #33 : 13 Eylül 2017, 17:46:29 »
melih guduric dixon datome melli nunnally gibi 6 tane elit diyeceğimiz şutörümüz var. pas dolaşımının tıkandığı yerde savunmayı içeri gömüp bu şutörlere imkan yaratacak bir oyuncu lazımdı. şu an bu içeri dalmayı en iyi yapan oyuncuyu kadromuza kattık. koçun sırf guduric'e göre wana'yı alması pek mantıklı değil o yüzden. oyun sistemimizde önceki senelerde de bogdan masaya vurana kadar en büyük sorun topu aldığı zaman ok gibi fırlayacak bir adamdı şimdi bunu da hallettik. geçen seneye göre daha tempolu daha koşan bir takım olacağız artık bu belli. dolayısıyla wanamaker kusursuza yakın bir ekleme oldu. bir sene takılsın gelecek sezon nba'den düşen çok olur onu düşünmek için en azından 9 ay gibi bir süremiz var :)

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #34 : 13 Eylül 2017, 18:24:14 »
melih guduric dixon datome melli nunnally gibi 6 tane elit diyeceğimiz şutörümüz var. pas dolaşımının tıkandığı yerde savunmayı içeri gömüp bu şutörlere imkan yaratacak bir oyuncu lazımdı. şu an bu içeri dalmayı en iyi yapan oyuncuyu kadromuza kattık. koçun sırf guduric'e göre wana'yı alması pek mantıklı değil o yüzden. oyun sistemimizde önceki senelerde de bogdan masaya vurana kadar en büyük sorun topu aldığı zaman ok gibi fırlayacak bir adamdı şimdi bunu da hallettik. geçen seneye göre daha tempolu daha koşan bir takım olacağız artık bu belli. dolayısıyla wanamaker kusursuza yakın bir ekleme oldu. bir sene takılsın gelecek sezon nba'den düşen çok olur onu düşünmek için en azından 9 ay gibi bir süremiz var :)
Kanatlardan bu şutörlerin üçü varken Wanamaker ile Melli'nin ikili oyun oynadığını düşünüyorum, Melli dışarı açılıyor. Wanamaker nasıl durdurulabilir ki böyle bir durumda? Diyelim ki üzerine çöktüler 2 kişi, doğru pası bulmakta sıkıntı yaşamazsak bir sürü boş üçlük fırsatı doğar.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #35 : 13 Eylül 2017, 20:20:03 »
gecen sene zaman zaman dackada yasanan akil tutulmalarinda wananinda etkisi buyuktu,bu sene insallah ayni durumu yasamaz demek geliyor icimden: tam o anda Obranin kizgin,kizarmis suratini goruyorum,Obradovic hayatta izin vermez

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #36 : 13 Eylül 2017, 21:08:56 »
Kendisi hakkında en baştan beri negatifim ve öyle büyük bir şeyler başarmadığı sürece de sıvamaya niyetim yoktur. Açıkçası kendisinin 1 yıl için transfer edilmesinin ardında yatan tek nedenin Hocanın Guduric'e ilk sezonunda çok ateş edilip dağılmasının önüne geçmek olduğunu düşünüyorum. Zira bir başarısızlık anında hemen ilk olarak "Bu Guduric kim yahu ?" "Bogdan'ın tırnağı bile olamaz !" laflarını çokça duyacaktık.

Muhteşem oyuncu Wanamaker muhteşem takım Daçka'da oynamayı seçmiş. Acaba aşağıdaki teorilerden hangisi yanlıştı ve çöktü ?

a) Obradovic Wanamaker'i o kadar çok istiyormuş ki uf aman yarabbi bu kadar olur felaket istiyormuş.
b) Wanamaker o kadar profesyonel bir oyuncu ki ailesinin iyiliği için elbette NBA'de dilenci gibi kontrat araması normal karşılanmalıdır. Bekleriz.
c) Wanamaker değil Euroleague seviyesi, Rodriguez De Colo vb. Euroleague Final4 takımlarının yıldızları seviyesinde bir potansiyeldir. Bir fırsat gelse göreceksiniz.
d) Hepbiri.

Wanamakerla alakalı teorilerin çok yerinde ve giderek artan seçenekler de üretiyorsun. İnsanlara özel mesajlardan hakaret etmeden önce bir daha düşünmek gerekiyormuş...
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 21:10:15 Gönderen: Penny Taylor »

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 13 Eylül 2017, 21:46:22 »
Wanamakerla alakalı teorilerin çok yerinde ve giderek artan seçenekler de üretiyorsun. İnsanlara özel mesajlardan hakaret etmeden önce bir daha düşünmek gerekiyormuş...

Israrla bir süredir hiçbir yorumuna cevap vermemeye çalışıyorum. Senin aynısını yapamıyor olmanın nedeni obsesif kompülsif bozukluk olabilir...
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 22:04:37 Gönderen: CanCan »

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye
« Yanıtla #38 : 13 Eylül 2017, 22:12:10 »
Israrla bir süredir hiçbir yorumuna cevap vermemeye çalışıyorum. Senin aynısını yapamıyor olmanın nedeni obsesif kompülsif bozukluk olabilir...
Patronum olsaydın iş vermezdin, şimdi de OKB tanısı koyuyorsun. Devam
Bir dahaki wana ile ilgili fikirlerin F)Wana Obradovice alması için yalvarmıştır G)Obradovic bunad H)Obradovic Wanayı takıntı haline getirmiş. Bunca reddetmelere rağmen alması bunun göstergesi.. Kim bilir nasıl altı boş teorilerde bulunup boş çıkacaksın. Sonra özellerden fikirlerin çürültülünce hakaret etmeye başlayacaksın. Sonra engellenince de örnekte görüldüğü gibi buradan hakaret etmelere devam edersin. Bkz. Gecikmedi..

« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 23:20:51 Gönderen: Penny Taylor »

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 13 Eylül 2017, 22:27:25 »
Patronum olsaydın iş vermezdin, şimdi de OKB tanısı koyuyorsun. Devam
Bir dahaki wana ile ilgili fikirlerin F)Wana Obradovice alması için yalvarmıştır G)Obradovic bunad H)Obradovic Wanayı takıntı haline getirmiş. Bunca reddetmelere rağmen alması bunun göstergesi.. Kim bilir nasıl altı boş teorilerde bulunup boş çıkacaksın. Sonra özellerden fikirlerin çürültülünce hakaret etmeye başlayacaksın. Sonra engellenince de örnekte görüldüğü gibi buradan hakaret etmelere devam edersin

Senin nasıl bir hayal dünyan var genç adam, beni engellemişmiş de yazamamışım da, ben sana yazacağımı yazdım. Daha başka yazmaya tenezzül edeceğim bir konu yok, boşuna fantaziler kurmuşsun kafanda anlayacağın...

Not - sayın forum sakinleri, bu saçma diyaloğa tanık olduğunuz için kendi adıma özür dilerim. ilgili şahısın benim nazarımda artık cezai ehliyeti kalmadığı için başka herhangi bir cevap vermeyerek forumun daha fazla kirlenmesine sebep olmayacağım...

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye
« Yanıtla #40 : 13 Eylül 2017, 22:40:48 »
Senin nasıl bir hayal dünyan var genç adam, beni engellemişmiş de yazamamışım da, ben sana yazacağımı yazdım. Daha başka yazmaya tenezzül edeceğim bir konu yok, boşuna fantaziler kurmuşsun kafanda anlayacağın...

Not - sayın forum sakinleri, bu saçma diyaloğa tanık olduğunuz için kendi adıma özür dilerim. ilgili şahısın benim nazarımda artık cezai ehliyeti kalmadığı için başka herhangi bir cevap vermeyerek forumun daha fazla kirlenmesine sebep olmayacağım...
O nasıl bir laf çakmaktı öyle...
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 22:42:10 Gönderen: Penny Taylor »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 16 Eylül 2017, 09:13:05 »
Uyum anlamında hiç bir sıkıntısı yokmuş, keyfi de fazlasıyla yerindeymiş
Hazırlık maçları başlayınca antipati duyanlar da ısınmaya başlarlar :)

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #42 : 16 Eylül 2017, 10:09:00 »
benim bu sene MVP adayım kendileri.
sebebide iyi bir skorer ve hiç birşeyde geri adım atmıyor. sadece oyun sıkıştığıda sorun oluyor eski bogdan gibi. Hocayla birlikte asist özelliğinin geleceğini ve oyunu yönlendirme özelliği kazanacağını düşünüyorum.

nba umudunu kaybedince hırslanmaz diye korktum ama 1 yıllık kontrat istemesi bizim için çok büyük  avantaj. bu yıl üzerine koyup gelcek sene gitcem kafasındaymış gibi geliyor. bu da beni heyecanlandırıyor.
eskiden sadakat korkum vardı. artık bogdan ve udoh gibi varını yogunu bırakıp gitsinler sorun değil.

Ben rodrigezdense wanamakere tercih edenlerdenim. avrupada oynamayı bilen şu piyasada alabileceğimiz en iyi oyuncuyu aldığımızı düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2017, 10:12:21 Gönderen: oddrech »

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #43 : 16 Eylül 2017, 10:29:07 »
benim bu sene MVP adayım kendileri.
sebebide iyi bir skorer ve hiç birşeyde geri adım atmıyor. sadece oyun sıkıştığıda sorun oluyor eski bogdan gibi. Hocayla birlikte asist özelliğinin geleceğini ve oyunu yönlendirme özelliği kazanacağını düşünüyorum.

nba umudunu kaybedince hırslanmaz diye korktum ama 1 yıllık kontrat istemesi bizim için çok büyük  avantaj. bu yıl üzerine koyup gelcek sene gitcem kafasındaymış gibi geliyor. bu da beni heyecanlandırıyor.
eskiden sadakat korkum vardı. artık bogdan ve udoh gibi varını yogunu bırakıp gitsinler sorun değil.

Ben rodrigezdense wanamakere tercih edenlerdenim. avrupada oynamayı bilen şu piyasada alabileceğimiz en iyi oyuncuyu aldığımızı düşünüyorum.

Wanamaker normal sezon maçında bize karşı 11 asist yapmıştı.. Normal sezon ortalaması 4,7. Bu özelligi var aslında ..

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #44 : 16 Eylül 2017, 16:47:20 »
Daçka'nın birebir temelli leş hücumuna bakıp hiçbir oyuncuyu yargılamamak lazım, Wanamaker Brose'de takım oyunu oynuyordu.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon