Gönderen Konu: Kostas "The Floor General" Sloukas  (Okunma sayısı 135236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Kostas "The Floor General" Sloukas
« Yanıtla #405 : 27 Aralık 2019, 23:34:35 »
Lanet olsun ki Barca ve Oly'nin tekliflerini geri çevirdi, lanet olsun ki 3 yıllık yeni sözleşme imzaladık, hem de toplamda 6,1M Euro gibi yüksek bir bedelle !! Keşke bu sezon son yılı olsa diyecektim ama bizimkiler gene uzatırdı !!

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #406 : 27 Aralık 2019, 23:51:38 »
The Floor General  :D

Çevrimdışı ayhançınar

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #407 : 27 Aralık 2019, 23:54:23 »
Lanet olsun ki Barca ve Oly'nin tekliflerini geri çevirdi, lanet olsun ki 3 yıllık yeni sözleşme imzaladık, hem de toplamda 6,1M Euro gibi yüksek bir bedelle !! Keşke bu sezon son yılı olsa diyecektim ama bizimkiler gene uzatırdı !!

Olimpiyakos hala istiyorsa maaşının bir kısmını fener karşılasın hemen gitsin.Bir an önce kurtulmakta fayda var.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2019, 23:54:45 Gönderen: ayhançınar »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #408 : 28 Aralık 2019, 00:02:28 »
Maç sonunu batırdı mı? Evet batırdı. Tek başına mı? Hayır. 34-35 dakika ortalama ile oynamaya devam ederse daha çok batıracak. Öte yandan gözden kaçırılan bir nokta var; Sloukas'ın ilk üç çeyrekteki oyunu olmasa maç sonuna ya da uzatmaya kalmadan kaybederdik zaten. Şunu da belirteyim hiç bir zaman süper bir yıldızdır iddiam olmadı, iyi bir rol oyuncusu. Sadece süper yıldızlarla final four'a kalınamayacağı ya da şampiyon olunamayacağı anlaşılmıştır sanırım bu sene olan bitenden sonra.  Çok acımasızsınız beyler...

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #409 : 28 Aralık 2019, 00:06:18 »
Maç sonunu batırdı mı? Evet batırdı. Tek başına mı? Hayır. 34-35 dakika ortalama ile oynamaya devam ederse daha çok batıracak. Öte yandan gözden kaçırılan bir nokta var; Sloukas'ın ilk üç çeyrekteki oyunu olmasa maç sonuna ya da uzatmaya kalmadan kaybederdik zaten. Şunu da belirteyim hiç bir zaman süper bir yıldızdır iddiam olmadı, iyi bir rol oyuncusu. Sadece süper yıldızlarla final four'a kalınamayacağı ya da şampiyon olunamayacağı anlaşılmıştır sanırım bu sene olan bitenden sonra.  Çok acımasızsınız beyler...

hocam hakikaten cennetlik adamsın

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #410 : 28 Aralık 2019, 00:18:43 »

Abi, bu adam 39 PIR de yapsa, ara sıra çok iyi de oynasa hep böyleydi. Hiç bir zaman güvenilir bir oyuncu olmadı ve en kritik anlarda yaptığı saçma sapan şeylerle saç baş yoldurdu.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #411 : 28 Aralık 2019, 00:23:49 »
hocam hakikaten cennetlik adamsın

Tanısanız öyle olduğumu düşünmezdiniz. Sadece gördüğümü söylüyorum. He içim acımıyor mu sizler gibi? Hem de nasıl acıyor ama elden bir şey gelmiyor bu meşum sezonu kabullenmekten başka...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #412 : 28 Aralık 2019, 00:29:40 »
Abi, bu adam 39 PIR de yapsa, ara sıra çok iyi de oynasa hep böyleydi. Hiç bir zaman güvenilir bir oyuncu olmadı ve en kritik anlarda yaptığı saçma sapan şeylerle saç baş yoldurdu.

Ağbi fazla saçım yok ama olanı yeri geliyor DW da yolduruyor, Ahmet de yolduruyor, Kalinic de öteki de beriki de. Tekrar vurgulayayım, süper bir oyuncu yıldız falan olduğu iddiasında değilim. Öte yandan maç sattığını ya da ne bileyim de colo ya bilerek pas vermediğini falan da düşünmüyorum. Adam 9 asist yapmış, 6 7 kadar da basket ile sonuçlandırılamayan asisti var. Kötüysek takım olarak kötüyüz. Orta sahada top kaybına neden olan DW ne kadar kötüyse, topu oyuna sokarken kaptıran Bobby ne kadar kötüyse, Westerman ne kadar kötüyse bu çocuk da o kadar kötü. Sadece bu son yazdığıma dikkat çekmek istiyorum...

Çevrimdışı ayhançınar

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #413 : 28 Aralık 2019, 00:32:09 »
ne bileyim de colo ya bilerek pas vermediğini falan da düşünmüyorum.

Maçları izlemeni tavsiye ederim.
Bariz takımın en temel sorunu uzunlar ve Sloukas'dır. Her maç aynı Decolo iki elini kaldırıp bomboş pas istiyor yine vermiyor daha bariz ne olması lazım çıkıp ben Decolo ya pas vermiyorum mu demesi lazım ?
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2019, 00:35:06 Gönderen: ayhançınar »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #414 : 28 Aralık 2019, 00:34:50 »
Ağbi fazla saçım yok ama olanı yeri geliyor DW da yolduruyor, Ahmet de yolduruyor, Kalinic de öteki de beriki de. Tekrar vurgulayayım, süper bir oyuncu yıldız falan olduğu iddiasında değilim. Öte yandan maç sattığını ya da ne bileyim de colo ya bilerek pas vermediğini falan da düşünmüyorum. Adam 9 asist yapmış, 6 7 kadar da basket ile sonuçlandırılamayan asisti var. Kötüysek takım olarak kötüyüz. Orta sahada top kaybına neden olan DW ne kadar kötüyse, topu oyuna sokarken kaptıran Bobby ne kadar kötüyse, Westerman ne kadar kötüyse bu çocuk da o kadar kötü. Sadece bu son yazdığıma dikkat çekmek istiyorum...

Zaten tek bu vaziyetin sebebi Sloukas denilmiyor ki, adam en kritik anlarda öyle abuk subuk şeyler yapıyor ki, yaptığı olumlu şeylerin hepsini sıfırla çarpan cinsten. Bu arada, kimse de demiyor ki 3 oyun kurucu parkedeyken niye yarı sahadan çıkarken top D. Williams'a veriliyor...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #415 : 28 Aralık 2019, 00:59:10 »
Maçları izlemeni tavsiye ederim.
Bariz takımın en temel sorunu uzunlar ve Sloukas'dır. Her maç aynı Decolo iki elini kaldırıp bomboş pas istiyor yine vermiyor daha bariz ne olması lazım çıkıp ben Decolo ya pas vermiyorum mu demesi lazım ?

Ağbi eyvallah tavsiyen için de zaten izliyorum. Pas verdiği anlar gözden kaçırılıyor gibime geliyor benim perspektifimden de. Sloukas akrabam falan da değil bu arada. Tüm takım gibi o da kötü. Takım iyiyken verdiği katkı görülmez, takım kötüyken onun hataları batar sadece gözlere. Kasıtlı olarak pas vermeyecek de Obradovic bunu fark etmeyecek, etse de babasını tanımayan adam Sloukas'ı şutlamayacak bu takımdan. Bu da bana pek inandırıcı gelmiyor...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Kostas Sloukas
« Yanıtla #416 : 28 Aralık 2019, 01:10:42 »
Değil "general", "onbaşı" bile olamaz. Başlığı değiştiriyorum.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #417 : 28 Aralık 2019, 01:36:26 »
Ağbi eyvallah tavsiyen için de zaten izliyorum. Pas verdiği anlar gözden kaçırılıyor gibime geliyor benim perspektifimden de. Sloukas akrabam falan da değil bu arada. Tüm takım gibi o da kötü. Takım iyiyken verdiği katkı görülmez, takım kötüyken onun hataları batar sadece gözlere. Kasıtlı olarak pas vermeyecek de Obradovic bunu fark etmeyecek, etse de babasını tanımayan adam Sloukas'ı şutlamayacak bu takımdan. Bu da bana pek inandırıcı gelmiyor...
Ertan Bey, samimi söylüyorum  Sloukas akrabanız olsa bu kadar savunmaktan imtina ederdiniz. Adam maç sonu teslim etti resmen ve bunu daha öncede bir çok kez yaptı.
Kostas sizin akrabanız değil, bizimde düşmanımız değil.. Umarım aynı maçı izlemişizdir..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #418 : 28 Aralık 2019, 01:46:10 »
Kendisinden ne yüksek istatistikler ne de maç kazandırmasını hiç beklemiyorum.
Bu arkadaştan tek istediğim istikrar. Oynadığı pozisyon itibarı ile kötü oyunu hiç mi hiç çekilmiyor.
Diye yazmıştım. Sağolsun yine şaşırtmadı..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #419 : 28 Aralık 2019, 02:08:22 »
Ertan Bey, samimi söylüyorum  Sloukas akrabanız olsa bu kadar savunmaktan imtina ederdiniz. Adam maç sonu teslim etti resmen ve bunu daha öncede bir çok kez yaptı.
Kostas sizin akrabanız değil, bizimde düşmanımız değil.. Umarım aynı maçı izlemişizdir..

Evet kabul, maç sonunu batırdı. Fakat ilk üç çeyrekteki oyunu olmasa büyük ihtimalle maç sonuna ya da uzatmaya kalmadan yenilecektik. Dinlendiremiyorsun adamı, 34-35 dakika ortalama ile oynuyor. 1990'ların basketbolunda oynardı ilk beş çıkan 30-35 dakika civarı. Günümüz basketbolunda böyle bir şey kalmadı.  Maç sonunu DW da batırdı Bobby de batırdı, dibi çıkan Sloukas iki kere batırdı. Takım komple kötü ağbi, daha doğrusu takım olamadık, bunu anlatmaya çalışıyorum. Varsa iyisi bütçe vesaire alınsın yeni bir isim. Ben olanın bitenin nedenlerini açıklamaya çalışıyorum. Yarın bir gün gelir iyi bir takım kimyasıyla kurulmuş Olympiakos ya da Panathinaikos formasıyla. Ahlarız vahlarız buralarda. Olan bu. Daha iyisini NBA sana bana bırakmıyor zaten. Öte yandan tabi ki aynı maçı izledik, takımlar belli, maç yayın kanalı belli, saati beli, Fenerbahçe'nin forma rengi belli, ee ben de sizlerden farklı düşünüyorum diye geri zekalı değilim, Fenerbahçe'nin maçını izleyebilecek yeteneğim ve zeka seviyem var şükür. Herkes izlediği maçı sizin perspektifinizle değerlendirmek zorunda değil. Kimseye kinaye yoluyla hakaret falan da etmiyorum üstü kapalı şekilde. Biraz ayıp oluyor...